Останні події:
Фонд держмайна знову виставить на продаж калуську «Оріану»... | Експерт з децентралізації: “У питаннях розвитку громад повинен використовуватись не політичний, а суто господарський підхід”... | Франківці отримуватимуть субсидії у монетизованому вигляді (відео)... | Наприкінці тижня у Івано-Франківську прогнозують стрімке зростання кількості хворих на ГРВІ... | 16-річна франківка стала популярною в інстаграмі, бо читає книжки (ФОТО)... | У Коломиї подорожчав проїзд у громадському транспорті (відео)... | У Франківську немає підстав відправляти школи на карантин, – головна лікарка міста... | Новий штам грипу: прикарпатські лікарі радять вакцинуватися (відео)... | Стартував процес утворення Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади (фото)... | “Облгаз, дай якісний газ”: франківські гумористи зняли кліп-звернення до комунальників (відео)... |

Юрій Бойко: Головна проблема нинішнього уряду – їх відірваність від життя і людей

Urjad UA-978

Таку думку висловив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко в ефірі телеканалу «Прямий» в п’ятницю, 8 червня.

«Вже зрозуміло, що нинішній уряд не здатен нічого робити. Два роки його «роботи» показали, що з кожним місяцем ситуація в країні тільки погіршується. І зараз вона вже настільки погана, що Кабмін навіть заліз у кошти місцевих бюджетів, бо грошей немає», – сказав Юрій Бойко.

Він підкреслив, – головна їх проблема в тому, що вони відірвані від реального життя і не чують людей. «В Кабміні всі друг друга хвалять, розповідають про досягнення, але якщо зайдуть в нефільтровану аудиторію – відразу почують абсолютно іншу думку. Вони не розуміють, що сьогодні Україна потерпає від економічних проблем, а їм здається, що все добре. Це типова помилка урядовців, які бачать життя з вікна «мерседесу», вони не спілкуються з людьми, і навіть не здогадуються як їм важко. Обіцяні покращення, які мали принести пенсійна, медична, освітня реформи не сталися, відбулося абсолютно протилежне», – відмітив Юрій Бойко.

По його словам, головним критерієм діяльності будь-якого уряду є стан економіки і рівень життя людей.

«А ці показники погіршується, і цього вже не приховаєш. Тому вони у Кабміні можуть вигадувати собі все, що завгодно, розповідати про досягнення, але це не змінить ситуацію. Також треба зазначити, що це перший уряд, який відмовляється звітувати. Тому, перш за все, вони повинні прийти в парламент і відзвітувати, як вони відпрацювали, показати програму, по якій будуть працювати далі, а потім парламент має вирішити, підтримує він це чи ні.

Якщо депутати дадуть цьому уряду право працювати далі, то це вже буде відповідальність і парламенту теж. Я особисто впевнений у тому, що цей уряд має піти у відставку і якомога скоріше, тому що чим більше вони працюють, тим більше стає проблем у державі, тим гірше живеться людям», – резюмував Співголова фракції опозиціонерів.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика