Останні події:
Франківщина не буде вогнищем розбрату, – Гончарук пообіцяв, що навіть під час виборів на Прикарпатті буде спокій... | Масове отруєння на Коломийщині: кількість потерпілих зросла до 19... | Справжнє гуцульське весілля та автентична кухня: в Івано-Франківську проведуть фестиваль “День Верховини” (фото)... | До уваги прикарпатських водіїв – штрафи за порушення ПДР зростуть у 20 разів (відео)... | Смертельна небезпека: два надвірнянських села можуть бути відрізаними від світу через аварійний міст (відео)... | Маленькому франківцю терміново потрібна допомога на боротьбу з раком... | Журналісти показали, як живеться у найбільшому селі України – гуцульському Космачі (відео)... | Тепла осінь: у Карпатах зацвіла червона рута (фоторепортаж)... | Протестувальники повертаються додому – влада пообіцяла відремонтувати дорогу Яблунів-Делятин (фото)... | Прикарпатець за “смішні” гроші купив рідкісний карпатський гриб (фото)... |

Наталія Королевська: Парламентський комітет одноголосно підтримав проект постанови № 8384 «Про невідкладні заходи з відновлення соціального захисту сімей з дітьми, забезпечення охорони материнства і дитинства»

Simia 98456

Негативний вплив на демографічну ситуацію здійснили рішення уряду і депутатів провладної коаліції, що скоротили або скасували державну соціальну підтримку дітей та сімей з дітьми.

«Вже ні для кого не є секретом, що Україна переживає одну з масштабних демографічних криз у своїй історії. Смертність в країні в 1,5 рази перевищує народжуваність і це найгірший показник серед європейських країн. Тільки за останні два роки кількість дітей у нашій країні скоротилося майже на 300 тисяч і сьогодні для українських жінок народити, виховати і дати освіту своїй дитині стало рівним подвигу, який матері України здійснюють не завдяки, а всупереч державній політиці в сфері охорони дитинства і материнства» , - підкреслила у своєму виступі на засіданні комітету народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Наталія Королевська.

Негативний вплив на демографічну ситуацію здійснили рішення уряду і депутатів провладної коаліції, що скоротили або скасували державну соціальну підтримку дітей та сімей з дітьми.

Запропонований проект Постанови №8384, в разі його прийняття, зобов'яже уряд розробити в найкоротші терміни якісну довгострокову стратегію подолання демографічної кризи та механізми посилення соціальної підтримки матерів, дитини та сім'ї. Уряд буде зобов'язаний відновити збільшені виплати при народженні другої і наступних дітей, а також відновити право на отримання освіти на пільгових умовах для соціально-незахищених дітей. Окремим пунктом Постанови передбачається забезпечення соціальної підтримки дітей, які постраждали в результаті бойових дій, а також скасування обмежень на надання пільг в залежності від доходу сім'ї для багатодітних сімей, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

«Я впевнена, що прийняття цієї Постанови, прийняття інших запропонованих нами законопроектів, дозволять змінити на краще ситуацію в сфері дитинства та материнства, відновить соціальний захист дітей та сімей з дітьми та, я сподіваюся, поверне молодим сім'ям віру в завтрашній день і віру в краще майбутнє їхніх дітей. Ухвалення даної Постанови стане тестом для депутатів провладної коаліції - перевіркою демонстрованої ними турботи про майбутнє України», - заявила Наталія Королевська.

 


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика