Останні події:
Прикарпатські інспектори відбирають проби харчових продуктів на ринках та у школах (відео)... | Прикарпатський нардеп Іванчук витратив на приватні перельоти 172 тисячі євро... | “Шлюб за добу”: франківчанка одружилася з коханим із Австралії (фото)... | Зменшити аварійність: на небезпечній ділянці траси Н-10 у селі Старі Кривотули встановлять світлофор... | У Франківську обікрали квартиру прокурора: винесли валюту та ювелірні вироби... | Доторкнутись до небес: як над Франківськом тренувалися пілоти літаків-винищувачів (відео)... | Аналіз декларації: якими статками володіє секретар Яремчанської міської ради Володимир Губарчук... | Розсміши мера: у Франківську пройде фестивалю гумору на кубок міського голови... | В Івано-Франківську фірма з фіктивними документами виграла тендер на 4 млн. гривень... | На Долинщині створять відпочинкову зону (фото)... |

Юрій Бойко: Поки оточення президента буде розподіляти держдотації – розвитку фермерства не буде

Obrobka poliv-5658674

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко в селі Добра Черкаської області, де побував на фермі, на якій працює 400 чоловік, а середня зарплата більше 10 тис. грн.

«Якщо тут ми бачимо, наприклад, унікальний комплекс, який повністю автоматизований і доїння відбувається в автоматичному режимі, то багато людей, які тримають 1-4 корови, просто не можуть самі купити доїльний апарат. І те, що уряд прийняв цю умову Угоди про асоціацію з ЄС, не надавши селянам допомоги, не надавши їм кредити на покупку доїльного апарату, не забезпечивши відповідним обладнанням – цим він заклав міну уповільненої дії. Люди будуть просто вирізати худобу, позбавлятися від неї, тому що у них немає можливості домогтися відповідних норм і вимог до якості молока, що здається», – пояснив Юрій Бойко.

Він розповів, що недавно був в с. Уланове Сумської області, де у людей приймають молоко по 3,5 грн за літр, тобто дешевше води. Він підкреслив, що ніхто не проти підвищення якості та вимог до молока, просто треба було допомогти людям адаптуватися.

«Завдання держави – допомогти людям, дати їм грошей, щоб вони купили доїльні апарати і доїли за всіма європейськими правилами. І прибрати корупцію з розподілу держдотацій. Всі ми пам'ятаємо кричущий випадок минулого року, коли з 4 млрд дотацій 2 млрд віддали наближеному до президента Ю. Косюку, а 2 млрд, що залишилися, розділили на всю Україну. Це корупція, яку бачить вся країна і всі фермери. Важливо допомагати фермерам, бо якщо фермер піде з села – не буде робочих місць, не буде села», – зазначив Юрій Бойко.

Опозиційний політик підкреслив, що треба повернути пільгове оподаткування, щоб ПДВ залишався у сільгоспвиробника і йшов на поповнення оборотних коштів. Тоді це буде дієва підтримка, а фермерство стане драйвером сільського господарства.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика