Останні події:
У Франківську відзнаками президента України нагородили учасників бойових дій (ФОТО)... | Доведені до відчаю батьки дітей з Долинського дитячого будинку прийшли до обласних чиновників з проханням не закривати заклад (фото+відео)... | У Франківську одну з вулиць назвали на честь американського сенатора Джона Маккейна... | Курйоз: у франківських маршрутках пасажирам на голови падає сніг (фото)... | Нові правила розмитнення “євроблях”: франківські митники пояснили, як це зробити (фото)... | На Прикарпатті Держпродспоживслужба вилучила з їдалень шкіл і садків 570 кг неякісних продуктів... | Франківцям на замітку: з 1 січня подорожчає тепло від ТКЕ (ВІДЕО)... | Терміново! Прикарпатці благають врятувати життя їхнього маленького сина (фото+документи)... | Нікому не потрібні! В Долині закривають унікальний дитячий заклад для дітей з інвалідністю (фото)... | Ажіотаж навколо “Baby-box”: Прикарпаття до кінця тижня обіцяють повністю забезпечити пакунками малюка (фото)... |

Михайло Папієв: Єдина реформа, яка на 100% вдається владі – це знищення громадян України

REform-498674

Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Михайло Папієв, коментуючи чергове ноу-хау від міністра соцполітики Андрія Реви, який запропонував ввести відповідальність на законодавчому рівні для дітей, які не хочуть утримувати старих батьків.

За словами Михайла Папієва, подібні заяви представників влади вже давно не викликають серед українців нічого, окрім огиди.

«За останні чотири роки ми вже звикли до владних заяв, які суперечать здоровому глузду і вражають своїм цинізмом. Міністр Рева взагалі якось по-особливому піклується про стан українських громадян. Спочатку рекомендує менше їсти, потім кинути літніх людей напризволяще, хай виживають, як хочуть. Потім він каже у ЗМІ, що зовсім інше мав на увазі. Але, скажіть мені будь ласка, це що повинно бути у людини, державного посадовця найвищого рангу, в голові і душі, щоб таке патякати на всю країну!» - зазначив Папієв.

За його словами, українці не потребують нагадування, аби в міру можливостей допомагати батькам. Питання – чи мають вони таку можливість?

«За чотири роки понад п’ять мільйонів українців виїхали за кордон, тікають інженери, лікарі, молоді працездатні люди. Перспектив - жодних. На сході країни триває війна. Промисловість не працює, цілі галузі знищено, або вони ледь жевріють. Ані освітня, ані медична, ані пенсійна реформа не забезпечили вихід з глибокої соціально-економічної кризи, а навпаки лише сприяють її поглибленню. Єдина реформа, яку вдало реалізує уряд, полягає в знищенні українців. Ось де коріння проблеми!» - наголосив опозиціонер.

За його словами, понад 80% пенсіонерів не живуть, а виживають на мінімальну пенсію. Ті ж копійки, які вони отримують начебто у вигляді підвищення, миттєво з’їдає інфляція.

«Дефіцит Пенсійного фонду сягнув вже 145 млрд грн. І не треба бути видатним економістом, аби зрозуміти, спочатку потрібно, щоб запрацювала економіка, промисловість, у людей була постійна робота з гідною зарплатою, а потім впроваджувати реформи. І не такі, які під диктовку МВФ пише нинішня влада. А які підготовлені і впроваджуються людьми, які є професіоналами своєї справи, і мають розуміння, що вони роблять і для чого», - сказав він.

За його словами, сподіватися на будь-які позитивні зміни в державі за нинішнього курсу влади неможливо.

«Ця влада повинна якнайшвидше піти. Після перемоги на виборах ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК скасує всі ці шокові реформи, які поставили на межу виживання мільйони громадян України. Ми збудуємо соціальну державу, де кожному громадянину буде гарантовано право на гідну освіту та належний медичний захист, захищену старість та заслужену пенсію, яка дозволяє по-людськи жити, а не виживати», - наголосив Михайло Папієв.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика