Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Наталія Королевська представила мирні жіночі ініціативи на WOMEN'S FORUM GLOBAL MEETING - 2018

PARIZH-568746574

WOMEN'S FORUM GLOBAL MEETING-2018 (# WFGM18) сьогодні проходить в Парижі.

На Глобальній зустрічі жінок-лідерів політики та бізнесу Україну представляє народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Наталія Королевська, ініціатор Kyiv Global Summit і Національної платформи «Women for peace».

«На Глобальній зустрічі жінок-лідерів сьогодні в Парижі піднімають питання глобальної нестабільності у світі та росту ризиків - від кібервійни до кризи біженців, від соціального неспокою до торгових війн. Дуже важливо, що глобальні проблеми людства та питання досягнення миру в зонах конфлікту об'єднують жінок-лідерів з різних країн. Об'єднання зусиль жінок України і світової спільноти просуває прогрес і вплив жінок з метою наближення миру, подолання економічної та соціальної кризи в Україні», - заявила Наталія Королевська.

Народний депутат підкреслила, що зараз все більше впливових людей об'єднуються на шляху побудови миру. Яскравим прикладом тому став проведений в Києві Kyiv Global Summit - перша ініційована жінками України платформа стала відправною точкою для плідної дискусії - про роль жінок в процесі досягнення миру, соціальної та економічної справедливості в нашій країні.

«Жінки всього світу створюють сьогодні єдине глобальне суспільство, об'єднане ідеями гуманізму, соціального та економічного благополуччя. Можливість об'єднання - це шанс для України на відновлення миру в нашій країні, де п'ятий рік йде війна, а чотири мільйони людей потребують гуманітарної допомоги. Тому дуже важливо на міжнародних майданчиках піднімати ті питання, які турбують не тільки українських жінок, а й жінок-лідерів усього світу - як ми будемо жити, працювати і будувати мирне майбутнє. Я впевнена - разом ми зможемо зробити світ кращим», - резюмувала Наталія Королевська.

Останні події


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика