Останні події:
Франківщина не буде вогнищем розбрату, – Гончарук пообіцяв, що навіть під час виборів на Прикарпатті буде спокій... | Масове отруєння на Коломийщині: кількість потерпілих зросла до 19... | Справжнє гуцульське весілля та автентична кухня: в Івано-Франківську проведуть фестиваль “День Верховини” (фото)... | До уваги прикарпатських водіїв – штрафи за порушення ПДР зростуть у 20 разів (відео)... | Смертельна небезпека: два надвірнянських села можуть бути відрізаними від світу через аварійний міст (відео)... | Маленькому франківцю терміново потрібна допомога на боротьбу з раком... | Журналісти показали, як живеться у найбільшому селі України – гуцульському Космачі (відео)... | Тепла осінь: у Карпатах зацвіла червона рута (фоторепортаж)... | Протестувальники повертаються додому – влада пообіцяла відремонтувати дорогу Яблунів-Делятин (фото)... | Прикарпатець за “смішні” гроші купив рідкісний карпатський гриб (фото)... |

Борис Колесніков: Мир в країні та децентралізація розв'яжуть нинішній вузол проблем і забезпечать Україні розвиток

decentralizaciya-56894

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков в інтерв'ю газеті «Сегодня».

За словами політика, влада зобов'язана вирішити головну проблему нинішньої України – повернути в країну мир.

«Мир і децентралізація розв'яжуть нинішній вузол проблем та забезпечать Україні розвиток. Децентралізацію потрібно закріпити в Конституції. Ми з колегами з Опозиційного уряду більше двох років тому ухвалили концепцію Основного закону, в якому втричі скорочується, наприклад, кількість депутатів... Але головне в нашому проекті Конституції - децентралізація. Вводиться виборність губернаторів, закладаються по-справжньому демократичні засади місцевого самоврядування», - зазначив опозиційний політик.

Паралельно, на думку Бориса Колеснікова, необхідно вирішувати накопичені економічні питання.

«Влада повинна відмовитися від усіх зайвих державних витрат, скоротити правоохоронні органи, які сіють корупцію та вимагання в бізнесі. Продати всі державні підприємства, окрім стратегічно важливих, на кшталт «Укрзалізниці». І захищати приватний капітал, особливо малий і середній. Все це створить інвестиційну привабливість для України. Ми повинні показати всьому світові, що наша країна вигідніша і конкурентніша, ніж Польща, Чехія, Китай і так далі. Важливо також повернути в економіку ті гроші, які люди тримають удома, не довіряючи ні банкам, ні державі. Влада повинна дати цим людям гарантії, що їх вклади не пропадуть. Це близько 100 мільярдів доларів, які можуть влитися в нову економіку», - підкреслив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика