Останні події:
Івано-Франківськ: на вулиці Тичини горів гуртожиток (фото)... | Аварія на Тисменицькій трасі: водій автомобіля “на бляхах” втік з місця пригоди (фото)... | В ЄС не випускають авто без комплектуючих, виготовлених в нашій державі, – Петро Порошенко в Коломиї... | Гравця футбольного клубу “Калуш” викликали до лав збірної України... | У Калуші через спалювання сухої трави горіло кладовище (фото)... | Жінка, яка повторила шлях Сковороди: історія видатної гуцульської художниці, фольклористки та етнографа Параски Плитки-Горицвіт (відео)... | Міський голова Руслан Марцінків завітав у гості до комунального підприємства “Івано-Франківськміськсвітло” (фото)... | Прикарпатцям на замітку: кого забиратимуть в армію цієї весни (відео)... | Юні прикарпатці стали срібними призерами ІІ Всеукраїнського турніру з боротьби самбо (фотофакт)... | Івано-Франківському котельно-зварювальному заводу припинили право користування землею... |

Борис Колесніков: Якщо гарантувати права інвесторів, то через 5 років Україна стане експортером газу

gas-gas

Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков заявив під час робочої поїздки в Полтавську область, в ході якої він відвідав Мачухську установку підготовки газу «ДТЕК Нафтогаз».

Він зазначив, що Україна 50 років тому добувала в три рази більше газу, ніж сьогодні. «60 мільярдів кубометрів, які постачалися у всю радянську систему газопроводів. Сьогодні Україна видобуває 20 мільярдів кубів. Якщо рости на 20% в рік, то за 5 років можна стати чистим експортером газу, покривши всі свої внутрішні потреби. Для досягнення такого результату необхідні гарантії для інвесторів. Чим надійнішими будуть гарантії у інвесторів, тим швидше Україна стане енергонезалежною», - сказав опозиційний політик.

«Потрібно гарантувати права інвестора і створити умови для того, щоб газовидобувачі могли вкладати в нові свердловини. Необхідний аукціон ліцензій, і чим швидше, тим краще. Всі інвестори завмерли в очікуванні аукціону. Якщо влада називає себе проєвропейською, то нехай відкриває аукціони», - підкреслив Борис Колесніков.

За його словами, Україна займає перше місце в Європі за енергоспоживанням і останнє – за ВВП на душу населення. «Тому необхідно провести модернізацію житлового фонду. Це дозволить заощадити від 50% до 65% енерговитрат. Всі країни, які входили до складу Радянського Союзу, давно вже це зробили. Якщо застосувати цей досвід, то наші люди будуть платити в 2-2,5 рази менше», - зазначив опозиційний прем'єр.

Він наголосив, що важливо не те, скільки коштує газ, а те, щоб плата за комунальні послуги займала в зарплатах українців не більше 15%. «Головне – зростання доходів громадян України. Справа ж не в тому, скільки коштує газ, а в тому, скільки відсотків від вашої зарплати займає ця вартість. У США і Великобританії на продукти населення в середньому витрачає 10-12%, на комунальну сферу – 15%. Решта залишається на життя. Тоді люди будуть спокійні, задоволені і залишать масу коштів на освіту, навчання своїх дітей і створення успішного майбутнього для кожної української сім'ї. Вихід тільки в зростанні продуктивності разом зі зростанням зарплат», - резюмував Борис Колесніков.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика