Останні події:
Прикарпатські інспектори відбирають проби харчових продуктів на ринках та у школах (відео)... | Прикарпатський нардеп Іванчук витратив на приватні перельоти 172 тисячі євро... | “Шлюб за добу”: франківчанка одружилася з коханим із Австралії (фото)... | Зменшити аварійність: на небезпечній ділянці траси Н-10 у селі Старі Кривотули встановлять світлофор... | У Франківську обікрали квартиру прокурора: винесли валюту та ювелірні вироби... | Доторкнутись до небес: як над Франківськом тренувалися пілоти літаків-винищувачів (відео)... | Аналіз декларації: якими статками володіє секретар Яремчанської міської ради Володимир Губарчук... | Розсміши мера: у Франківську пройде фестивалю гумору на кубок міського голови... | В Івано-Франківську фірма з фіктивними документами виграла тендер на 4 млн. гривень... | На Долинщині створять відпочинкову зону (фото)... |

Юрій Бойко: Рейдерство на селі очолили держчиновники. Змінити цю ситуацію можливо тільки змінивши владу

Reidery 94857604

Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ провів зустріч з представниками Всеукраїнської Аграрної Ради.

На зустрічі в Умані були присутні сільгоспвиробники з Черкаської, Одеської, Київської та Кіровоградської областей.

Головне питання - рейдерство, яке набуло сьогодні в Україні катастрофічних масштабів. За ніч можна втратити все.

«Прокидаєшся вранці, дивишся в реєстр, а ти вже не власник. Щоб все повернути – або неси гроші, або з твого поля вивезуть всю техніку, зерно, можуть забрати врожай», – розповідає Голова ВАР Андрій Дикун.

Як підкреслив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, рейдерство в селі – це бізнес державних чиновників.

«Неможливо собі уявити, щоб нотаріус, не користуючись підтримкою чиновника з Мін'юсту, або з правоохоронних органів, може ось так просто взяти і переписати землю на іншого. Він же не самовбивця. Всі ці парамілітарні організації, які працюють під "дахом" правоохоронців – все це ланки одного ланцюга. Держчиновники, осідлавши цю діяльність, кришують, і ніякими законами не змінити це потворне ганебне явище. Сьогоднішня влада повністю загрузла в цьому», – наголосив Юрій Бойко.

Крім того, представники ВАР розповіли Співголові фракції опозиціонерів про свою законотворчу діяльність, зокрема в частині законопроектів №8121 про протидію рейдерству, який Верховна Рада прийняла 10 липня в першому читанні, і №6527-д про кооперацію, голосування по якому відкладається.

Співголова фракції пообіцяв підтримку ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в голосуванні законопроектів, спрямованих на захист фермерства та розвитку сільського господарства. Також депутатські запити від опозиціонерів будуть спрямовані до Мін'юсту.

 


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика