Борис Колесніков: Розвиток виробництва продукції з високою доданою вартістю - гарантія майбутнього економічного відродження країни

ekonomika 786745

Розвиток виробництва продукції з високою доданою вартістю сприятиме зменшенню відтоку кадрів з України.

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков під час робочої поїздки до Волинської області.

На Волині Борис Колесніков відвідав підприємство «Гербор-Холдинг», яке спеціалізується на виробництві меблів. На думку, опозиційного прем'єра, сьогодні це одне з найуспішніших підприємств регіону. «Робочі місця, сотні кращих фахівців, найсучасніша техніка - за цим майбутнє Волині та всієї України. Чим більше високої доданої вартості залишиться в державі, тим меншим буде відтік фахівців, адже головне багатство України - це люди», - зазначив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

За словами Бориса Колеснікова, розвиток економіки також багато в чому залежить від ефективності кредитної політики. «Зараз дуже важливо розвивати виробництво. На Волині деревообробка, харчова промисловість, сільське господарство, логістика та туризм забезпечать роботу всім. І ніякої бурштинової мафії відразу не буде. А все, що зароблено на бурштині, буде вкладено в місцеву інфраструктуру. Ще раз повторю - головне доступні кредити, і люди самі все зроблять», - підсумував прем'єр-міністр Опозиційного уряду.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика