Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Борис Колесніков: Мир в країні та децентралізація розв'яжуть нинішній вузол проблем і забезпечать Україні розвиток

decentralizaciya-56894

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков в інтерв'ю газеті «Сегодня».

За словами політика, влада зобов'язана вирішити головну проблему нинішньої України – повернути в країну мир.

«Мир і децентралізація розв'яжуть нинішній вузол проблем та забезпечать Україні розвиток. Децентралізацію потрібно закріпити в Конституції. Ми з колегами з Опозиційного уряду більше двох років тому ухвалили концепцію Основного закону, в якому втричі скорочується, наприклад, кількість депутатів... Але головне в нашому проекті Конституції - децентралізація. Вводиться виборність губернаторів, закладаються по-справжньому демократичні засади місцевого самоврядування», - зазначив опозиційний політик.

Паралельно, на думку Бориса Колеснікова, необхідно вирішувати накопичені економічні питання.

«Влада повинна відмовитися від усіх зайвих державних витрат, скоротити правоохоронні органи, які сіють корупцію та вимагання в бізнесі. Продати всі державні підприємства, окрім стратегічно важливих, на кшталт «Укрзалізниці». І захищати приватний капітал, особливо малий і середній. Все це створить інвестиційну привабливість для України. Ми повинні показати всьому світові, що наша країна вигідніша і конкурентніша, ніж Польща, Чехія, Китай і так далі. Важливо також повернути в економіку ті гроші, які люди тримають удома, не довіряючи ні банкам, ні державі. Влада повинна дати цим людям гарантії, що їх вклади не пропадуть. Це близько 100 мільярдів доларів, які можуть влитися в нову економіку», - підкреслив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика