Останні події:
Злива з градом: Долина не витримала вчорашньої стихії, яка увірвалася у місто (фото+відео)... | У Франківську автомобіль збив велосипедиста – постраждалий у важкому стані, потрібні донори крові... | “Наймімішне” свято: у Франківську пройде парад візочків (відео)... | На Прикарпатті кількість отримувачів субсидій може скоротитися на 40% (відео)... | Перша паркувальна зона Івано-Франківська стала безкоштовною (відео)... | Як вберегтися від кліщів: поради прикарпатських фахівців... | Прикарпатські школярі змушені навчатись в аварійній будівлі, яку опечатали – батьки збудували нову школу самотужки (відео)... | Антимонопольний комітет скасував купівлю новорічних арок для Франківська за 2,5 млн грн... | Школярі Івано-Франківська святкують останній дзвоник (фоторепортаж)... | «Вивозять 20-тонними камазами»: франківці про стихійне сміттєзвалище поблизу річки (фото)... |

Борис Колесніков: Більшої ганьби, ніж нинішня влада, за всі роки незалежності в Україні не було

Donetska obl 94856038

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, Прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков в ефірі телеканалу «NewsOne» у вівторок, 6 березня.

«Якщо всі світові політики говорять, що жодного іншого шляху, окрім мирного, для врегулювання конфлікту в Донбасі немає, навіщо Україна купує озброєння? Влада намагається зачепитися за підтримку Заходу, якої вже немає», - сказав Борис Колесніков.

Він переконаний, що головною умовою відновлення миру в Донбасі повинна стати чітка погодинна дорожня карта. «Входять миротворці на лінію розмежування. Приймаються закони на виконання Мінських угод. Потім проходять вибори за українськими законами. Все закінчиться тільки тоді, коли Україна отримає під контроль свій кордон», - заявив опозиційний політик.

«Зупиніть війну, і отримаєте подвійний ефект. Перше, перестанете витрачати гроші на війну. І друге, почнете отримувати доходи з Донбасу. Тоді можна буде збалансувати бюджет, і не брати кредити МВФ», - зазначив Борис Колесніков.

Політик також звернув увагу, що Міжнародний валютний фонд - це всього лише кредитна організація. «МВФ цікавить, чи повернете ви гроші. А всі слова про вимоги МВФ - це популізм. МВФ нічого не вимагає, вони лише просять позичальника пояснити, як він поверне гроші. Адже навіть коли ви йдете в банк брати кредит, ви зобов'язані надати ряд документів, які гарантують вашу можливість виплатити цей кредит. Теж саме відбувається і на світовому рівні. Вам дають гроші і хочуть розуміти, як ви їх повернете», - сказав опозиційний прем'єр-міністр.

«Більшої ганьби, ніж нинішня влада, за всі роки незалежності в Україні не було. І на виборах ця влада сама зможе переконатися, наскільки вона «успішна», - підкреслив Борис Колесніков.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика