Останні події:
Франківський стрілець з-під ратуші подав скаргу на слідчого і заявив, що насправді жертва він... | Надзвичайники рятували дитину, яка постраждала в аварії у Тисмениці (фото)... | В Карпатах нещадно вирубують ліс на території майбутнього національного парку (відео)... | Це знущання і приниження українців: у Франківську “євробляхарі” протестують під Білим домом (фото)... | Маленька революція в Івано-Франківській обласній раді: Манолій Піцуряк може перейти зі «Свободи» в «Батьківщину» (оновлено)... | Прокуратура очима дитини: на Прикарпатті оголосили конкурс малюнку серед учнів шкіл... | Допомогти тим, кого вилікувати неможливо: як у Франківську працює перший в Україні дитячий хоспіс (відео)... | Франківський хірург розповів, як українці підкорюють Німеччину (фото)... | Курйоз: у франківському тролейбусі під стелею утворився “акваріум” (відео)... | Незалежність від газу: як Старий Лисець вже вісім років економить (відео)... |

Сергій Льовочкін наполягає, щоб уряд здійснив необхідні кроки для зростання експорту

EKSPORT-98475645

Не дивлячись на певне зростання експорту в перші чотири місяці 2018 року, його обсяг не досяг докризового рівня.

Зараз він становить лише три чверті від показника 2013 року та біля 68% від 2012 року. У зв’язку з цим заступник голови фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Сергій Льовочкін звернувся до голови уряду Володимира Гройсмана із вимогою вжити системних заходів щодо зростання експорту.

«Передусім, йдеться про підвищення ефективності державної підтримки вітчизняних експортерів, просування української продукції на зовнішньому ринку, максимальне використання можливостей, передбачених економічною частиною угоди про асоціацію між Україною та ЄС», – говориться у запиті до прем’єр-міністра.

Сергій Льовочкін пояснив, що навіть незначне зростання експорту в 2018 році має нестабільну основу, оскільки близько двох третин його обсягу складають сировина і продукція з низькою доданою вартістю. В свою чергу, це наслідок не ефективних дій із просування українських товарів, а сприятливої зовнішньоторговельної кон'юнктури, що може швидко змінитися.

«Крім того, сировинний характер українського експорту, в якому, як і раніше, переважають метали, рослинна продукція, жири та олії, означає, що в Україні фактично не розвиваються галузі переробної промисловості, які могли б забезпечити створення більшої кількості нових робочих місць і відрахувань до бюджету, ніж вивезення сировини і продукції з низьким ступенем обробки: лише 10% припадає на продукцію машинобудування, тільки 1,3% – на автомобілі, літаки і судна», – зазначив політик.

Він додав, що в цей же час продовжує зростати обсяг імпортованої в Україну машинобудівної продукції – з початку цього року її було завезено на 23% більше, ніж в минулому.

«Це говорить про глибоку деградацію вітчизняного машинобудування, яке не тільки не може виробляти затребувану на зовнішньому ринку сучасну конкурентоспроможну продукцію, а й все менш здатне забезпечити потреби внутрішнього ринку. Аналогічна ситуація спостерігається на підприємствах судно– і авіабудування, чия діяльність зведена, головним чином, до ремонту та сервісного обслуговування», – вважає Сергій Льовочкін.

Відкриття ЄС свого ринку для українських товарів не привело до помітного зростання експорту в цьому напрямку. Так, з 2013 по 2017 рік український експорт в ЄС в грошовому виразі зріс лише на 4,6% або 0,77 млрд доларів. Це на 0,5 млрд доларів менше, ніж в 2011 р. і на 0,7 млрд – ніж у 2008 р.

«Згадане зростання виглядає мізерним у порівнянні з падінням українського експорту в СНД, що протягом зазначеного періоду обвалився на 15,2 млрд доларів», – нагадує депутат.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика