Останні події:
Франківський стрілець з-під ратуші подав скаргу на слідчого і заявив, що насправді жертва він... | Надзвичайники рятували дитину, яка постраждала в аварії у Тисмениці (фото)... | В Карпатах нещадно вирубують ліс на території майбутнього національного парку (відео)... | Це знущання і приниження українців: у Франківську “євробляхарі” протестують під Білим домом (фото)... | Маленька революція в Івано-Франківській обласній раді: Манолій Піцуряк може перейти зі «Свободи» в «Батьківщину» (оновлено)... | Прокуратура очима дитини: на Прикарпатті оголосили конкурс малюнку серед учнів шкіл... | Допомогти тим, кого вилікувати неможливо: як у Франківську працює перший в Україні дитячий хоспіс (відео)... | Франківський хірург розповів, як українці підкорюють Німеччину (фото)... | Курйоз: у франківському тролейбусі під стелею утворився “акваріум” (відео)... | Незалежність від газу: як Старий Лисець вже вісім років економить (відео)... |

Юрій Бойко: Рейдерство на селі очолили держчиновники. Змінити цю ситуацію можливо тільки змінивши владу

Reidery 94857604

Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ провів зустріч з представниками Всеукраїнської Аграрної Ради.

На зустрічі в Умані були присутні сільгоспвиробники з Черкаської, Одеської, Київської та Кіровоградської областей.

Головне питання - рейдерство, яке набуло сьогодні в Україні катастрофічних масштабів. За ніч можна втратити все.

«Прокидаєшся вранці, дивишся в реєстр, а ти вже не власник. Щоб все повернути – або неси гроші, або з твого поля вивезуть всю техніку, зерно, можуть забрати врожай», – розповідає Голова ВАР Андрій Дикун.

Як підкреслив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, рейдерство в селі – це бізнес державних чиновників.

«Неможливо собі уявити, щоб нотаріус, не користуючись підтримкою чиновника з Мін'юсту, або з правоохоронних органів, може ось так просто взяти і переписати землю на іншого. Він же не самовбивця. Всі ці парамілітарні організації, які працюють під "дахом" правоохоронців – все це ланки одного ланцюга. Держчиновники, осідлавши цю діяльність, кришують, і ніякими законами не змінити це потворне ганебне явище. Сьогоднішня влада повністю загрузла в цьому», – наголосив Юрій Бойко.

Крім того, представники ВАР розповіли Співголові фракції опозиціонерів про свою законотворчу діяльність, зокрема в частині законопроектів №8121 про протидію рейдерству, який Верховна Рада прийняла 10 липня в першому читанні, і №6527-д про кооперацію, голосування по якому відкладається.

Співголова фракції пообіцяв підтримку ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в голосуванні законопроектів, спрямованих на захист фермерства та розвитку сільського господарства. Також депутатські запити від опозиціонерів будуть спрямовані до Мін'юсту.

 


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика