Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

У складі ЦВК сформовано більшість із представників нинішньої влади

CVK 98575987456

Парламентська більшість, керуючись політичною доцільністю, в обхід закону і з порушенням Регламенту збільшила персональний склад ЦВК.

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

"ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК продовжує наполягати на дотриманні демократичного квотного принципу формування Центральної виборчої комісії. Вважаємо, що нинішній склад ЦВК не відповідає очікуванням українського суспільства і політичній конфігурації, що склалася в парламенті, нормам Регламенту та традиціям української демократії.

Парламентська більшість, керуючись політичною доцільністю, в обхід закону і з порушенням Регламенту збільшила персональний склад ЦВК. Ці рішення були прийняті при повному ігноруванні прав і справедливих вимог ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ — третьої за чисельністю парламентської фракції і єдиної реальної опозиційної сили в українській політиці, яка рекомендувала двох своїх представників. Як були цією владою проігноровані рекомендації Венеціанської комісії і ПАРЄ, в яких йдеться про необхідність представлення фракцій у виборчій комісії пропорційно.

Вважаємо, що в нинішньому складі така виборча комісія буде обслуговувати тільки інтереси влади. Такий склад ЦВК буде не в змозі забезпечити проведення відкритих, конкурентних, чесних і демократичних виборів.

Ми будемо добиватися включення наших кандидатів до складу виборчої комісії. Це законна вимога української опозиції і українського суспільства.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК звертається до представників міжнародного демократичного співтовариства, наших міжнародних партнерів підтримати зусилля опозиції в боротьбі за демократію в Україні. Тверда і однозначна реакція на порушення базових демократичних принципів сьогодні вкрай важлива для українських громадян, для всіх, хто хоче бачити Україну по-справжньому демократичною державою, в якій поважають права та свободи людини і громадянина., - йдеться у заяві партії. 


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика