Останні події:
Франківський стрілець з-під ратуші подав скаргу на слідчого і заявив, що насправді жертва він... | Надзвичайники рятували дитину, яка постраждала в аварії у Тисмениці (фото)... | В Карпатах нещадно вирубують ліс на території майбутнього національного парку (відео)... | Це знущання і приниження українців: у Франківську “євробляхарі” протестують під Білим домом (фото)... | Маленька революція в Івано-Франківській обласній раді: Манолій Піцуряк може перейти зі «Свободи» в «Батьківщину» (оновлено)... | Прокуратура очима дитини: на Прикарпатті оголосили конкурс малюнку серед учнів шкіл... | Допомогти тим, кого вилікувати неможливо: як у Франківську працює перший в Україні дитячий хоспіс (відео)... | Франківський хірург розповів, як українці підкорюють Німеччину (фото)... | Курйоз: у франківському тролейбусі під стелею утворився “акваріум” (відео)... | Незалежність від газу: як Старий Лисець вже вісім років економить (відео)... |

Юрій Бойко: Верховна Рада повинна взяти за правило кожного пленарного тижня розглядати соціальні законопроекти

VR

Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко заявив під час засідання Погоджувальної ради у понеділок, 14 травня.

Він підкреслив, що парламент повинен мати свою позиції щодо соціальної підтримки людей і кожного тижня, а не тільки у зв’язку з тими чи іншими датами, розглядати законопроекти, яких чекають ті категорії громадян, які найбільше потребують допомоги держави.

«Ми повинні повернутися обличчям до соціальних питань, щоб не було такої кампанійщини – пройшла річниця Чорнобильської трагедії, пообіцяли прийняти законопроекти і забули. А люди чекають на їх ухвалення. Давайте повертатись до них, давайте кожного тижня розглядати або законопроекти щодо підтримки чорнобильців, або законопроекти щодо підтримки ветеранів Великої Вітчизняної війни і т. ін. Ветеранів вже не так багато залишилось в країні, вони живуть на жалюгідні пенсії і також розраховують на допомогу від держави», - зазначив лідер опозиціонерів.

Парламентарій наголосив на необхідності підтримки вимушених переселенців. «Сьогодні в країні 1,5 млн переселенців – людей, які втратили все своє майно. Я сподіваюсь, що у нас дійде черга до законопроекту №7304-1, який стосується допомоги з отримання житла переселенцями. Він є в порядку денному. Є ще кілька законопроектів, які реально допомагають переселенцям. Обов’язок парламенту – проголосувати за них і тим самим надати цим людям сигнал, що ми дійсно їх підтримуємо», - підкреслив Юрій Бойко.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика