Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Санкції проти телеканалів «112-Україна» і «NewsOne» – це акт прямої цензури і зачистка інформаційного поля перед виборами

Pressa-9687405986

Верховна Рада зробила безпрецедентний акт щодо введення цензури в Україні

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

"Верховна Рада зробила безпрецедентний акт щодо введення цензури в Україні. Підтримавши санкції проти телеканалів «112-Україна» і «NewsOne», депутати провладної більшості своїм голосуванням запустили процес ліквідації свободи слова, незалежних ЗМІ та права на вільнодумство в Україні.

Ще ніколи в історії України з парламентської трибуни не звучали відкриті заклики і погрози заборонити свободу слова і свободу думки, заклики до розправи з інакомисленням. Влада відкрито погрожує репресіями всім непідконтрольним ЗМІ, опозиційним політикам і тим, хто не поділяє її ідеологію. Втративши довіру громадян, не в змозі більше управляти країною, домогтися миру і забезпечити розвиток національної економіки, влада пішла на пряму зачистку інформаційного поля перед виборами. Закриття опозиційних ЗМІ напередодні чергового виборчого циклу стане вироком демократичності і прозорості виборів в Україні.

Ми звертаємося до міжнародних правозахисних організацій, посольств демократичних країн, до всього міжнародного демократичного співтовариства, міжнародних неурядових організацій із закликом дати політичну оцінку цьому рішенню парламентської більшості, не допустити встановлення диктатури в центрі Європи.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК буде продовжувати боротьбу за демократію, свободу слова і свободу думки в Україні. Ми будемо опротестовувати незаконні і антиконституційні рішення у всіх судових інстанціях, включаючи європейські. Після нашої перемоги на виборах всі рішення, що обмежують свободу слова, думки і совісті в Україні, буде скасовано", - йдеться у заяві партії.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика