Останні події:
Молода франківка потребує допомоги на боротьбу за життя... | “Чорна п’ятниця”: як мер Франківська з чиновниками центр міста оглядали (фото)... | Чоловік, що п’яним на “Шкоді” втікав від франківських патрульних та врізався у вантажівку, виявився священиком з Калуша (фото)... | Надвірнянщина: стало відомо про стан потерпілих у ДТП за участі рейсового автобуса... | Нестача кадрів: щодня в Івано-Франківську звільняється від 5 до 10 прибиральників... | В Івано-Франківську пройшла Медіашкола децентралізації для журналістів (фото)... | Івано-Франківськ: на вулиці Сухомлинського постелили новий асфальт (фото)... | “Це акт вандалізму”, – Ідак про самовільний демонтаж елементів старовинного костелу у Франківську (фото)... | Франківчанка звинувачує власника нічного клубу у викраденні її автомобіля... | Прокурор області Олександр Стратюк зустрівся з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (ФОТО)... |

Наталія Королевська: Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від війни, повинен стати першочерговим завданням Верховної Ради

Donetska obl 94856038

Народним депутатом від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Наталією Королевською зареєстрований проект Постанови Верховної Ради №8254 про забезпечення захисту прав та інтересів дітей, які постраждали внаслідок бойових дій і збройних конфліктів.

Проектом Постанови, під яким поставили свої підписи 26 народних депутатів, передбачається спрощення порядку надання спеціального статусу дітям, постраждалим в результаті збройного конфлікту, затвердженого Постановою КМУ №268 від 05.06.2017 та надання статусу постраждалих всім дітям, змушеним залишити місця постійного проживання в результаті конфлікту на сході країни.

«Крім цього, проект постанови зобов'язує Кабмін у місячний термін подати на розгляд Верховній Раді проект Закону про надання додаткових соціальних гарантій дітям, які стали інвалідами через отримані поранення, а також дітям, які отримали поранення або травми в результаті бойових дій, але не отримали статус інваліда», – зазначила Наталія Королевська.

Під час підготовки закону Кабмін зобов'язаний врахувати необхідність надання дітям одноразової компенсації за завдані збитки здоров'ю та надання щорічних виплат на оздоровлення, надання дітям безкоштовної медико-психологічної реабілітації в спеціалізованих центрах з відшкодуванням вартості проїзду, повного державного забезпечення дітей з інвалідністю до їх надходження в школу з виплатою щомісячної грошової допомоги та ряду інших положень, спрямованих на соціальний захист дітей, які постраждали від бойових дій.

«Уряд і Верховна Рада повинні від декларативних заяв про готовність допомогти дітям, які постраждали від збройного конфлікту, перейти до здійснення реальних кроків і довести свою здатність піклуватися про майбутнє нашої країни. Ці діти потребують державного захисту і прямий обов'язок влади – допомогти їм», – підкреслила народний депутат.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика