Борис Колесніков: Жодна соковижималка так не вичавлює, як зараз асоціація з ЄС вичавлює Україну

UA-ES-4586754

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков у ефірі телеканалу «112 Україна» в понеділок, 12 березня.

«Україна не має ніяких ресурсів для того, щоб заблокувати будівництво Північного потоку. Ми сьогодні говоримо про те, що нам готові надати допомогу в розмірі 1,2 мільярдів доларів. Це приблизно 36 мільярдів гривень. А на транзиті газу з 2019 року ми будемо втрачати 100 мільярдів гривень щорічно. Це майже чотири мільярди доларів», – сказав Борис Колесніков.


Він зазначив, що відносини України та Європи будуються за схемою, яку умовно можна було б назвати «ви продали нам сировину, ой, які ви молодці, тримайте цукерку в якості позики». «Зараз, наприклад, українському тваринництву через квоти не пробитися на європейський ринок. Ці квоти наші провідні компанії вибирають за 15 днів! Не позичайте нам гроші, а відкрийте ринки. Створіть чесну конкуренцію, а не витискайте Україну. Жодна соковижималка так не вичавлює, як зараз асоціація з Європейським Союзом вичавлює нас. Йдеться саме про її економічну частину», – підкреслив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика