Останні події:
Франківськ купляє в Хриплині 14 га землі, щоб побудувати там заводи... | Немає грошей: у Верховині під загрозою закриття дитячий садок. Без зарплати також працівники культури... | Як міський голова Франківська перевіряв благоустрій в районі Набережної (фото)... | Флешмоб від футболістів “Прикарпаття”: гравці зачитали вірш про Івано-Франківськ (відео)... | На Снятинщині відкрили дитячий садочок (ФОТО)... | Зіркова кар’єра: франківчанка Марія Павлюк підписала контракт з великим модельним агентством та працює в Стамбулі (фото)... | Що їли галичани сто років тому: стара книга рецептів... | У селах Прикарпаття, де менше 2 тисяч населення, закриють поштові відділення (відео)... | Насос на постаменті та Стефаник за ґратами: незвичайні та моловідомі пам’ятники Івано-Франківська (відео)... | На Прикарпатті подорожчали овочі, алкоголь, м’ясо та молочка... |

Борис Колесніков: Мир в країні та децентралізація розв'яжуть нинішній вузол проблем і забезпечать Україні розвиток

decentralizaciya-56894

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков в інтерв'ю газеті «Сегодня».

За словами політика, влада зобов'язана вирішити головну проблему нинішньої України – повернути в країну мир.

«Мир і децентралізація розв'яжуть нинішній вузол проблем та забезпечать Україні розвиток. Децентралізацію потрібно закріпити в Конституції. Ми з колегами з Опозиційного уряду більше двох років тому ухвалили концепцію Основного закону, в якому втричі скорочується, наприклад, кількість депутатів... Але головне в нашому проекті Конституції - децентралізація. Вводиться виборність губернаторів, закладаються по-справжньому демократичні засади місцевого самоврядування», - зазначив опозиційний політик.

Паралельно, на думку Бориса Колеснікова, необхідно вирішувати накопичені економічні питання.

«Влада повинна відмовитися від усіх зайвих державних витрат, скоротити правоохоронні органи, які сіють корупцію та вимагання в бізнесі. Продати всі державні підприємства, окрім стратегічно важливих, на кшталт «Укрзалізниці». І захищати приватний капітал, особливо малий і середній. Все це створить інвестиційну привабливість для України. Ми повинні показати всьому світові, що наша країна вигідніша і конкурентніша, ніж Польща, Чехія, Китай і так далі. Важливо також повернути в економіку ті гроші, які люди тримають удома, не довіряючи ні банкам, ні державі. Влада повинна дати цим людям гарантії, що їх вклади не пропадуть. Це близько 100 мільярдів доларів, які можуть влитися в нову економіку», - підкреслив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика