Останні події:
Франківщина не буде вогнищем розбрату, – Гончарук пообіцяв, що навіть під час виборів на Прикарпатті буде спокій... | Масове отруєння на Коломийщині: кількість потерпілих зросла до 19... | Справжнє гуцульське весілля та автентична кухня: в Івано-Франківську проведуть фестиваль “День Верховини” (фото)... | До уваги прикарпатських водіїв – штрафи за порушення ПДР зростуть у 20 разів (відео)... | Смертельна небезпека: два надвірнянських села можуть бути відрізаними від світу через аварійний міст (відео)... | Маленькому франківцю терміново потрібна допомога на боротьбу з раком... | Журналісти показали, як живеться у найбільшому селі України – гуцульському Космачі (відео)... | Тепла осінь: у Карпатах зацвіла червона рута (фоторепортаж)... | Протестувальники повертаються додому – влада пообіцяла відремонтувати дорогу Яблунів-Делятин (фото)... | Прикарпатець за “смішні” гроші купив рідкісний карпатський гриб (фото)... |

Юрій Бойко: Рейдерство на селі очолили держчиновники. Змінити цю ситуацію можливо тільки змінивши владу

Reidery 94857604

Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ провів зустріч з представниками Всеукраїнської Аграрної Ради.

На зустрічі в Умані були присутні сільгоспвиробники з Черкаської, Одеської, Київської та Кіровоградської областей.

Головне питання - рейдерство, яке набуло сьогодні в Україні катастрофічних масштабів. За ніч можна втратити все.

«Прокидаєшся вранці, дивишся в реєстр, а ти вже не власник. Щоб все повернути – або неси гроші, або з твого поля вивезуть всю техніку, зерно, можуть забрати врожай», – розповідає Голова ВАР Андрій Дикун.

Як підкреслив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, рейдерство в селі – це бізнес державних чиновників.

«Неможливо собі уявити, щоб нотаріус, не користуючись підтримкою чиновника з Мін'юсту, або з правоохоронних органів, може ось так просто взяти і переписати землю на іншого. Він же не самовбивця. Всі ці парамілітарні організації, які працюють під "дахом" правоохоронців – все це ланки одного ланцюга. Держчиновники, осідлавши цю діяльність, кришують, і ніякими законами не змінити це потворне ганебне явище. Сьогоднішня влада повністю загрузла в цьому», – наголосив Юрій Бойко.

Крім того, представники ВАР розповіли Співголові фракції опозиціонерів про свою законотворчу діяльність, зокрема в частині законопроектів №8121 про протидію рейдерству, який Верховна Рада прийняла 10 липня в першому читанні, і №6527-д про кооперацію, голосування по якому відкладається.

Співголова фракції пообіцяв підтримку ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в голосуванні законопроектів, спрямованих на захист фермерства та розвитку сільського господарства. Також депутатські запити від опозиціонерів будуть спрямовані до Мін'юсту.

 


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика