Борис Колесніков: Результат, який нам потрібен – це повернення Донбасу в українське правове поле

Donetska obl 94856038

Таку думку висловив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков в ефірі телеканалу «Україна» в п'ятницю, 11 травня.

«Сьогодні, 11 травня, – 4 роки так званому референдуму ДНР. За 4 роки найбагатша область нашої країни, яка займала перше місце за рівнем життя, зарплати і ВВП на душу населення перетворилася на жебрацьку пустелю. Більше 10 тисяч людей загинули – це втричі більше, ніж українських солдат в Афганській кампанії. І нинішня влада не зробила нічого, щоб зупинити цей хаос на нашій землі», – заявив Борис Колесніков.

Він зазначив, що в усьому важливий результат, а результат, який потрібен нам – це український прапор над Донецьком, повернення тимчасово непідконтрольних територій в українське правове поле. «Для цього там повинні пройти вибори, причому вони повинні пройти за українськими законами і під егідою української ЦВК, нехай і з певною специфікою – це не настільки важливо. Важливо отримати мир і відновити українську юрисдикцію над Донбасом», – підкреслив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика