Останні події:
Франківщина не буде вогнищем розбрату, – Гончарук пообіцяв, що навіть під час виборів на Прикарпатті буде спокій... | Масове отруєння на Коломийщині: кількість потерпілих зросла до 19... | Справжнє гуцульське весілля та автентична кухня: в Івано-Франківську проведуть фестиваль “День Верховини” (фото)... | До уваги прикарпатських водіїв – штрафи за порушення ПДР зростуть у 20 разів (відео)... | Смертельна небезпека: два надвірнянських села можуть бути відрізаними від світу через аварійний міст (відео)... | Маленькому франківцю терміново потрібна допомога на боротьбу з раком... | Журналісти показали, як живеться у найбільшому селі України – гуцульському Космачі (відео)... | Тепла осінь: у Карпатах зацвіла червона рута (фоторепортаж)... | Протестувальники повертаються додому – влада пообіцяла відремонтувати дорогу Яблунів-Делятин (фото)... | Прикарпатець за “смішні” гроші купив рідкісний карпатський гриб (фото)... |

Сергій Льовочкін наполягає, щоб уряд здійснив необхідні кроки для зростання експорту

EKSPORT-98475645

Не дивлячись на певне зростання експорту в перші чотири місяці 2018 року, його обсяг не досяг докризового рівня.

Зараз він становить лише три чверті від показника 2013 року та біля 68% від 2012 року. У зв’язку з цим заступник голови фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Сергій Льовочкін звернувся до голови уряду Володимира Гройсмана із вимогою вжити системних заходів щодо зростання експорту.

«Передусім, йдеться про підвищення ефективності державної підтримки вітчизняних експортерів, просування української продукції на зовнішньому ринку, максимальне використання можливостей, передбачених економічною частиною угоди про асоціацію між Україною та ЄС», – говориться у запиті до прем’єр-міністра.

Сергій Льовочкін пояснив, що навіть незначне зростання експорту в 2018 році має нестабільну основу, оскільки близько двох третин його обсягу складають сировина і продукція з низькою доданою вартістю. В свою чергу, це наслідок не ефективних дій із просування українських товарів, а сприятливої зовнішньоторговельної кон'юнктури, що може швидко змінитися.

«Крім того, сировинний характер українського експорту, в якому, як і раніше, переважають метали, рослинна продукція, жири та олії, означає, що в Україні фактично не розвиваються галузі переробної промисловості, які могли б забезпечити створення більшої кількості нових робочих місць і відрахувань до бюджету, ніж вивезення сировини і продукції з низьким ступенем обробки: лише 10% припадає на продукцію машинобудування, тільки 1,3% – на автомобілі, літаки і судна», – зазначив політик.

Він додав, що в цей же час продовжує зростати обсяг імпортованої в Україну машинобудівної продукції – з початку цього року її було завезено на 23% більше, ніж в минулому.

«Це говорить про глибоку деградацію вітчизняного машинобудування, яке не тільки не може виробляти затребувану на зовнішньому ринку сучасну конкурентоспроможну продукцію, а й все менш здатне забезпечити потреби внутрішнього ринку. Аналогічна ситуація спостерігається на підприємствах судно– і авіабудування, чия діяльність зведена, головним чином, до ремонту та сервісного обслуговування», – вважає Сергій Льовочкін.

Відкриття ЄС свого ринку для українських товарів не привело до помітного зростання експорту в цьому напрямку. Так, з 2013 по 2017 рік український експорт в ЄС в грошовому виразі зріс лише на 4,6% або 0,77 млрд доларів. Це на 0,5 млрд доларів менше, ніж в 2011 р. і на 0,7 млрд – ніж у 2008 р.

«Згадане зростання виглядає мізерним у порівнянні з падінням українського експорту в СНД, що протягом зазначеного періоду обвалився на 15,2 млрд доларів», – нагадує депутат.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика