Останні події:
Франківськ купляє в Хриплині 14 га землі, щоб побудувати там заводи... | Немає грошей: у Верховині під загрозою закриття дитячий садок. Без зарплати також працівники культури... | Як міський голова Франківська перевіряв благоустрій в районі Набережної (фото)... | Флешмоб від футболістів “Прикарпаття”: гравці зачитали вірш про Івано-Франківськ (відео)... | На Снятинщині відкрили дитячий садочок (ФОТО)... | Зіркова кар’єра: франківчанка Марія Павлюк підписала контракт з великим модельним агентством та працює в Стамбулі (фото)... | Що їли галичани сто років тому: стара книга рецептів... | У селах Прикарпаття, де менше 2 тисяч населення, закриють поштові відділення (відео)... | Насос на постаменті та Стефаник за ґратами: незвичайні та моловідомі пам’ятники Івано-Франківська (відео)... | На Прикарпатті подорожчали овочі, алкоголь, м’ясо та молочка... |

Борис Колесніков: Альтернативи пропорційній системі виборів з відкритими партійними списками не існує

VR

Мажоритарна система виборів - головний фундамент української корупції. Таку думку висловив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков в інтерв'ю газеті «Сегодня».

«В Україні нині діє змішана, в тому числі мажоритарна система виборів. А ця система - найголовніший, найбільш потужний фундамент корупції в країні. При ній влада завжди буде просто скуповувати округ, щоб домогтися обрання своїх людей», - зазначив прем'єр-міністр Опозиційного уряду.

На думку Бориса Колеснікова, сьогодні не існує альтернативи пропорційній системі виборів з відкритими партійними списками, коли кожен виборець знає, за кого він голосує.

«Це у справі справжньої боротьби з корупцією важливіше, аніж всі антикорупційні органи разом узяті на чолі з Антикорупційним судом. Ці органи нічого не дадуть, якщо не буде нового закону про вибори. Так, в першому читанні закон прийнятий, але тепер влада хитрує, щоб не прийняти його остаточно. Але це маніпуляції, які не можуть тривати нескінченно», - зазначив політик.

Що стосується ситуації з обранням нового складу ЦВК, то це, на думку Бориса Колеснікова, є справжньою ганьбою для влади.

«Як можна стільки часу бути не в змозі обрати людей, які просто порахують голоси? Нагадаю, що ЦВК лише підсумовує цифри з отриманих протоколів. Вся перемога політичними силами, як прийнято говорити, кується на виборчих дільницях. Потрібна перемога - їдьте туди, агітуйте за себе улюбленого», - підкреслив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика