Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Борис Колесніков: Україні необхідна дієва державна підтримка розвитку села

Obrobka poliv-5658674

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков за результатами робочої поїздки до Вінницької області на «Гніванське ХПП».

В ході поїздки він обговорив перспективи вітчизняних переробних заводів з аграріями Вінницької області. Зокрема, зазначив, що держава повинна заохочувати фермерів вигідними кредитами.

«У 2007 році на підтримку сільського господарства було виділено півтора мільярда доларів. У 2019 році планується виділити 226 мільйонів. За 12 років підтримка села впала в 7 разів! Як сільському господарству допомагають у всьому світі? Списують відсотки по кредиту, в тваринництві компенсують до 50% вартості тваринницьких комплексів (як виробництва з високою доданою вартістю) і надають інфраструктурну допомогу. Проводять газопроводи, будують автомобільні дороги і залізниці, здійснюють роботи по меліорації. Уряду потрібно сконцентруватися на кількох основних речах, а не братися за 50 справ і в результаті нічого не виконувати. Необхідно створити сприятливі умови для фермерських господарств з високою доданою вартістю – це тваринництво, садівництво, ягідні ферми. Тобто ті підприємства, де з гектара отримують не 500 доларів за 3 тонни пшениці, а 15-20 тисяч доларів. Тоді люди не будуть їхати з України, будуть повні сім'ї, а бюджет наповниться податками і держава отримає гроші на соціальні програми, Пенсійний фонд», – заявив Борис Колесніков.ї

Коментуючи питання мораторію на продаж землі, опозиційний прем'єр-міністр зазначив, що люди мають повне право розпоряджатися своєю землею, але необхідно пройти перехідний період в 3-5 років, коли орендарів зобов'яжуть щомісяця платити «пайовикам». «За цей період люди реально зможуть оцінити вартість своєї землі. А зараз виходить, що «розумні» законодавці і дехто з виконавчої влади вважають, що вони все скуплять за безцінь, а потім продадуть. І в результаті вся земля опиниться в руках арабських або китайських фондів, а потім вони віддадуть її нам в оренду. Такого допустити не можна», – підкреслив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Останні події


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика