Останні події:
Франківець Василь Вірастюк похвалився, що позував для пам‘ятника Іллі Муромцю (фото)... | У МЗС України відреагували на недружні висловлювання Угорщини про “Карпатський регіон”... | У Нижньому Вербіжі через сильні опади більше сотні хат відрізані від цивілізації (відео)... | За 5 років франківська поліція так і не знайшла винних у побитті активіста Євромайдану... | Тісно та брудно: на Городенківщині багатодітна сім’я живе в повній антисанітарії (фото)... | Через відсутність цистерн в Надвірній зупиняють роботу 47 свердловин Укрнафти (фото)... | Косівщина оговтується від повені та рахує збитки (фоторепортаж)... | Скільки вихідних отримають прикарпатці в серпні... | В Калуші на очах у перехожих помер чоловік. Швидка не встигла через затори... | Після весільних “поправин” до лікарні: у Ланчині через харчове отруєння госпіталізовано 5 людей... |

Борис Колесніков: Більшої ганьби, ніж нинішня влада, за всі роки незалежності в Україні не було

Donetska obl 94856038

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, Прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков в ефірі телеканалу «NewsOne» у вівторок, 6 березня.

«Якщо всі світові політики говорять, що жодного іншого шляху, окрім мирного, для врегулювання конфлікту в Донбасі немає, навіщо Україна купує озброєння? Влада намагається зачепитися за підтримку Заходу, якої вже немає», - сказав Борис Колесніков.

Він переконаний, що головною умовою відновлення миру в Донбасі повинна стати чітка погодинна дорожня карта. «Входять миротворці на лінію розмежування. Приймаються закони на виконання Мінських угод. Потім проходять вибори за українськими законами. Все закінчиться тільки тоді, коли Україна отримає під контроль свій кордон», - заявив опозиційний політик.

«Зупиніть війну, і отримаєте подвійний ефект. Перше, перестанете витрачати гроші на війну. І друге, почнете отримувати доходи з Донбасу. Тоді можна буде збалансувати бюджет, і не брати кредити МВФ», - зазначив Борис Колесніков.

Політик також звернув увагу, що Міжнародний валютний фонд - це всього лише кредитна організація. «МВФ цікавить, чи повернете ви гроші. А всі слова про вимоги МВФ - це популізм. МВФ нічого не вимагає, вони лише просять позичальника пояснити, як він поверне гроші. Адже навіть коли ви йдете в банк брати кредит, ви зобов'язані надати ряд документів, які гарантують вашу можливість виплатити цей кредит. Теж саме відбувається і на світовому рівні. Вам дають гроші і хочуть розуміти, як ви їх повернете», - сказав опозиційний прем'єр-міністр.

«Більшої ганьби, ніж нинішня влада, за всі роки незалежності в Україні не було. І на виборах ця влада сама зможе переконатися, наскільки вона «успішна», - підкреслив Борис Колесніков.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика