Останні події:
Франківець Василь Вірастюк похвалився, що позував для пам‘ятника Іллі Муромцю (фото)... | У МЗС України відреагували на недружні висловлювання Угорщини про “Карпатський регіон”... | У Нижньому Вербіжі через сильні опади більше сотні хат відрізані від цивілізації (відео)... | За 5 років франківська поліція так і не знайшла винних у побитті активіста Євромайдану... | Тісно та брудно: на Городенківщині багатодітна сім’я живе в повній антисанітарії (фото)... | Через відсутність цистерн в Надвірній зупиняють роботу 47 свердловин Укрнафти (фото)... | Косівщина оговтується від повені та рахує збитки (фоторепортаж)... | Скільки вихідних отримають прикарпатці в серпні... | В Калуші на очах у перехожих помер чоловік. Швидка не встигла через затори... | Після весільних “поправин” до лікарні: у Ланчині через харчове отруєння госпіталізовано 5 людей... |

Досягнення миру і суспільної злагоди має стати головною метою для всіх політичних сил в Україні

Myr-v-UA-49586

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

"ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вітає відновлення роботи щодо врегулювання конфлікту в Донбасі в рамках Нормандського формату. Вважаємо політико-дипломатичний шлях єдиною можливістю зупинити кровопролиття на сході України, забезпечити територіальну цілісність країни і єдність українського народу.

Ми послідовно підтримуємо всі зусилля міжнародної спільноти, спрямовані на реалізацію Мінських угод. В першу чергу, забезпечення стійкого перемир'я в Донбасі, розведення важких озброєнь і введення в регіон миротворчої місії під егідою ООН. Разом з тим ми висловлюємо тривогу, що за чотири роки конфлікту так і не вдалося вийти на узгоджену формулу врегулювання. Досі не прийнятий мирний план, який забезпечив би широкий компроміс і був підтриманий усіма сторонами конфлікту.

Значну частку відповідальності за нинішню ситуацію несе «партія війни» в українській владі. Вважаємо не випадковими чергові спроби представників «партії війни» дискредитувати і підмінити Мінські угоди, здійснені напередодні важливих переговорів у Берліні.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК заявляє рішучий протест проти політики, спрямованої на відмову України від виконання Мінських угод. Єдиним підсумком таких кроків стане новий виток війни на сході країни, нові жертви і руйнування.

Альтернативою згубному курсу є тільки початок прямих переговорів України з усіма сторонами конфлікту, прийняття узгоджених Законів, необхідних для політичного врегулювання, а також підготовка і проведення виборів на цих територіях відповідно до законодавства України.

Україна платить непомірну ціну за кожен день війни. Тому приймати політичні рішення необхідно вже сьогодні, не чекаючи зміни влади.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК залишається єдиною парламентською політичною силою, що послідовно виступає за мирне врегулювання конфлікту в Україні. Ми закликаємо українських громадян підтримати нашу політичну позицію і приєднатися до нашої спільної боротьби за мир та суспільну злагоду в Україні", - йдеться в заяві партії.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика