Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Борис Колесніков: Альтернативи пропорційній системі виборів з відкритими партійними списками не існує

VR

Мажоритарна система виборів - головний фундамент української корупції. Таку думку висловив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков в інтерв'ю газеті «Сегодня».

«В Україні нині діє змішана, в тому числі мажоритарна система виборів. А ця система - найголовніший, найбільш потужний фундамент корупції в країні. При ній влада завжди буде просто скуповувати округ, щоб домогтися обрання своїх людей», - зазначив прем'єр-міністр Опозиційного уряду.

На думку Бориса Колеснікова, сьогодні не існує альтернативи пропорційній системі виборів з відкритими партійними списками, коли кожен виборець знає, за кого він голосує.

«Це у справі справжньої боротьби з корупцією важливіше, аніж всі антикорупційні органи разом узяті на чолі з Антикорупційним судом. Ці органи нічого не дадуть, якщо не буде нового закону про вибори. Так, в першому читанні закон прийнятий, але тепер влада хитрує, щоб не прийняти його остаточно. Але це маніпуляції, які не можуть тривати нескінченно», - зазначив політик.

Що стосується ситуації з обранням нового складу ЦВК, то це, на думку Бориса Колеснікова, є справжньою ганьбою для влади.

«Як можна стільки часу бути не в змозі обрати людей, які просто порахують голоси? Нагадаю, що ЦВК лише підсумовує цифри з отриманих протоколів. Вся перемога політичними силами, як прийнято говорити, кується на виборчих дільницях. Потрібна перемога - їдьте туди, агітуйте за себе улюбленого», - підкреслив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика