Останні події:
Франківський стрілець з-під ратуші подав скаргу на слідчого і заявив, що насправді жертва він... | Надзвичайники рятували дитину, яка постраждала в аварії у Тисмениці (фото)... | В Карпатах нещадно вирубують ліс на території майбутнього національного парку (відео)... | Це знущання і приниження українців: у Франківську “євробляхарі” протестують під Білим домом (фото)... | Маленька революція в Івано-Франківській обласній раді: Манолій Піцуряк може перейти зі «Свободи» в «Батьківщину» (оновлено)... | Прокуратура очима дитини: на Прикарпатті оголосили конкурс малюнку серед учнів шкіл... | Допомогти тим, кого вилікувати неможливо: як у Франківську працює перший в Україні дитячий хоспіс (відео)... | Франківський хірург розповів, як українці підкорюють Німеччину (фото)... | Курйоз: у франківському тролейбусі під стелею утворився “акваріум” (відео)... | Незалежність від газу: як Старий Лисець вже вісім років економить (відео)... |

Юрій Бойко: В Україні потрібно скасувати інститут недоторканості

Nardep 9485764

Про це заявив Співголова фракції ОППОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко, відповідаючи на питання журналістів у кулуарах Верховної Ради.

«Я ще раз хочу висловити позицію нашої фракції: ми все ж таки чекаємо, що Конституційний Суд надасть висновок, що потрібно зняти недоторканність з президента, парламентарів, суддів і припинити ці театральні шоу, які ми час від часу спостерігаємо в сесійній залі. Ми ні за кого з депутатів не голосували, навіть за пані Савченко, тому що в нас позиція – нам потрібно, щоб недоторканність була знята з усіх. Але першим приклад повинен подати президент, тому що цього хоче суспільство. Це буде зразок, хай президент покаже приклад суспільству, що він за ту боротьбу з корупцією, яку сам анонсував», - сказав Юрій Бойко.

Що стосується заяв Генпрокурора щодо подання на зняття недоторканості з народного депутата Сергія Дунаєва, то, за словами Юрія Бойка, єдина його провина полягає в тому, що він є представником ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

«Подання, які проходять через парламент, здебільшого стосуються ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Дунаєв – мажоритарник, він пройшов на виборах в Луганській області, в Лисичанську, він абсолютно нормальний, чесний депутат, і я вважаю, що це чергова спроба відволікти суспільство від ганебної політичної і економічної ситуації, «пропіаритись» на цьому, створити якесь театральне дійство, щоб відволікти парламент від того, що він практично не працює на благо людей. Тобто це чергова театральна акція», - підкреслив лідер опозиціонерів.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика