Останні події:
Потяг “Коломия – Рахів” до кінця січня змінив розклад руху... | В Надвірній горів жіночий монастир... | На Прикарпатті відкопали архів УПА, який датований 1946 роком (фоторепортаж)... | Аферист з франківського передмістя вдавав із себе офіцера СБУ цим самим видурюючи у місцевих підприємців десятки тисяч доларів... | В прямому ефірі з міським головою Русланом Марцінківом трапився курйозний випадок (відео)... | Війна за Івано-Франківську харчосмакову фабрику: в мерії бояться втратити акції підприємства... | Франківські патрульні знайшли водія, який напідпитку вчинив дві ДТП і втік з місця пригоди... | У Франківську на вулиці Тичини горів магазин з одягом (фото)... | До Івано-Франківська хочуть приєднати «ближні села» та місто Тисменицю... | Франківськ укладе угоду з Колодіївкою: надасть селу 1,2 мільйони допомоги та “Картку іванофранківця”... |

Борис Колесніков: Альтернативи пропорційній системі виборів з відкритими партійними списками не існує

VR

Мажоритарна система виборів - головний фундамент української корупції. Таку думку висловив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков в інтерв'ю газеті «Сегодня».

«В Україні нині діє змішана, в тому числі мажоритарна система виборів. А ця система - найголовніший, найбільш потужний фундамент корупції в країні. При ній влада завжди буде просто скуповувати округ, щоб домогтися обрання своїх людей», - зазначив прем'єр-міністр Опозиційного уряду.

На думку Бориса Колеснікова, сьогодні не існує альтернативи пропорційній системі виборів з відкритими партійними списками, коли кожен виборець знає, за кого він голосує.

«Це у справі справжньої боротьби з корупцією важливіше, аніж всі антикорупційні органи разом узяті на чолі з Антикорупційним судом. Ці органи нічого не дадуть, якщо не буде нового закону про вибори. Так, в першому читанні закон прийнятий, але тепер влада хитрує, щоб не прийняти його остаточно. Але це маніпуляції, які не можуть тривати нескінченно», - зазначив політик.

Що стосується ситуації з обранням нового складу ЦВК, то це, на думку Бориса Колеснікова, є справжньою ганьбою для влади.

«Як можна стільки часу бути не в змозі обрати людей, які просто порахують голоси? Нагадаю, що ЦВК лише підсумовує цифри з отриманих протоколів. Вся перемога політичними силами, як прийнято говорити, кується на виборчих дільницях. Потрібна перемога - їдьте туди, агітуйте за себе улюбленого», - підкреслив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика