Загрози, репресії і заборони – це все, що залишилося у нинішньої влади

VR

Суд продовжив арешт Олександра Єфремова ще на два місяці. Доказів його провини як не було два роки тому, так немає і сьогодні.

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

"Суд продовжив арешт Олександра Єфремова ще на два місяці. Доказів його провини як не було два роки тому, так немає і сьогодні.

Влада чітко розуміє, що фінал її «царювання» вже близький. У безсилій агонії вони все сильніше розкручують маховик репресій, сподіваючись, що залякавши людей і знищивши свободу слова і думки, вони продовжать своє безславне правління.

Але так не буде! Ви не закриєте рот всім незгодним і не пересаджаєте в тюрми всіх неугодних.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК продовжуватиме боротьбу за права і свободи українських громадян. Ми будемо відстоювати їх у всіх міжнародних судах. Кожне ваше корупційне і незаконне діяння буде надбанням міжнародних правових організацій, всієї світової спільноти.

Ми не дозволимо знищити демократію в нашій країні. Після нашої перемоги на виборах всі рішення, що обмежують свободу слова, думки і совісті в Україні, будуть скасовані, а ті, хто ставив свої інтереси вище закону, понесуть заслужене покарання. За все, зроблене з Україною і людьми, вам доведеться тримати відповідь", - йдеться у заяві партії. 


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика