Останні події:
В озері Івано-Франківська загинуло майже 10 кг риби (відео)... | Калуський суд оштрафував священика за п’яну їзду та заборонив йому рік водити... | Це було пекло: калушанин витягнув водія з палаючого автомобіля (фотофакт)... | Голос соцмереж: що франківці думають про блокування дороги на Пасічну... | Марцінків про перекриття доріг у місті: цих провокацій більше не буде... | Стали відомими подробиці жахливого вчинку прикарпатки, яка прикувала дітей ланцюгами до батареї (відео)... | Перепалка між Марцінківом та Ганчаком: начальник управління транспорту Франківська готовий звільнитися... | Після тижня боротьби за життя у лікарні помер мотоцикліст, який у Коломиї врізався у бензовоз... | Центр Франківська заполонили кришнаїти (фото + відео)... | У Франківську перекрили вулицю Галицьку: мешканці страйкують проти будівництва багатоповерхівок (відео)... |

Наталія Королевська: Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від війни, повинен стати першочерговим завданням Верховної Ради

Donetska obl 94856038

Народним депутатом від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Наталією Королевською зареєстрований проект Постанови Верховної Ради №8254 про забезпечення захисту прав та інтересів дітей, які постраждали внаслідок бойових дій і збройних конфліктів.

Проектом Постанови, під яким поставили свої підписи 26 народних депутатів, передбачається спрощення порядку надання спеціального статусу дітям, постраждалим в результаті збройного конфлікту, затвердженого Постановою КМУ №268 від 05.06.2017 та надання статусу постраждалих всім дітям, змушеним залишити місця постійного проживання в результаті конфлікту на сході країни.

«Крім цього, проект постанови зобов'язує Кабмін у місячний термін подати на розгляд Верховній Раді проект Закону про надання додаткових соціальних гарантій дітям, які стали інвалідами через отримані поранення, а також дітям, які отримали поранення або травми в результаті бойових дій, але не отримали статус інваліда», – зазначила Наталія Королевська.

Під час підготовки закону Кабмін зобов'язаний врахувати необхідність надання дітям одноразової компенсації за завдані збитки здоров'ю та надання щорічних виплат на оздоровлення, надання дітям безкоштовної медико-психологічної реабілітації в спеціалізованих центрах з відшкодуванням вартості проїзду, повного державного забезпечення дітей з інвалідністю до їх надходження в школу з виплатою щомісячної грошової допомоги та ряду інших положень, спрямованих на соціальний захист дітей, які постраждали від бойових дій.

«Уряд і Верховна Рада повинні від декларативних заяв про готовність допомогти дітям, які постраждали від збройного конфлікту, перейти до здійснення реальних кроків і довести свою здатність піклуватися про майбутнє нашої країни. Ці діти потребують державного захисту і прямий обов'язок влади – допомогти їм», – підкреслила народний депутат.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика