Останні події:
Фонд держмайна знову виставить на продаж калуську «Оріану»... | Експерт з децентралізації: “У питаннях розвитку громад повинен використовуватись не політичний, а суто господарський підхід”... | Франківці отримуватимуть субсидії у монетизованому вигляді (відео)... | Наприкінці тижня у Івано-Франківську прогнозують стрімке зростання кількості хворих на ГРВІ... | 16-річна франківка стала популярною в інстаграмі, бо читає книжки (ФОТО)... | У Коломиї подорожчав проїзд у громадському транспорті (відео)... | У Франківську немає підстав відправляти школи на карантин, – головна лікарка міста... | Новий штам грипу: прикарпатські лікарі радять вакцинуватися (відео)... | Стартував процес утворення Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади (фото)... | “Облгаз, дай якісний газ”: франківські гумористи зняли кліп-звернення до комунальників (відео)... |

Юрій Бойко: Після зміни влади ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК поверне аграріям податкові пільги

Obrobka poliv-5658674

Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко заявив під час робочої поїздки в Болградський район Одеської області, в ході якої він відвідав сільгосппідприємство «Агротранс».

Політик підкреслив, що скасування в 2016 році пільг з ПДВ для аграріїв було великою помилкою влади. «Те, як вчинили з аграріями в позаминулому році – це неподобство. Хочу нагадати, що з 1998 року вони мали можливість не платити ПДВ і використовувати ці кошти в якості оборотних. За рахунок цього і піднялася сільськогосподарська галузь – аграрії отримали додаткові оборотні кошти, закупили техніку і могли розвиватися. Сільське господарство демонструвало динамічне зростання. Найголовніше – були робочі місця. Це була абсолютно нормальна цивілізована практика, яка застосовується в будь-якій країні, що бажає розвивати своє сільське господарство і економіку в цілому», - зазначив парламентарій.

«20 млрд грн, які фермери щорічно економили за рахунок пільг з ПДВ, замінили дотацією з бюджету в обсязі 4 млрд грн, з яких половину віддали великому агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт», який належить наближеному до президента України бізнесмену, а решту розділили на всю країну. Звичайно, це нерівноцінна заміна», - сказав Юрій Бойко.

«Це рішення потрібно скасовувати. В сьогоднішніх умовах, коли піднялися ціни на паливо, пестициди і т.д., сільське господарство потребує підтримки. Наприклад, підприємство, де ми зараз знаходимося, через податкові нововведення в минулому році втратило 2,5 млн грн. Для нього це дуже суттєва і болюча втрата», - підкреслив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

За його словами, сьогоднішня влада не займається реальною підтримкою аграріїв, від неї можна лише почути порожні декларації.

«Після зміни влади ми повернемо податкові пільги аграріям. Для них це вкрай необхідно. Коли приїжджаєш на будь-яке сільгосппідприємство, то перше питання, яке там ставлять – поверніть нам пільги, які нас підтримували і страхували від ризиків», - резюмував Юрій Бойко.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика