Юрій Бойко: В Україні потрібно скасувати інститут недоторканості

Nardep 9485764

Про це заявив Співголова фракції ОППОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко, відповідаючи на питання журналістів у кулуарах Верховної Ради.

«Я ще раз хочу висловити позицію нашої фракції: ми все ж таки чекаємо, що Конституційний Суд надасть висновок, що потрібно зняти недоторканність з президента, парламентарів, суддів і припинити ці театральні шоу, які ми час від часу спостерігаємо в сесійній залі. Ми ні за кого з депутатів не голосували, навіть за пані Савченко, тому що в нас позиція – нам потрібно, щоб недоторканність була знята з усіх. Але першим приклад повинен подати президент, тому що цього хоче суспільство. Це буде зразок, хай президент покаже приклад суспільству, що він за ту боротьбу з корупцією, яку сам анонсував», - сказав Юрій Бойко.

Що стосується заяв Генпрокурора щодо подання на зняття недоторканості з народного депутата Сергія Дунаєва, то, за словами Юрія Бойка, єдина його провина полягає в тому, що він є представником ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

«Подання, які проходять через парламент, здебільшого стосуються ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Дунаєв – мажоритарник, він пройшов на виборах в Луганській області, в Лисичанську, він абсолютно нормальний, чесний депутат, і я вважаю, що це чергова спроба відволікти суспільство від ганебної політичної і економічної ситуації, «пропіаритись» на цьому, створити якесь театральне дійство, щоб відволікти парламент від того, що він практично не працює на благо людей. Тобто це чергова театральна акція», - підкреслив лідер опозиціонерів.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика