Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

До освітнього конкурсу «Авіатор 2019» приєднались 8500 учасників з усієї України

Litak-35973958

16 листопада в провідних вузах України пройшов перший етап освітнього конкурсу «Авіатор 2019».

Його вже увосьме проводить благодійний фонд Бориса Колесникова для креативних, цілеспрямованих та талановитих студентів технічних і авіаційних спеціальностей.

Для участі в одному з наймасштабніших освітніх проектів в країні зареєструвалися 8 500 конкурсантів з 50 навчальних закладів. В рамках першого етапу вони вирішували завдання з точних наук, демонстрували свої знання, кмітливість та ерудицію з профільних предметів.

Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, Президент благодійного Фонду Борис Колесніков побажав учасникам успіху, підкреслив, що вважає «Авіатор» надійною інвестицією в знання та розвиток майбутніх фахівців авіакосмічної галузі України, в нове покоління інженерів, конструкторів, диспетчерів та пілотів - тих людей, які вже завтра прославлять країну на весь світ.

«Змагальний дух в «Авіаторі» з кожним роком зростає, боротьба точиться неабияка, стає напруженою. Фіналом проекту стане Париж: переможці відвідають один з кращих авіасалонів світу Ле Бурже, подивляться на своїх колег, розкажуть про себе. Щорічно у нашому конкурсі беруть участь до 10 тисяч учасників. Ми працюємо не тільки з інститутами та університетами, а й з коледжами. Хочемо, щоб людина якомога раніше полюбила авіацію, прийшла в галузь, тим більше шансів у неї буде на успішну кар'єру. Мета - допомогти авіаторам знайти роботу на заводі Антонова, це бренд, який відомий у всьому світі, гордість нашої країни. Наші випускники підписали контракти з Boeing та Airbus. В цьому є позитивні моменти для нас, але і не дуже веселі нотки. Хотілося, щоб Київ та Харків - два найбільших авіаційних центру нашої країни знову прийшли до успіху, і молоді люди прагнули працювати в Україні», - зазначив Борис Колесніков.

Результати першого туру стануть відомі в грудні. Конкурсанти, які виявляться кращими на цьому етапі, в лютому пройдуть тестування з технічної англійської. Далі на студентів чекають письмові завдання з історії та теорії авіаційної галузі та захист власного проекту.

«Проект «Авіатор» став традиційним. Щорічно тисячі конкурсантів по всій Україні очікують старту цього інтелектуального змагання, і наші студенти - не виняток. Завдяки таким освітнім ініціативам, на талановиту молодь звертають увагу роботодавці, молоді фахівці знайомляться з розробками та досягненнями глобальної авіаційної сфери. В майбутньому ми продовжимо нашу співпрацю з Фондом, завжди раді підтримувати благі наміри», - розповів ректор Національного авіаційного університету Володимир Ісаєнко.

Сто переможців конкурсу «Авіатор 2019» у червні 2019 року відвідають Францію, найбільший авіасалон у світі - Ле Бурже. Вони побувають на виставці в бізнес-дні та дні кар'єри, коли укладаються мільйонні угоди, проводиться пошук ділових партнерів, пропонуються стажування та практики в провідних галузевих компаніях світу. Юні авіатори пройдуть майстер-класи від фахівців, прослухають лекції, знайдуть нові контакти та зв'язки, ознайомляться з новинками та інноваціями світової авіакосмічної сфери. Також вони відвідають стенди та шале гігантів світового авіапрому та вітчизняних компаній. Крім того, на студентів чекає приємне та веселе проведення часу в паризькому Діснейленді.

Нагадаємо, Фонд Бориса Колеснікова в 2017 і 2018 роках був названий лідером Рейтингу благодійників в номінації «Засоби для розвитку науки та освіти України» в сегменті організацій з бюджетом від 10 до 100 млн грн на рік. Діяльність Фонду сфокусована на реалізації освітніх проектів для студентів технічних спеціальностей: «Агро», «Архітектор», «Морське справа», «Харчові технології», «Програміст», «Залізничник», «Авіатор». На даний момент триває реєстрація конкурсантів у проектах «Агро» та «Архітектор» з поїздками переможців на галузеві форуми в Париж і Мілан відповідно.

Останні події


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика