Останні події:
Франківщина не буде вогнищем розбрату, – Гончарук пообіцяв, що навіть під час виборів на Прикарпатті буде спокій... | Масове отруєння на Коломийщині: кількість потерпілих зросла до 19... | Справжнє гуцульське весілля та автентична кухня: в Івано-Франківську проведуть фестиваль “День Верховини” (фото)... | До уваги прикарпатських водіїв – штрафи за порушення ПДР зростуть у 20 разів (відео)... | Смертельна небезпека: два надвірнянських села можуть бути відрізаними від світу через аварійний міст (відео)... | Маленькому франківцю терміново потрібна допомога на боротьбу з раком... | Журналісти показали, як живеться у найбільшому селі України – гуцульському Космачі (відео)... | Тепла осінь: у Карпатах зацвіла червона рута (фоторепортаж)... | Протестувальники повертаються додому – влада пообіцяла відремонтувати дорогу Яблунів-Делятин (фото)... | Прикарпатець за “смішні” гроші купив рідкісний карпатський гриб (фото)... |

Наталія Королевська: Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від війни, повинен стати першочерговим завданням Верховної Ради

Donetska obl 94856038

Народним депутатом від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Наталією Королевською зареєстрований проект Постанови Верховної Ради №8254 про забезпечення захисту прав та інтересів дітей, які постраждали внаслідок бойових дій і збройних конфліктів.

Проектом Постанови, під яким поставили свої підписи 26 народних депутатів, передбачається спрощення порядку надання спеціального статусу дітям, постраждалим в результаті збройного конфлікту, затвердженого Постановою КМУ №268 від 05.06.2017 та надання статусу постраждалих всім дітям, змушеним залишити місця постійного проживання в результаті конфлікту на сході країни.

«Крім цього, проект постанови зобов'язує Кабмін у місячний термін подати на розгляд Верховній Раді проект Закону про надання додаткових соціальних гарантій дітям, які стали інвалідами через отримані поранення, а також дітям, які отримали поранення або травми в результаті бойових дій, але не отримали статус інваліда», – зазначила Наталія Королевська.

Під час підготовки закону Кабмін зобов'язаний врахувати необхідність надання дітям одноразової компенсації за завдані збитки здоров'ю та надання щорічних виплат на оздоровлення, надання дітям безкоштовної медико-психологічної реабілітації в спеціалізованих центрах з відшкодуванням вартості проїзду, повного державного забезпечення дітей з інвалідністю до їх надходження в школу з виплатою щомісячної грошової допомоги та ряду інших положень, спрямованих на соціальний захист дітей, які постраждали від бойових дій.

«Уряд і Верховна Рада повинні від декларативних заяв про готовність допомогти дітям, які постраждали від збройного конфлікту, перейти до здійснення реальних кроків і довести свою здатність піклуватися про майбутнє нашої країни. Ці діти потребують державного захисту і прямий обов'язок влади – допомогти їм», – підкреслила народний депутат.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика