Останні події:
Франківський стрілець з-під ратуші подав скаргу на слідчого і заявив, що насправді жертва він... | Надзвичайники рятували дитину, яка постраждала в аварії у Тисмениці (фото)... | В Карпатах нещадно вирубують ліс на території майбутнього національного парку (відео)... | Це знущання і приниження українців: у Франківську “євробляхарі” протестують під Білим домом (фото)... | Маленька революція в Івано-Франківській обласній раді: Манолій Піцуряк може перейти зі «Свободи» в «Батьківщину» (оновлено)... | Прокуратура очима дитини: на Прикарпатті оголосили конкурс малюнку серед учнів шкіл... | Допомогти тим, кого вилікувати неможливо: як у Франківську працює перший в Україні дитячий хоспіс (відео)... | Франківський хірург розповів, як українці підкорюють Німеччину (фото)... | Курйоз: у франківському тролейбусі під стелею утворився “акваріум” (відео)... | Незалежність від газу: як Старий Лисець вже вісім років економить (відео)... |

Юрій Бойко: Поки оточення президента буде розподіляти держдотації – розвитку фермерства не буде

Obrobka poliv-5658674

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко в селі Добра Черкаської області, де побував на фермі, на якій працює 400 чоловік, а середня зарплата більше 10 тис. грн.

«Якщо тут ми бачимо, наприклад, унікальний комплекс, який повністю автоматизований і доїння відбувається в автоматичному режимі, то багато людей, які тримають 1-4 корови, просто не можуть самі купити доїльний апарат. І те, що уряд прийняв цю умову Угоди про асоціацію з ЄС, не надавши селянам допомоги, не надавши їм кредити на покупку доїльного апарату, не забезпечивши відповідним обладнанням – цим він заклав міну уповільненої дії. Люди будуть просто вирізати худобу, позбавлятися від неї, тому що у них немає можливості домогтися відповідних норм і вимог до якості молока, що здається», – пояснив Юрій Бойко.

Він розповів, що недавно був в с. Уланове Сумської області, де у людей приймають молоко по 3,5 грн за літр, тобто дешевше води. Він підкреслив, що ніхто не проти підвищення якості та вимог до молока, просто треба було допомогти людям адаптуватися.

«Завдання держави – допомогти людям, дати їм грошей, щоб вони купили доїльні апарати і доїли за всіма європейськими правилами. І прибрати корупцію з розподілу держдотацій. Всі ми пам'ятаємо кричущий випадок минулого року, коли з 4 млрд дотацій 2 млрд віддали наближеному до президента Ю. Косюку, а 2 млрд, що залишилися, розділили на всю Україну. Це корупція, яку бачить вся країна і всі фермери. Важливо допомагати фермерам, бо якщо фермер піде з села – не буде робочих місць, не буде села», – зазначив Юрій Бойко.

Опозиційний політик підкреслив, що треба повернути пільгове оподаткування, щоб ПДВ залишався у сільгоспвиробника і йшов на поповнення оборотних коштів. Тоді це буде дієва підтримка, а фермерство стане драйвером сільського господарства.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика