Олександр Вілкул підвів підсумки і нагородив переможців конкурсу «Перемога, Правда, Мир», який Фонд «Українська перспектива» провів до Дня Перемоги в Facebook

Veterany--0056945

До Дня Перемоги Фонд Олександра Вілкула «Українська перспектива» провів на своїй сторінці в мережі Facebook соціальний конкурс, який охопив понад 250 тисяч користувачів соцмережі. Конкурс проходив з 17 квітня по 6 травня 2018 року. Роботи учасники публікували на своїх сторінках під хештегом #ПобедаПравдаМир.

Нововведення конкурсу було в тому, що для участі в ньому приймалися як художні, літературні та історичні роботи, так і життєві історії про ветеранів, учасників, дітей Великої Вітчизняної війни, про пам'ятні місця війни і т.д. У підведенні підсумків взяли ветерани Великої Вітчизняної війни – Яків Марк і Степан Цвєтков, які 9 Травня пройшли разом з Олександром Вілкулом та десятками тисяч жителів Дніпра в Марші Миру.

Олександр Вілкул привітав усіх присутніх з Днем Перемоги і подякував учасникам конкурсу за їх активність. «Наша мета – зберегти правдиву історію нашого народу. А для цього дуже важливо, щоб не переривався зв'язок поколінь, щоб наші діти, онуки знали про подвиг наших дідів, прадідів. Тому дуже важливо, що в конкурсі взяло участь так багато дітей. Коли я дивлюся на їх роботи, їх фото із зустрічей з ветеранами, я вірю, що в нашої країни є майбутнє, є перспектива!» – сказав голова Фонду.

Він привітав Якова Марка і Степана Цвєткова та подякував за участь в Марші Миру в Дніпрі в День Перемоги. «Ви – наші герої. Я дуже гордий тим, що ми разом з вами і ще тисячами городян плечем до плеча пройшли в Марші Миру. Незважаючи на вік і самопочуття, ви проявляєте найактивнішу участь в житті країни, підтримуєте наші ініціативи по відновленню миру і єдності в Україні. Ми завжди будемо з вами, ніколи не зрадимо, завжди допоможемо і підтримаємо», – підкреслив Олександр Вілкул. Також він передав ветеранам аптечні сертифікати.

Він зазначив, що чотири роки тому Фонд «Українська перспектива» був створений для того, щоб об'єднувати людей, допомагати тим, хто найбільше цього потребує. «За цей час ми передали сотні тонн продуктів і медикаментів ветеранам Великої Вітчизняної, переселенцям, пораненим, багатодітним, малозабезпеченим сім'ям тощо», – сказав Вілкул.

Участь в конкурсі брали жителі Дніпропетровської області. Вік учасників і кількість конкурсних робіт не обмежувалося. Переможців Конкурсу «Перемога, Правда, Мир» визначили відкритим голосуванням, підрахувавши «лайки» під кожною роботою.

Перше місце і призовий сертифікат на три тисячі гривень з 479 «лайками» завоювали Ольга Хільченко з дочкою Камілою. Оля – одна з учасниць групи «Аутизм – терапія, інклюзія. Форум батьків і професіоналів». Каміла не розмовляє, але дуже любить співати. На конкурс вони прислали кліп, в якому Каміла виконує пісню Булата Окуджави «Нам потрібна одна перемога» з фільму «Білоруський вокзал». У 2017 році Ольга і Каміла вже виграли конкурс «Мама і донька», який Фонд Вілкула тоді проводив до Міжнародного жіночого дня.

Друге місце і призовий сертифікат на дві тисячі гривень з 351 «лайком» зайняла Олена Ахметханова. З дочкою Настею вони написали розповідь про історію пам'ятника на греблі КРЕС в їх рідному Кривому Розі. «У лютому 1944 року загін підполковника Аркадія Шурупова захопив, розміновував греблю і утримував її, будучи в оточенні ворогів. Бойці-«шуруповці» не дали окупантам підірвати греблю і затопити місто водою Кресовського водосховища», – розповіла Олена Ахметханова.

Третє місце і призовий сертифікат на одну тисячу гривень з 340 «лайками» зайняла Марія Ященко з розповіддю про те, як учні 9-А класу 102 Криворізької школи допомагають ветерану, учасниці Сталінградської битви Ользі Фліорчак.

Учасники, які посіли за кількістю «лайків» 4 і 5 місця, отримали сертифікати на 900 грн, З 6 по 8 місце – на 800 грн, 9 і 10 місця – 700 грн, 11 і 12 місця – 600 грн, З 13 по 18 місце – 500 грн.

Раніше Глава Фонду Олександр Вілкул підвів підсумки конкурсу «Великоднє Диво», який також пройшов у Facebook. У ньому взяли участь понад 80 робіт.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика