Останні події:
Франківськ купляє в Хриплині 14 га землі, щоб побудувати там заводи... | Немає грошей: у Верховині під загрозою закриття дитячий садок. Без зарплати також працівники культури... | Як міський голова Франківська перевіряв благоустрій в районі Набережної (фото)... | Флешмоб від футболістів “Прикарпаття”: гравці зачитали вірш про Івано-Франківськ (відео)... | На Снятинщині відкрили дитячий садочок (ФОТО)... | Зіркова кар’єра: франківчанка Марія Павлюк підписала контракт з великим модельним агентством та працює в Стамбулі (фото)... | Що їли галичани сто років тому: стара книга рецептів... | У селах Прикарпаття, де менше 2 тисяч населення, закриють поштові відділення (відео)... | Насос на постаменті та Стефаник за ґратами: незвичайні та моловідомі пам’ятники Івано-Франківська (відео)... | На Прикарпатті подорожчали овочі, алкоголь, м’ясо та молочка... |

Борис Колесніков: Україні необхідна дієва державна підтримка розвитку села

Obrobka poliv-5658674

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков за результатами робочої поїздки до Вінницької області на «Гніванське ХПП».

В ході поїздки він обговорив перспективи вітчизняних переробних заводів з аграріями Вінницької області. Зокрема, зазначив, що держава повинна заохочувати фермерів вигідними кредитами.

«У 2007 році на підтримку сільського господарства було виділено півтора мільярда доларів. У 2019 році планується виділити 226 мільйонів. За 12 років підтримка села впала в 7 разів! Як сільському господарству допомагають у всьому світі? Списують відсотки по кредиту, в тваринництві компенсують до 50% вартості тваринницьких комплексів (як виробництва з високою доданою вартістю) і надають інфраструктурну допомогу. Проводять газопроводи, будують автомобільні дороги і залізниці, здійснюють роботи по меліорації. Уряду потрібно сконцентруватися на кількох основних речах, а не братися за 50 справ і в результаті нічого не виконувати. Необхідно створити сприятливі умови для фермерських господарств з високою доданою вартістю – це тваринництво, садівництво, ягідні ферми. Тобто ті підприємства, де з гектара отримують не 500 доларів за 3 тонни пшениці, а 15-20 тисяч доларів. Тоді люди не будуть їхати з України, будуть повні сім'ї, а бюджет наповниться податками і держава отримає гроші на соціальні програми, Пенсійний фонд», – заявив Борис Колесніков.ї

Коментуючи питання мораторію на продаж землі, опозиційний прем'єр-міністр зазначив, що люди мають повне право розпоряджатися своєю землею, але необхідно пройти перехідний період в 3-5 років, коли орендарів зобов'яжуть щомісяця платити «пайовикам». «За цей період люди реально зможуть оцінити вартість своєї землі. А зараз виходить, що «розумні» законодавці і дехто з виконавчої влади вважають, що вони все скуплять за безцінь, а потім продадуть. І в результаті вся земля опиниться в руках арабських або китайських фондів, а потім вони віддадуть її нам в оренду. Такого допустити не можна», – підкреслив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика