Останні події:
Потяг “Коломия – Рахів” до кінця січня змінив розклад руху... | В Надвірній горів жіночий монастир... | На Прикарпатті відкопали архів УПА, який датований 1946 роком (фоторепортаж)... | Аферист з франківського передмістя вдавав із себе офіцера СБУ цим самим видурюючи у місцевих підприємців десятки тисяч доларів... | В прямому ефірі з міським головою Русланом Марцінківом трапився курйозний випадок (відео)... | Війна за Івано-Франківську харчосмакову фабрику: в мерії бояться втратити акції підприємства... | Франківські патрульні знайшли водія, який напідпитку вчинив дві ДТП і втік з місця пригоди... | У Франківську на вулиці Тичини горів магазин з одягом (фото)... | До Івано-Франківська хочуть приєднати «ближні села» та місто Тисменицю... | Франківськ укладе угоду з Колодіївкою: надасть селу 1,2 мільйони допомоги та “Картку іванофранківця”... |

Олександр Вілкул: Поява моніторингової місії ОБСЄ на Закарпатті показує, що Україна стає пугалом для Європи

OBSE-984756984

ОБСЄ заявило, що почало проводити моніторинг ситуації не тільки в Донбасі в зоні конфлікту, а й в Закарпатті.

«Розширення моніторингової місії ОБСЄ показує, що Україна стає пугалом для Європи. Для того, щоб наша країна перестала асоціюватися з епідеміями, зростанням націоналізму і злочинності, міжнаціональними конфліктами, війною і корупцією, ми вимагаємо, щоб Рада на цьому тижні почала розглядати наші законопроекти щодо виведення України з кризи», – прокоментував цю новину на своїй сторінці в Facebook Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в парламенті Олександр Вілкул.

Він зазначив, що, на жаль, все йде до того, що замість цього парламент знову займеться політичними торгами навколо посади голови НБУ, а не прийматиме розроблені опозицією закони щодо захисту і підтримки людей. «Що стосується зовнішнього моніторингу того, що відбувається в нашій країні, то оцінка того, що відбувається важлива, але влада в Україні повинна стати проукраїнською, щоб, перш за все, відстоювати інтереси своїх громадян і розвивати економіку, а не орієнтуватися на зовнішні вказівки і діяти за наказами з-за кордону», – зазначив опозиційний політик.

7 березня 2018 року Товариство угорців Закарпаття, на офіс якого було скоєно два напади, закликало розгорнути в області постійну місію ОБСЄ. Нагадаємо, 27 лютого вночі в Ужгороді повністю спалили офіс Товариства угорської культури Закарпаття. За словами голови МЗС Угорщини Сийярто рішення про розміщення наглядової місії ОБСЄ не тільки в Східній Україні, а й в західній частині Закарпаття викликано необхідністю гарантувати безпеку угорської меншини.

Олександр Вілкул послідовно відстоює принцип, що національною ідеєю України має бути прагматичний підхід до захисту своїх інтересів, тоді країна буде мати можливість розвиватися. Також він декілька разів виступав з вимогою до Верховної Ради про зміну існуючого порядку денного і розгляду питань, вирішення яких чекають десятки мільйонів українців – це пакет законопроектів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ по відновленню миру, підтримки промисловості, створення нових робочих місць, зниження комунальних тарифів та запровадження мораторію на їх підвищення.

26 лютого 2018 року в Будапешті Олександр Вілкул обговорив з представниками керівництва Угорщини та провідними угорськими політиками перспективи розвитку відносин між Україною та Угорщиною.

Відзначимо, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК голосував проти урядового закону «Про освіту», а також подав до Конституційного Суду подання про скасування цієї дискримінаційної освітньої «реформи», яка забороняє вчитися на рідній мові. Також Вілкул розробив альтернативний законопроект, який передбачає, що мовами освітнього процесу в Україні є державна мова, мови корінних народів, а також національних меншин. Законопроект Вілкула скасовує дискримінаційну норму про заборону з 1 вересня 2020 року навчання на мовах національних меншин.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика