Останні події:
Франківщина не буде вогнищем розбрату, – Гончарук пообіцяв, що навіть під час виборів на Прикарпатті буде спокій... | Масове отруєння на Коломийщині: кількість потерпілих зросла до 19... | Справжнє гуцульське весілля та автентична кухня: в Івано-Франківську проведуть фестиваль “День Верховини” (фото)... | До уваги прикарпатських водіїв – штрафи за порушення ПДР зростуть у 20 разів (відео)... | Смертельна небезпека: два надвірнянських села можуть бути відрізаними від світу через аварійний міст (відео)... | Маленькому франківцю терміново потрібна допомога на боротьбу з раком... | Журналісти показали, як живеться у найбільшому селі України – гуцульському Космачі (відео)... | Тепла осінь: у Карпатах зацвіла червона рута (фоторепортаж)... | Протестувальники повертаються додому – влада пообіцяла відремонтувати дорогу Яблунів-Делятин (фото)... | Прикарпатець за “смішні” гроші купив рідкісний карпатський гриб (фото)... |

Борис Колесніков: Альтернативи пропорційній системі виборів з відкритими партійними списками не існує

VR

Мажоритарна система виборів - головний фундамент української корупції. Таку думку висловив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков в інтерв'ю газеті «Сегодня».

«В Україні нині діє змішана, в тому числі мажоритарна система виборів. А ця система - найголовніший, найбільш потужний фундамент корупції в країні. При ній влада завжди буде просто скуповувати округ, щоб домогтися обрання своїх людей», - зазначив прем'єр-міністр Опозиційного уряду.

На думку Бориса Колеснікова, сьогодні не існує альтернативи пропорційній системі виборів з відкритими партійними списками, коли кожен виборець знає, за кого він голосує.

«Це у справі справжньої боротьби з корупцією важливіше, аніж всі антикорупційні органи разом узяті на чолі з Антикорупційним судом. Ці органи нічого не дадуть, якщо не буде нового закону про вибори. Так, в першому читанні закон прийнятий, але тепер влада хитрує, щоб не прийняти його остаточно. Але це маніпуляції, які не можуть тривати нескінченно», - зазначив політик.

Що стосується ситуації з обранням нового складу ЦВК, то це, на думку Бориса Колеснікова, є справжньою ганьбою для влади.

«Як можна стільки часу бути не в змозі обрати людей, які просто порахують голоси? Нагадаю, що ЦВК лише підсумовує цифри з отриманих протоколів. Вся перемога політичними силами, як прийнято говорити, кується на виборчих дільницях. Потрібна перемога - їдьте туди, агітуйте за себе улюбленого», - підкреслив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика