Останні події:
Потяг “Коломия – Рахів” до кінця січня змінив розклад руху... | В Надвірній горів жіночий монастир... | На Прикарпатті відкопали архів УПА, який датований 1946 роком (фоторепортаж)... | Аферист з франківського передмістя вдавав із себе офіцера СБУ цим самим видурюючи у місцевих підприємців десятки тисяч доларів... | В прямому ефірі з міським головою Русланом Марцінківом трапився курйозний випадок (відео)... | Війна за Івано-Франківську харчосмакову фабрику: в мерії бояться втратити акції підприємства... | Франківські патрульні знайшли водія, який напідпитку вчинив дві ДТП і втік з місця пригоди... | У Франківську на вулиці Тичини горів магазин з одягом (фото)... | До Івано-Франківська хочуть приєднати «ближні села» та місто Тисменицю... | Франківськ укладе угоду з Колодіївкою: надасть селу 1,2 мільйони допомоги та “Картку іванофранківця”... |

Юрій Бойко: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає звільнити Уляну Супрун та підвищити виплати на дітей

Suprun568746

Про це лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко заявив під час засідання Погоджувальної ради у понеділок, 12 березня.

Він акцентував на необхідності внесення змін до Державного бюджету на 2018 рік. «Потрібно прийняти відповідальне рішення щодо зміни бюджету на 2018 рік. Ми попереджали, що намагання побудувати поліцейську державу за рахунок пенсіонерів – це шлях в нікуди. І час показав, що ми були праві. Зараз перед Верховною Радою стоять близько 200 військових пенсіонерів, які вимагають підвищення пенсій. Так само практично всі пенсіонери відчувають себе ошуканими державою після проведення так званої пенсійної реформи», - підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.

«Якщо уряд не знає, де взяти гроші для військових пенсіонерів, то ми можемо сказати. Зменшення вдвічі комунальних тарифів дозволить вивільнити 30 млрд грн за рахунок субсидій. Зменшення фінансування силових структур дасть можливість вивільнити ще приблизно 10 млрд грн. Цих коштів вистачить для підвищення пенсій», - зазначив Юрій Бойко.

Політик також підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає звільнити Уляну Супрун. «Наша фракція зареєструвала проект Постанови про звільнення з посади в.о. міністра охорони здоров’я пані Супрун. В умовах демографічної кризи її пропозиція зробити пологи платними обурила всіх громадян України. Щорічно населення нашої країни скорочується на 200 тисяч людей – це різниця між смертністю та народжуваністю», - сказав парламентарій.

«При перегляді бюджету ми вимагаємо, щоб були повернуті виплати на дітей, які були до 2014 року. На другу дитину було 60 тис. грн, на третю – 123 тис. грн. Сьогодні виплати йдуть на рівні 40 тис. грн. В умовах падіння національної валюти та зростання цін – це ніщо», - підкреслив Юрій Бойко.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика