Останні події:
Франківський стрілець з-під ратуші подав скаргу на слідчого і заявив, що насправді жертва він... | Надзвичайники рятували дитину, яка постраждала в аварії у Тисмениці (фото)... | В Карпатах нещадно вирубують ліс на території майбутнього національного парку (відео)... | Це знущання і приниження українців: у Франківську “євробляхарі” протестують під Білим домом (фото)... | Маленька революція в Івано-Франківській обласній раді: Манолій Піцуряк може перейти зі «Свободи» в «Батьківщину» (оновлено)... | Прокуратура очима дитини: на Прикарпатті оголосили конкурс малюнку серед учнів шкіл... | Допомогти тим, кого вилікувати неможливо: як у Франківську працює перший в Україні дитячий хоспіс (відео)... | Франківський хірург розповів, як українці підкорюють Німеччину (фото)... | Курйоз: у франківському тролейбусі під стелею утворився “акваріум” (відео)... | Незалежність від газу: як Старий Лисець вже вісім років економить (відео)... |

Наталія Королевська: Парламентський комітет одноголосно підтримав проект постанови № 8384 «Про невідкладні заходи з відновлення соціального захисту сімей з дітьми, забезпечення охорони материнства і дитинства»

Simia 98456

Негативний вплив на демографічну ситуацію здійснили рішення уряду і депутатів провладної коаліції, що скоротили або скасували державну соціальну підтримку дітей та сімей з дітьми.

«Вже ні для кого не є секретом, що Україна переживає одну з масштабних демографічних криз у своїй історії. Смертність в країні в 1,5 рази перевищує народжуваність і це найгірший показник серед європейських країн. Тільки за останні два роки кількість дітей у нашій країні скоротилося майже на 300 тисяч і сьогодні для українських жінок народити, виховати і дати освіту своїй дитині стало рівним подвигу, який матері України здійснюють не завдяки, а всупереч державній політиці в сфері охорони дитинства і материнства» , - підкреслила у своєму виступі на засіданні комітету народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Наталія Королевська.

Негативний вплив на демографічну ситуацію здійснили рішення уряду і депутатів провладної коаліції, що скоротили або скасували державну соціальну підтримку дітей та сімей з дітьми.

Запропонований проект Постанови №8384, в разі його прийняття, зобов'яже уряд розробити в найкоротші терміни якісну довгострокову стратегію подолання демографічної кризи та механізми посилення соціальної підтримки матерів, дитини та сім'ї. Уряд буде зобов'язаний відновити збільшені виплати при народженні другої і наступних дітей, а також відновити право на отримання освіти на пільгових умовах для соціально-незахищених дітей. Окремим пунктом Постанови передбачається забезпечення соціальної підтримки дітей, які постраждали в результаті бойових дій, а також скасування обмежень на надання пільг в залежності від доходу сім'ї для багатодітних сімей, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

«Я впевнена, що прийняття цієї Постанови, прийняття інших запропонованих нами законопроектів, дозволять змінити на краще ситуацію в сфері дитинства та материнства, відновить соціальний захист дітей та сімей з дітьми та, я сподіваюся, поверне молодим сім'ям віру в завтрашній день і віру в краще майбутнє їхніх дітей. Ухвалення даної Постанови стане тестом для депутатів провладної коаліції - перевіркою демонстрованої ними турботи про майбутнє України», - заявила Наталія Королевська.

 


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика