Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Юрій Бойко: Вартість комунальних тарифів та газу для населення необхідно зменшити щонайменше вдвічі

Subsidii-569874

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК наполягає на зменшенні вартості комунальних тарифів та газу для населення мінімум у два рази.

Про це заявив Співголова партії Юрій Бойко під час робочої поїдки до Броварів, де через конфлікт газових компаній опалювальний сезон опинився на межі зриву.

За словами політика, подібна проблема стосується всієї України.

«Це проблема майже всієї України. До речі, саме у Броварах ситуація з постачанням газу для населення більш-менш нормальна. Але проблема є, адже люди вже не в змозі сплачувати за настільки високими тарифами», - зауважив опозиційний політик.

На переконання Юрія Бойка, наміри уряду підвищити тарифи ще на 30-40% є абсолютно хибними. «Треба відкинути цю дурню, адже людина просто не зможе сплачувати за газ більше 10 тисяч гривень. А якщо девальвує національна валюта, то вартість буде ще більшою», - додав народний депутат.

Юрій Бойко припустив, що в разі, якщо тарифи не зменшать, українці просто перестануть платити. Менш ніж за півтора року комунальні борги зросли майже в 1,8 рази - з 20,1 млрд грн на кінець 2016 року до 36,1 млрд грн на початок червня 2018 року.

«Чому людина повинна сплачувати вартість газу на німецькому хабі і плюс транспортування? Є власний газ, собівартість якого 1200 гривень, додайте податки, інвестиції плюс те, що потрібно на розвиток, але це аж ніяк не 10 тисяч. Треба зменшувати тарифи мінімум удвічі й припинити знущатися над країною», - зауважив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Юрій Бойко нагадав, що під час попереднього опалювального сезону чимало міст опинилися без блакитного палива. «Наприклад, в Київській області у лютому від газу було відключене місто Славутич. А взагалі заборгованість є практично у всіх міст, що дозволяє «Нафтогазу» влаштовувати газовий диктат. Фактично «Нафтогаз», який керується іноземцями через Наглядову раду, знущається над всією країною. Але кого в Україні цікавить прибуток «Нафтогазу»? Те, що посадили всю країну на субсидії, те, що зробили всіх заручниками тарифів - це провина навіть не менеджменту «Нафтогазу», а це провина президента і уряду, які дозволяють їм знущатися над людьми», - наголосив опозиційний політик.

«Треба не просто дати людям можливість сплачувати за нормальними тарифами, а виводити країну з соціально-економічної кризи. Що стосується тарифів, то зменшення їх удвічі дозволить знизити витрати на субсидії на 60 мільярдів гривень. До речі, сьогодні країна витрачає на субсидії вже 71 мільярд. Якщо уряд ще збільшить тарифи, цифри виростуть до 114 мільярдів. Це не підйомна цифра для країни та людей», - підсумував Юрій Бойко.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика