Останні події:
Потяг “Коломия – Рахів” до кінця січня змінив розклад руху... | В Надвірній горів жіночий монастир... | На Прикарпатті відкопали архів УПА, який датований 1946 роком (фоторепортаж)... | Аферист з франківського передмістя вдавав із себе офіцера СБУ цим самим видурюючи у місцевих підприємців десятки тисяч доларів... | В прямому ефірі з міським головою Русланом Марцінківом трапився курйозний випадок (відео)... | Війна за Івано-Франківську харчосмакову фабрику: в мерії бояться втратити акції підприємства... | Франківські патрульні знайшли водія, який напідпитку вчинив дві ДТП і втік з місця пригоди... | У Франківську на вулиці Тичини горів магазин з одягом (фото)... | До Івано-Франківська хочуть приєднати «ближні села» та місто Тисменицю... | Франківськ укладе угоду з Колодіївкою: надасть селу 1,2 мільйони допомоги та “Картку іванофранківця”... |

Борис Колесніков: Мир в країні та децентралізація розв'яжуть нинішній вузол проблем і забезпечать Україні розвиток

decentralizaciya-56894

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков в інтерв'ю газеті «Сегодня».

За словами політика, влада зобов'язана вирішити головну проблему нинішньої України – повернути в країну мир.

«Мир і децентралізація розв'яжуть нинішній вузол проблем та забезпечать Україні розвиток. Децентралізацію потрібно закріпити в Конституції. Ми з колегами з Опозиційного уряду більше двох років тому ухвалили концепцію Основного закону, в якому втричі скорочується, наприклад, кількість депутатів... Але головне в нашому проекті Конституції - децентралізація. Вводиться виборність губернаторів, закладаються по-справжньому демократичні засади місцевого самоврядування», - зазначив опозиційний політик.

Паралельно, на думку Бориса Колеснікова, необхідно вирішувати накопичені економічні питання.

«Влада повинна відмовитися від усіх зайвих державних витрат, скоротити правоохоронні органи, які сіють корупцію та вимагання в бізнесі. Продати всі державні підприємства, окрім стратегічно важливих, на кшталт «Укрзалізниці». І захищати приватний капітал, особливо малий і середній. Все це створить інвестиційну привабливість для України. Ми повинні показати всьому світові, що наша країна вигідніша і конкурентніша, ніж Польща, Чехія, Китай і так далі. Важливо також повернути в економіку ті гроші, які люди тримають удома, не довіряючи ні банкам, ні державі. Влада повинна дати цим людям гарантії, що їх вклади не пропадуть. Це близько 100 мільярдів доларів, які можуть влитися в нову економіку», - підкреслив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика