Останні події:
В Івано-Франківську комунальники латають ями на дорогах – у планах й більш масштабні роботи (відео)... | На Прикарпатті громаді повернули землю вартістю майже 4 млн грн, яка була незаконно передана у приватну власність... | Прикарпатці потерпають від масової вирубки лісів (відео)... | На Калущині мешканці села самостійно ремонтують аварійну дорогу (відео)... | «Єгипетський слід»: горянин створив унікальний музей Гуцульщини (фото)... | Івано-Франківськ: на вулиці Тичини горів гуртожиток (фото)... | Аварія на Тисменицькій трасі: водій автомобіля “на бляхах” втік з місця пригоди (фото)... | В ЄС не випускають авто без комплектуючих, виготовлених в нашій державі, – Петро Порошенко в Коломиї... | Гравця футбольного клубу “Калуш” викликали до лав збірної України... | У Калуші через спалювання сухої трави горіло кладовище (фото)... |

Борис Колесніков: Щоб виключити підкуп виборців, необхідно перейти до пропорційної виборчої системи

Vybory-958673

Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков заявив в ефірі телеканалу «112 Україна» в середу, 11 квітня.

Коментуючи «журналістські розслідування» щодо джерел фінансування ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, він відзначив, що це нагадує спробу знайти скалку в чужому оці, при цьому не помічаючи колоди в своєму. «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – це єдина партія в країні, яка може бути повністю профінансована виключно «білими» грошима, оскільки користується підтримкою промисловців і підприємців по всій країні. Опозиція за себе відзвітує, нехай краще партії влади розкажуть про свої джерела фінансування», - сказав опозиційний прем'єр.

«Журналістам варто було б з'ясувати, хто з Банкової роздає мішки грошей «Нашому краю» та «Аграрній партії». Всі ці «партії» – це чиста бутафорія, по суті таких політичних сил не існує. Всі, хто намагаються створювати фейкові партії, закінчать одним і тим самим – поразкою і, в кращому випадку, відходом в опозицію», - підкреслив Борис Колесніков.

Політик також наголосив на важливості проведення реформи виборчого законодавства – парламентські вибори повинні проходити за пропорційною системою з відкритими списками. «Захід і опозиція говорять владі: «Прийміть закон про пропорційну виборчу систему, щоб тільки партії брали участь у виборах». Такі вибори були в Україні в 2006 і 2007 роках. Чи був тоді хоч один факт підкупу виборців? Який ідіот піде купувати голоси для партії? І, звичайно, всі списки повинні бути відкритими. Люди повинні знати, за кого голосують», - сказав прем'єр-міністр Опозиційного уряду.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика