Наталія Королевська: Медицина у регіонах тримається тільки на професіоналізмові медперсоналу, які працюють не завдяки, а всупереч МОЗ

MED-reform-398567305

Непрофесійна реформа охорони здоров'я від Уляни Супрун призвела до того, що медустанови у регіонах працюють виключно завдяки професіоналізму та самовідданості медичного персоналу, які не завдяки, а всупереч роботі міністерства надають допомогу людям.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК продовжить добиватися скасування медичної реформи через Конституційний суд і відставки т. в.о. Міністра Уляни Супрун. Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Наталія Королевська під час робочої поїздки у Запорізьку область, де вона відвідала місцеві установи соціального захисту і медичної допомоги.

«Реальний стан справ у сфері соціального захисту та охорони здоров'я можна побачити тільки на місцях, коли ти приїжджаєш у районну лікарню, коли ти приїжджаєш у районне управління соціального захисту. Сьогодні є два найскладніші завдання, які не хоче вирішувати уряд, - це питання субсидій, яке вже породило повний колапс у всіх регіонах України, і реформа охорони здоров'я. До першого липня проходить перший етап цієї реформи. Проїхавши Дніпропетровську, Запорізьку, Луганську, Донецьку, Одеську та інші області, ми реально розуміємо - сьогодні немає ніяких умов, створених міністром Супрун, для того, щоб реально запрацював механізм реформи», - заявила Наталія Королевська.

За словами опозиційного віце-прем'єра, Міністерство охорони здоров'я створило умови, які паралізували роботу медустанов, при цьому міністерство відсторонилася від відповідей на питання з регіонів, переклавши відповідальність на медиків.

«Напередодні Дня медичного працівника, ми бажаємо всім медикам пережити цю реформу. Вони - справжні патріоти своєї країни і своєї професії, тому що тільки завдяки їхньому професіоналізму, відповідальності та почуттю обов'язку вони витримують цей не професійний і бездарний підхід до реформування системи охорони здоров'я, яку пропонує Супрун. Наша позиція однозначна - через Конституційний суд скасувати цю медичну реформу. Ми також зареєстрували постанову, якою вимагаємо відправити у відставку тимчасово виконуючу обов'язки міністра Супрун. Тому що такі експерименти над людьми по всій країні у системі охорони здоров'я ми вважаємо неприпустимими», - підкреслила Наталія Королевська.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика