Останні події:
Фонд держмайна знову виставить на продаж калуську «Оріану»... | Експерт з децентралізації: “У питаннях розвитку громад повинен використовуватись не політичний, а суто господарський підхід”... | Франківці отримуватимуть субсидії у монетизованому вигляді (відео)... | Наприкінці тижня у Івано-Франківську прогнозують стрімке зростання кількості хворих на ГРВІ... | 16-річна франківка стала популярною в інстаграмі, бо читає книжки (ФОТО)... | У Коломиї подорожчав проїзд у громадському транспорті (відео)... | У Франківську немає підстав відправляти школи на карантин, – головна лікарка міста... | Новий штам грипу: прикарпатські лікарі радять вакцинуватися (відео)... | Стартував процес утворення Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади (фото)... | “Облгаз, дай якісний газ”: франківські гумористи зняли кліп-звернення до комунальників (відео)... |

Досягнення миру і суспільної злагоди має стати головною метою для всіх політичних сил в Україні

Myr-v-UA-49586

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

"ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вітає відновлення роботи щодо врегулювання конфлікту в Донбасі в рамках Нормандського формату. Вважаємо політико-дипломатичний шлях єдиною можливістю зупинити кровопролиття на сході України, забезпечити територіальну цілісність країни і єдність українського народу.

Ми послідовно підтримуємо всі зусилля міжнародної спільноти, спрямовані на реалізацію Мінських угод. В першу чергу, забезпечення стійкого перемир'я в Донбасі, розведення важких озброєнь і введення в регіон миротворчої місії під егідою ООН. Разом з тим ми висловлюємо тривогу, що за чотири роки конфлікту так і не вдалося вийти на узгоджену формулу врегулювання. Досі не прийнятий мирний план, який забезпечив би широкий компроміс і був підтриманий усіма сторонами конфлікту.

Значну частку відповідальності за нинішню ситуацію несе «партія війни» в українській владі. Вважаємо не випадковими чергові спроби представників «партії війни» дискредитувати і підмінити Мінські угоди, здійснені напередодні важливих переговорів у Берліні.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК заявляє рішучий протест проти політики, спрямованої на відмову України від виконання Мінських угод. Єдиним підсумком таких кроків стане новий виток війни на сході країни, нові жертви і руйнування.

Альтернативою згубному курсу є тільки початок прямих переговорів України з усіма сторонами конфлікту, прийняття узгоджених Законів, необхідних для політичного врегулювання, а також підготовка і проведення виборів на цих територіях відповідно до законодавства України.

Україна платить непомірну ціну за кожен день війни. Тому приймати політичні рішення необхідно вже сьогодні, не чекаючи зміни влади.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК залишається єдиною парламентською політичною силою, що послідовно виступає за мирне врегулювання конфлікту в Україні. Ми закликаємо українських громадян підтримати нашу політичну позицію і приєднатися до нашої спільної боротьби за мир та суспільну злагоду в Україні", - йдеться в заяві партії.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика