Останні події:
В озері Івано-Франківська загинуло майже 10 кг риби (відео)... | Калуський суд оштрафував священика за п’яну їзду та заборонив йому рік водити... | Це було пекло: калушанин витягнув водія з палаючого автомобіля (фотофакт)... | Голос соцмереж: що франківці думають про блокування дороги на Пасічну... | Марцінків про перекриття доріг у місті: цих провокацій більше не буде... | Стали відомими подробиці жахливого вчинку прикарпатки, яка прикувала дітей ланцюгами до батареї (відео)... | Перепалка між Марцінківом та Ганчаком: начальник управління транспорту Франківська готовий звільнитися... | Після тижня боротьби за життя у лікарні помер мотоцикліст, який у Коломиї врізався у бензовоз... | Центр Франківська заполонили кришнаїти (фото + відео)... | У Франківську перекрили вулицю Галицьку: мешканці страйкують проти будівництва багатоповерхівок (відео)... |

Юрій Бойко: Поки оточення президента буде розподіляти держдотації – розвитку фермерства не буде

Obrobka poliv-5658674

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко в селі Добра Черкаської області, де побував на фермі, на якій працює 400 чоловік, а середня зарплата більше 10 тис. грн.

«Якщо тут ми бачимо, наприклад, унікальний комплекс, який повністю автоматизований і доїння відбувається в автоматичному режимі, то багато людей, які тримають 1-4 корови, просто не можуть самі купити доїльний апарат. І те, що уряд прийняв цю умову Угоди про асоціацію з ЄС, не надавши селянам допомоги, не надавши їм кредити на покупку доїльного апарату, не забезпечивши відповідним обладнанням – цим він заклав міну уповільненої дії. Люди будуть просто вирізати худобу, позбавлятися від неї, тому що у них немає можливості домогтися відповідних норм і вимог до якості молока, що здається», – пояснив Юрій Бойко.

Він розповів, що недавно був в с. Уланове Сумської області, де у людей приймають молоко по 3,5 грн за літр, тобто дешевше води. Він підкреслив, що ніхто не проти підвищення якості та вимог до молока, просто треба було допомогти людям адаптуватися.

«Завдання держави – допомогти людям, дати їм грошей, щоб вони купили доїльні апарати і доїли за всіма європейськими правилами. І прибрати корупцію з розподілу держдотацій. Всі ми пам'ятаємо кричущий випадок минулого року, коли з 4 млрд дотацій 2 млрд віддали наближеному до президента Ю. Косюку, а 2 млрд, що залишилися, розділили на всю Україну. Це корупція, яку бачить вся країна і всі фермери. Важливо допомагати фермерам, бо якщо фермер піде з села – не буде робочих місць, не буде села», – зазначив Юрій Бойко.

Опозиційний політик підкреслив, що треба повернути пільгове оподаткування, щоб ПДВ залишався у сільгоспвиробника і йшов на поповнення оборотних коштів. Тоді це буде дієва підтримка, а фермерство стане драйвером сільського господарства.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика