Юрій Бойко: Замість пошуків шляхів для досягнення миру, нинішня влада розгойдує ситуацію і заохочує радикальні угрупування до активних дій

Bita 84573

Про це заявив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко під час свого виступу на Погоджувальній раді в понеділок, 14 травня.

«У нас чергове загострення на сході країни, чергові трагедії, тому питання примирення знову стає дуже актуальним. Хочу нагадати, що нинішній президент нашої країни, коли йшов на вибори, обіцяв припинити війну за два тижні, а вже пройшло чотири роки. Чотири роки і два тижні – це терміни несумісні. І коли на одній частині терезів є долі людей, повернення територій, відновлення миру і спокою в цілому в державі, а на другій – політичні амбіції і неготовність йти на компроміси, то наша фракція однозначно обирає перше. Ми повинні проводити прямі переговори та зробити все, щоб на базі Мінських угод, які всім світом визнані основою для примирення, відновити мир в країні», – заявив Юрій Бойко.

Він зазначив, що замість пошуків шляхів для досягнення миру, нинішня влада розгойдує ситуацію і заохочує радикальні угрупування до активних дій. «Ці провокації в центрі Києва почались не сьогодні, вони почались давно, але нещодавні свята показали, наскільки й досі є актуальним питання наведення ладу і безпеки в державі та центрі столиці зокрема. Тільки за останній час ми були свідками сутичок під час покладання квітів до пам’ятника генерала Ватутіна, маршу націоналістів в Одесі, коли один з представників «Правого сектору» дозволив собі висловлювання, які практично знищують імідж України на міжнародному рівні. Потім було блокування телеканалу «Інтер» та хуліганські дії біля будівлі дому одного з народних депутатів від нашої фракції. Особливо хотілося б наголосити, що організації, які це робили, американським Конгресом в одній із своїх резолюцій визнані, як неонацистські», – підкреслив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Також Юрій Бойко нагадав усім присутнім, до чого може привести загравання з радикалами. «Згадайте 31 серпня 2015 року, коли біля Верховної Ради, поруч з нами, була підірвана бойова граната та вбито четверо нацгвардійців, які захищали нас, народних депутатів. До цього часу винні не покарані та вирок свій не отримали. Я підкреслюю, що позиція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ не змінилася: керівники правоохоронних органів замість проведення різних піар-акцій та театралізованих шоу повинні прийти в парламент та відзвітувати, яким чином ведеться розслідування найбільш резонансних злочинів», – наголосив лідер опозиціонерів.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика