Останні події:
Франківськ купляє в Хриплині 14 га землі, щоб побудувати там заводи... | Немає грошей: у Верховині під загрозою закриття дитячий садок. Без зарплати також працівники культури... | Як міський голова Франківська перевіряв благоустрій в районі Набережної (фото)... | Флешмоб від футболістів “Прикарпаття”: гравці зачитали вірш про Івано-Франківськ (відео)... | На Снятинщині відкрили дитячий садочок (ФОТО)... | Зіркова кар’єра: франківчанка Марія Павлюк підписала контракт з великим модельним агентством та працює в Стамбулі (фото)... | Що їли галичани сто років тому: стара книга рецептів... | У селах Прикарпаття, де менше 2 тисяч населення, закриють поштові відділення (відео)... | Насос на постаменті та Стефаник за ґратами: незвичайні та моловідомі пам’ятники Івано-Франківська (відео)... | На Прикарпатті подорожчали овочі, алкоголь, м’ясо та молочка... |

Борис Колесніков: Якщо гарантувати права інвесторів, то через 5 років Україна стане експортером газу

gas-gas

Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков заявив під час робочої поїздки в Полтавську область, в ході якої він відвідав Мачухську установку підготовки газу «ДТЕК Нафтогаз».

Він зазначив, що Україна 50 років тому добувала в три рази більше газу, ніж сьогодні. «60 мільярдів кубометрів, які постачалися у всю радянську систему газопроводів. Сьогодні Україна видобуває 20 мільярдів кубів. Якщо рости на 20% в рік, то за 5 років можна стати чистим експортером газу, покривши всі свої внутрішні потреби. Для досягнення такого результату необхідні гарантії для інвесторів. Чим надійнішими будуть гарантії у інвесторів, тим швидше Україна стане енергонезалежною», - сказав опозиційний політик.

«Потрібно гарантувати права інвестора і створити умови для того, щоб газовидобувачі могли вкладати в нові свердловини. Необхідний аукціон ліцензій, і чим швидше, тим краще. Всі інвестори завмерли в очікуванні аукціону. Якщо влада називає себе проєвропейською, то нехай відкриває аукціони», - підкреслив Борис Колесніков.

За його словами, Україна займає перше місце в Європі за енергоспоживанням і останнє – за ВВП на душу населення. «Тому необхідно провести модернізацію житлового фонду. Це дозволить заощадити від 50% до 65% енерговитрат. Всі країни, які входили до складу Радянського Союзу, давно вже це зробили. Якщо застосувати цей досвід, то наші люди будуть платити в 2-2,5 рази менше», - зазначив опозиційний прем'єр.

Він наголосив, що важливо не те, скільки коштує газ, а те, щоб плата за комунальні послуги займала в зарплатах українців не більше 15%. «Головне – зростання доходів громадян України. Справа ж не в тому, скільки коштує газ, а в тому, скільки відсотків від вашої зарплати займає ця вартість. У США і Великобританії на продукти населення в середньому витрачає 10-12%, на комунальну сферу – 15%. Решта залишається на життя. Тоді люди будуть спокійні, задоволені і залишать масу коштів на освіту, навчання своїх дітей і створення успішного майбутнього для кожної української сім'ї. Вихід тільки в зростанні продуктивності разом зі зростанням зарплат», - резюмував Борис Колесніков.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика