Останні події:
Франківщина не буде вогнищем розбрату, – Гончарук пообіцяв, що навіть під час виборів на Прикарпатті буде спокій... | Масове отруєння на Коломийщині: кількість потерпілих зросла до 19... | Справжнє гуцульське весілля та автентична кухня: в Івано-Франківську проведуть фестиваль “День Верховини” (фото)... | До уваги прикарпатських водіїв – штрафи за порушення ПДР зростуть у 20 разів (відео)... | Смертельна небезпека: два надвірнянських села можуть бути відрізаними від світу через аварійний міст (відео)... | Маленькому франківцю терміново потрібна допомога на боротьбу з раком... | Журналісти показали, як живеться у найбільшому селі України – гуцульському Космачі (відео)... | Тепла осінь: у Карпатах зацвіла червона рута (фоторепортаж)... | Протестувальники повертаються додому – влада пообіцяла відремонтувати дорогу Яблунів-Делятин (фото)... | Прикарпатець за “смішні” гроші купив рідкісний карпатський гриб (фото)... |

Юрій Бойко: Бездарна політика влади поставила під загрозу початок опалювального сезону

Opalennja-5739

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко під час робочої поїздки на ПАТ «Чернігівгаз» у вівторок, 11 вересня.

«Бездарна політики нинішньої влади, непомірно високі тарифи та урізання кількості субсидіантів привели до того, що початок опалювального сезону в Україні на межі зриву. Сьогодні в усіх регіонах є проблеми із заборгованістю за газ. Це пов'язано не з тим, що люди не хочуть платити, а з тим, що вони просто не в змозі цього робити. Люди не можуть оплачувати ці драконівські тарифи, відповідно, виникають борги», - підкреслив Юрій Бойко.

Він зазначив, що влада знову збирається підвищити тарифи на газ, які вже й так непомірно високі. «Це велика проблема, яку треба терміново вирішувати і припинити цей диктат, який реалізує нинішня влада на догоду зовнішнім обставинам. Якщо не знизити тарифи, не припинити цю вакханалію з урізанням субсидій, якою зараз займається уряд, то вся країна опиниться у заручниках цієї бездарної політики, опалювальний сезон в країні може бути зірвано», - підкреслив Співголова парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Юрій Бойко також зазначив, що сьогодні газова галузь опинилася в катастрофічному становищі. «Газова промисловість дуже важлива для нашої країни, оскільки газ - це наше надбання, це цивілізація, це хороші умови життя. І дуже важливо, щоб люди, які працюють у цій галузі, теж отримували належну увагу від держави, і працювали в нормальних умовах. Сьогодні ж я переконався, що нинішня влада не в змозі забезпечити нормальну роботу газової галузі, починаючи від зарплат співробітникам і закінчуючи технічним переозброєнням - це все катастрофа. Держава абсолютно не приділяє належної уваги цій галузі і людям, які тут працюють», - підкреслив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Опозиціонери виступають категорично проти підвищення тарифів, і за негайний розгляд парламентом законопроектів, спрямованих на соціальну підтримку людей.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика