Останні події:

Юрій Бойко: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК готує депутатський запит щодо розслідування дій радикалів біля пам’ятника Ватутіну (фото+відео)

Pamiatnyk Vatutinu-98454

Про це заявив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко, коментуючи в ефірі телеканалу «112 Україна» напад націоналістів-радикалів на мирних людей, ветеранів під час покладання квітів до пам’ятника генералу Ватутіну в п’ятницю, 13 квітня.

«Я побачив групу радикально налаштованих молодиків у балаклавах, які окружили пам’ятник Ватутіну та залили його фарбою. Крім цього акту вандалізму, вони ображали літніх людей. Звісно, я вимушений був втрутитися. Однак радикали застосували сльозогінний газ, внаслідок чого постраждали люди. З’ясувалося, що ці радикали були там зранку та готувалися до вчинення провокацій, маючи намір зірвати захід. Я вважаю, що вони працюють «під дахом» влади, тому що неможливо уявити, щоб без відома можновладців в центрі європейської столиці довгий час знаходилися якісь люди в балаклавах, що заборонено законом, та застосовували силу до літніх людей, жінок, мирних громадян, які просто прийшли покласти квіти до пам’ятника. Що характерно, поліція втрутилася тільки тоді, коли сутичка вже почалася», – наголосив Юрій Бойко.

Він зазначив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вже готує депутатський запит на керівництво Національної поліції щодо розслідування цього ганебного інциденту. «Відео всього цього є, там чітко видно, як били людей, в тому числі й жінок. Ми будемо наполягати, щоб всі фігуранти цієї справи були знайдені та притягнуті до відповідальності», – підкреслив лідер опозиціонерів.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика