Останні події:
У Франківську відзнаками президента України нагородили учасників бойових дій (ФОТО)... | Доведені до відчаю батьки дітей з Долинського дитячого будинку прийшли до обласних чиновників з проханням не закривати заклад (фото+відео)... | У Франківську одну з вулиць назвали на честь американського сенатора Джона Маккейна... | Курйоз: у франківських маршрутках пасажирам на голови падає сніг (фото)... | Нові правила розмитнення “євроблях”: франківські митники пояснили, як це зробити (фото)... | На Прикарпатті Держпродспоживслужба вилучила з їдалень шкіл і садків 570 кг неякісних продуктів... | Франківцям на замітку: з 1 січня подорожчає тепло від ТКЕ (ВІДЕО)... | Терміново! Прикарпатці благають врятувати життя їхнього маленького сина (фото+документи)... | Нікому не потрібні! В Долині закривають унікальний дитячий заклад для дітей з інвалідністю (фото)... | Ажіотаж навколо “Baby-box”: Прикарпаття до кінця тижня обіцяють повністю забезпечити пакунками малюка (фото)... |

У складі ЦВК сформовано більшість із представників нинішньої влади

CVK 98575987456

Парламентська більшість, керуючись політичною доцільністю, в обхід закону і з порушенням Регламенту збільшила персональний склад ЦВК.

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

"ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК продовжує наполягати на дотриманні демократичного квотного принципу формування Центральної виборчої комісії. Вважаємо, що нинішній склад ЦВК не відповідає очікуванням українського суспільства і політичній конфігурації, що склалася в парламенті, нормам Регламенту та традиціям української демократії.

Парламентська більшість, керуючись політичною доцільністю, в обхід закону і з порушенням Регламенту збільшила персональний склад ЦВК. Ці рішення були прийняті при повному ігноруванні прав і справедливих вимог ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ — третьої за чисельністю парламентської фракції і єдиної реальної опозиційної сили в українській політиці, яка рекомендувала двох своїх представників. Як були цією владою проігноровані рекомендації Венеціанської комісії і ПАРЄ, в яких йдеться про необхідність представлення фракцій у виборчій комісії пропорційно.

Вважаємо, що в нинішньому складі така виборча комісія буде обслуговувати тільки інтереси влади. Такий склад ЦВК буде не в змозі забезпечити проведення відкритих, конкурентних, чесних і демократичних виборів.

Ми будемо добиватися включення наших кандидатів до складу виборчої комісії. Це законна вимога української опозиції і українського суспільства.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК звертається до представників міжнародного демократичного співтовариства, наших міжнародних партнерів підтримати зусилля опозиції в боротьбі за демократію в Україні. Тверда і однозначна реакція на порушення базових демократичних принципів сьогодні вкрай важлива для українських громадян, для всіх, хто хоче бачити Україну по-справжньому демократичною державою, в якій поважають права та свободи людини і громадянина., - йдеться у заяві партії. 


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика