Останні події:
В Івано-Франківську комунальники латають ями на дорогах – у планах й більш масштабні роботи (відео)... | На Прикарпатті громаді повернули землю вартістю майже 4 млн грн, яка була незаконно передана у приватну власність... | Прикарпатці потерпають від масової вирубки лісів (відео)... | На Калущині мешканці села самостійно ремонтують аварійну дорогу (відео)... | «Єгипетський слід»: горянин створив унікальний музей Гуцульщини (фото)... | Івано-Франківськ: на вулиці Тичини горів гуртожиток (фото)... | Аварія на Тисменицькій трасі: водій автомобіля “на бляхах” втік з місця пригоди (фото)... | В ЄС не випускають авто без комплектуючих, виготовлених в нашій державі, – Петро Порошенко в Коломиї... | Гравця футбольного клубу “Калуш” викликали до лав збірної України... | У Калуші через спалювання сухої трави горіло кладовище (фото)... |

Михайло Папієв: Єдина реформа, яка на 100% вдається владі – це знищення громадян України

REform-498674

Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Михайло Папієв, коментуючи чергове ноу-хау від міністра соцполітики Андрія Реви, який запропонував ввести відповідальність на законодавчому рівні для дітей, які не хочуть утримувати старих батьків.

За словами Михайла Папієва, подібні заяви представників влади вже давно не викликають серед українців нічого, окрім огиди.

«За останні чотири роки ми вже звикли до владних заяв, які суперечать здоровому глузду і вражають своїм цинізмом. Міністр Рева взагалі якось по-особливому піклується про стан українських громадян. Спочатку рекомендує менше їсти, потім кинути літніх людей напризволяще, хай виживають, як хочуть. Потім він каже у ЗМІ, що зовсім інше мав на увазі. Але, скажіть мені будь ласка, це що повинно бути у людини, державного посадовця найвищого рангу, в голові і душі, щоб таке патякати на всю країну!» - зазначив Папієв.

За його словами, українці не потребують нагадування, аби в міру можливостей допомагати батькам. Питання – чи мають вони таку можливість?

«За чотири роки понад п’ять мільйонів українців виїхали за кордон, тікають інженери, лікарі, молоді працездатні люди. Перспектив - жодних. На сході країни триває війна. Промисловість не працює, цілі галузі знищено, або вони ледь жевріють. Ані освітня, ані медична, ані пенсійна реформа не забезпечили вихід з глибокої соціально-економічної кризи, а навпаки лише сприяють її поглибленню. Єдина реформа, яку вдало реалізує уряд, полягає в знищенні українців. Ось де коріння проблеми!» - наголосив опозиціонер.

За його словами, понад 80% пенсіонерів не живуть, а виживають на мінімальну пенсію. Ті ж копійки, які вони отримують начебто у вигляді підвищення, миттєво з’їдає інфляція.

«Дефіцит Пенсійного фонду сягнув вже 145 млрд грн. І не треба бути видатним економістом, аби зрозуміти, спочатку потрібно, щоб запрацювала економіка, промисловість, у людей була постійна робота з гідною зарплатою, а потім впроваджувати реформи. І не такі, які під диктовку МВФ пише нинішня влада. А які підготовлені і впроваджуються людьми, які є професіоналами своєї справи, і мають розуміння, що вони роблять і для чого», - сказав він.

За його словами, сподіватися на будь-які позитивні зміни в державі за нинішнього курсу влади неможливо.

«Ця влада повинна якнайшвидше піти. Після перемоги на виборах ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК скасує всі ці шокові реформи, які поставили на межу виживання мільйони громадян України. Ми збудуємо соціальну державу, де кожному громадянину буде гарантовано право на гідну освіту та належний медичний захист, захищену старість та заслужену пенсію, яка дозволяє по-людськи жити, а не виживати», - наголосив Михайло Папієв.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика