Борис Колесніков: Чим швидше повернеться Донбас, тим легше буде Україні

Donetska obl 94856038

Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков заявив в ефірі телеканалу «NewsOne» у вівторок, 15 травня.

Він підкреслив, що починати відновлення територіальної цілісності України потрібно з того місця, де гинуть люди – з Донбасу. «На сьогоднішній день Росії так звані республіки потрібні, як зайцю – стоп-сигнал. Вони розкрадають допомогу від РФ і більше нічим не займаються. За цей час на непідконтрольній території Донецької області не було побудовано жодної будівлі. Раніше Донецьк в рік отримував близько мільярда інвестицій. Чим швидше Донецьк повернеться, тим Україні буде легше. Я думаю, що компроміс буде досягнутий, і Донбас стане єдиним і українським», - зазначив опозиційний прем'єр.

Політик прокоментував скандальні висловлювання голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка щодо позапланових перевірок телеканалів.

«Боротьба зі свободою слова вже 4 роки проводиться під девізом:« Хто проти влади, той – агент Кремля». Артеменко каже: «Ми закриваємо канали, вони будуть платити штрафи» – цього вже достатньо для того, щоб звернутися до правоохоронних органів з метою притягнення його до кримінальної відповідальності. Він вчиняє посадовий злочин, зловживає владою і залучає до цього членів Національної ради», - підкреслив Борис Колесніков.

За його словами, всі атаки на незалежні засоби масової інформації – це ланки одного ланцюга. «Напад на «Інтер», блокада «NewsOne», проблеми свого часу з «Україною» та «112» – всі ці дії могли заохочуватися лише владою. Де розслідування щодо вбивств Олеся Бузини і Павла Шеремета? До сих пір не розкрито вбивство Георгія Гонгадзе. Влада - повний банкрут, і це все її агонія», - сказав опозиційний політик.

Він також висловив здивування тим фактом, що дехто всерйоз вважає зовнішнє управління благом для України. «Мені незрозуміло, чому деякі українці вважають благом зовнішнє управління країною. Україна і так вже 4 роки знаходиться під зовнішнім управлінням. Зовнішнє управління – це не інвестиції і не західні прозорі закони, це дії в інтересах інших держав», - підкреслив Борис Колесніков.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика