Останні події:
Потяг “Коломия – Рахів” до кінця січня змінив розклад руху... | В Надвірній горів жіночий монастир... | На Прикарпатті відкопали архів УПА, який датований 1946 роком (фоторепортаж)... | Аферист з франківського передмістя вдавав із себе офіцера СБУ цим самим видурюючи у місцевих підприємців десятки тисяч доларів... | В прямому ефірі з міським головою Русланом Марцінківом трапився курйозний випадок (відео)... | Війна за Івано-Франківську харчосмакову фабрику: в мерії бояться втратити акції підприємства... | Франківські патрульні знайшли водія, який напідпитку вчинив дві ДТП і втік з місця пригоди... | У Франківську на вулиці Тичини горів магазин з одягом (фото)... | До Івано-Франківська хочуть приєднати «ближні села» та місто Тисменицю... | Франківськ укладе угоду з Колодіївкою: надасть селу 1,2 мільйони допомоги та “Картку іванофранківця”... |

Борис Колесніков: Якщо гарантувати права інвесторів, то через 5 років Україна стане експортером газу

gas-gas

Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков заявив під час робочої поїздки в Полтавську область, в ході якої він відвідав Мачухську установку підготовки газу «ДТЕК Нафтогаз».

Він зазначив, що Україна 50 років тому добувала в три рази більше газу, ніж сьогодні. «60 мільярдів кубометрів, які постачалися у всю радянську систему газопроводів. Сьогодні Україна видобуває 20 мільярдів кубів. Якщо рости на 20% в рік, то за 5 років можна стати чистим експортером газу, покривши всі свої внутрішні потреби. Для досягнення такого результату необхідні гарантії для інвесторів. Чим надійнішими будуть гарантії у інвесторів, тим швидше Україна стане енергонезалежною», - сказав опозиційний політик.

«Потрібно гарантувати права інвестора і створити умови для того, щоб газовидобувачі могли вкладати в нові свердловини. Необхідний аукціон ліцензій, і чим швидше, тим краще. Всі інвестори завмерли в очікуванні аукціону. Якщо влада називає себе проєвропейською, то нехай відкриває аукціони», - підкреслив Борис Колесніков.

За його словами, Україна займає перше місце в Європі за енергоспоживанням і останнє – за ВВП на душу населення. «Тому необхідно провести модернізацію житлового фонду. Це дозволить заощадити від 50% до 65% енерговитрат. Всі країни, які входили до складу Радянського Союзу, давно вже це зробили. Якщо застосувати цей досвід, то наші люди будуть платити в 2-2,5 рази менше», - зазначив опозиційний прем'єр.

Він наголосив, що важливо не те, скільки коштує газ, а те, щоб плата за комунальні послуги займала в зарплатах українців не більше 15%. «Головне – зростання доходів громадян України. Справа ж не в тому, скільки коштує газ, а в тому, скільки відсотків від вашої зарплати займає ця вартість. У США і Великобританії на продукти населення в середньому витрачає 10-12%, на комунальну сферу – 15%. Решта залишається на життя. Тоді люди будуть спокійні, задоволені і залишать масу коштів на освіту, навчання своїх дітей і створення успішного майбутнього для кожної української сім'ї. Вихід тільки в зростанні продуктивності разом зі зростанням зарплат», - резюмував Борис Колесніков.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика