Останні події:
Франківщина не буде вогнищем розбрату, – Гончарук пообіцяв, що навіть під час виборів на Прикарпатті буде спокій... | Масове отруєння на Коломийщині: кількість потерпілих зросла до 19... | Справжнє гуцульське весілля та автентична кухня: в Івано-Франківську проведуть фестиваль “День Верховини” (фото)... | До уваги прикарпатських водіїв – штрафи за порушення ПДР зростуть у 20 разів (відео)... | Смертельна небезпека: два надвірнянських села можуть бути відрізаними від світу через аварійний міст (відео)... | Маленькому франківцю терміново потрібна допомога на боротьбу з раком... | Журналісти показали, як живеться у найбільшому селі України – гуцульському Космачі (відео)... | Тепла осінь: у Карпатах зацвіла червона рута (фоторепортаж)... | Протестувальники повертаються додому – влада пообіцяла відремонтувати дорогу Яблунів-Делятин (фото)... | Прикарпатець за “смішні” гроші купив рідкісний карпатський гриб (фото)... |

Народні депутати вимагають відставки Клімкіна, а також негайно забезпечити право кримчан на доступ до прісної води

Chinovnik-57893

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає відставки Клімкіна, а також негайно забезпечити право кримчан на доступ до прісної води

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

"За свої слова, що Крим треба залишити без води, міністр закордонних справ Клімкін повинен понести відповідальність.

Державний чиновник, який відкрито закликає порушити норми міжнародного права і прагне обмежити кримчан у доступі до води, повинен бути відправлений у відставку і засуджений за геноцид.

Нинішня влада неодноразово заявляла про те, що АР Крим – це Україна, а кримчани – громадяни України. Але сьогодні, через її рішення у більшості жителів Криму існують проблеми з доступом до прісної води. Це створює ризики для життя і здоров'я кримчан, підсилює загрози екологічній безпеці всього півдня України.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК заявляє, що доступ до води є невід'ємним правом кожної людини, прямо і побічно закріпленим в міжнародному гуманітарному праві. Зокрема, в Міжнародному пакті про економічні, соціальні і культурні права, інших міжнародних угодах і резолюціях Генеральної Асамблеї ООН. Забезпечення доступу до води, навіть в умовах збройних конфліктів, є гуманітарним обов'язком всіх країн-членів ООН.

За таких умов ми вимагаємо від нинішньої влади припинити блокування подачі прісної води в АР Крим. Вважаємо, що така політика є геноцидом, порушує права кримчан і водночас суперечить завданням забезпечення національної безпеки України", - йдеться у заяві партії.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика