Останні події:
Франківський стрілець з-під ратуші подав скаргу на слідчого і заявив, що насправді жертва він... | Надзвичайники рятували дитину, яка постраждала в аварії у Тисмениці (фото)... | В Карпатах нещадно вирубують ліс на території майбутнього національного парку (відео)... | Це знущання і приниження українців: у Франківську “євробляхарі” протестують під Білим домом (фото)... | Маленька революція в Івано-Франківській обласній раді: Манолій Піцуряк може перейти зі «Свободи» в «Батьківщину» (оновлено)... | Прокуратура очима дитини: на Прикарпатті оголосили конкурс малюнку серед учнів шкіл... | Допомогти тим, кого вилікувати неможливо: як у Франківську працює перший в Україні дитячий хоспіс (відео)... | Франківський хірург розповів, як українці підкорюють Німеччину (фото)... | Курйоз: у франківському тролейбусі під стелею утворився “акваріум” (відео)... | Незалежність від газу: як Старий Лисець вже вісім років економить (відео)... |

Борис Колесніков: Податкові пільги забезпечать сплеск розвитку санаторно-курортної галузі (відео)

Gory kurort-9847564

Будівництво нових, сучасних санаторіїв і баз відпочинку в Україні гальмує непродумана фіскальна політика. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков.

За його словами, за роки незалежності кількість санаторно-курортних і оздоровчих закладів в Україні скоротилася майже в тричі, а дитячих лікувально-курортних закладів - в 5 разів.

«Лікування в приватних закладах сьогодні недоступно навіть для сімей із середнім доходом. Що стосується лікування за путівками, воно вкрай низької якості», - зазначив опозиційний прем'єр.

Однією з причин, що гальмують розвиток санаторно-курортної галузі, Борис Колесніков називає непродуману фіскальну політику держави.

«Лікувальний туризм - це багатомільярдний сектор світової економіки, який в нашій країні не задіяний. І до вирішення цього завдання потрібно підходити комплексно, як це відбувалося під час підготовки до Євро-2012. Тоді всі готелі, які споруджувалися, отримали компенсацію відсотків за кредитом, нульову ставку податку на прибуток, внаслідок чого відбулася детінізація туристичного бізнесу», - додав Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

На думку Бориса Колеснікова, податкові пільги дозволять забезпечити сплеск розвитку санаторно-курортної галузі. «Це відмінна можливість легалізувати тих, хто працює в тіні, і побудувати нові комплекси. Перш за все, необхідно запровадити нульову ставку податку на прибуток і податку на землю протягом 10 років, а також забезпечити пільгу по ПДФО на рівні 50% для працівників лікувальних установ. Це дасть потужний поштовх розвитку санаторно-курортних комплексів», - підкреслив опозиційний прем'єр.

За словами Бориса Колеснікова, податкові пільги стануть додатковим стимулом для вітчизняних та іноземних інвесторів розвивати бізнес в Україні. «Порівняйте курорт Карлові Вари в ЧССР тридцятирічної давнини і тепер. Сьогодні це курорт світового класу. А у нас тільки в одному Миргороді «вміститься» десять таких Карлових Вар», - підкреслив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Борис Колесніков зазначив, що за рекомендацією Опозиційного уряду народні депутати Наталія Королевська та Тетяна Бахтеєва зареєструють у парламенті законопроект про підтримку санаторно-курортних установ. Його ухвалення, на думку Співголови ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, істотно полегшить життя українським «здравницям».

«Крім податкових пільг в цьому законопроекті необхідно передбачити списання боргів санаторно-курортних закладів перед бюджетами всіх рівнів. Також є ідея внести в поліс медичного страхування можливість санаторно-курортного оздоровлення. Такий механізм уже давно успішно функціонує в європейських країнах», - підсумував Борис Колесніков.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика