Останні події:
У Франківську відзнаками президента України нагородили учасників бойових дій (ФОТО)... | Доведені до відчаю батьки дітей з Долинського дитячого будинку прийшли до обласних чиновників з проханням не закривати заклад (фото+відео)... | У Франківську одну з вулиць назвали на честь американського сенатора Джона Маккейна... | Курйоз: у франківських маршрутках пасажирам на голови падає сніг (фото)... | Нові правила розмитнення “євроблях”: франківські митники пояснили, як це зробити (фото)... | На Прикарпатті Держпродспоживслужба вилучила з їдалень шкіл і садків 570 кг неякісних продуктів... | Франківцям на замітку: з 1 січня подорожчає тепло від ТКЕ (ВІДЕО)... | Терміново! Прикарпатці благають врятувати життя їхнього маленького сина (фото+документи)... | Нікому не потрібні! В Долині закривають унікальний дитячий заклад для дітей з інвалідністю (фото)... | Ажіотаж навколо “Baby-box”: Прикарпаття до кінця тижня обіцяють повністю забезпечити пакунками малюка (фото)... |

Наталія Королевська: Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від війни, повинен стати першочерговим завданням Верховної Ради

Donetska obl 94856038

Народним депутатом від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Наталією Королевською зареєстрований проект Постанови Верховної Ради №8254 про забезпечення захисту прав та інтересів дітей, які постраждали внаслідок бойових дій і збройних конфліктів.

Проектом Постанови, під яким поставили свої підписи 26 народних депутатів, передбачається спрощення порядку надання спеціального статусу дітям, постраждалим в результаті збройного конфлікту, затвердженого Постановою КМУ №268 від 05.06.2017 та надання статусу постраждалих всім дітям, змушеним залишити місця постійного проживання в результаті конфлікту на сході країни.

«Крім цього, проект постанови зобов'язує Кабмін у місячний термін подати на розгляд Верховній Раді проект Закону про надання додаткових соціальних гарантій дітям, які стали інвалідами через отримані поранення, а також дітям, які отримали поранення або травми в результаті бойових дій, але не отримали статус інваліда», – зазначила Наталія Королевська.

Під час підготовки закону Кабмін зобов'язаний врахувати необхідність надання дітям одноразової компенсації за завдані збитки здоров'ю та надання щорічних виплат на оздоровлення, надання дітям безкоштовної медико-психологічної реабілітації в спеціалізованих центрах з відшкодуванням вартості проїзду, повного державного забезпечення дітей з інвалідністю до їх надходження в школу з виплатою щомісячної грошової допомоги та ряду інших положень, спрямованих на соціальний захист дітей, які постраждали від бойових дій.

«Уряд і Верховна Рада повинні від декларативних заяв про готовність допомогти дітям, які постраждали від збройного конфлікту, перейти до здійснення реальних кроків і довести свою здатність піклуватися про майбутнє нашої країни. Ці діти потребують державного захисту і прямий обов'язок влади – допомогти їм», – підкреслила народний депутат.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика