Останні події:
Злива з градом: Долина не витримала вчорашньої стихії, яка увірвалася у місто (фото+відео)... | У Франківську автомобіль збив велосипедиста – постраждалий у важкому стані, потрібні донори крові... | “Наймімішне” свято: у Франківську пройде парад візочків (відео)... | На Прикарпатті кількість отримувачів субсидій може скоротитися на 40% (відео)... | Перша паркувальна зона Івано-Франківська стала безкоштовною (відео)... | Як вберегтися від кліщів: поради прикарпатських фахівців... | Прикарпатські школярі змушені навчатись в аварійній будівлі, яку опечатали – батьки збудували нову школу самотужки (відео)... | Антимонопольний комітет скасував купівлю новорічних арок для Франківська за 2,5 млн грн... | Школярі Івано-Франківська святкують останній дзвоник (фоторепортаж)... | «Вивозять 20-тонними камазами»: франківці про стихійне сміттєзвалище поблизу річки (фото)... |

Юрій Бойко: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає переглянути бюджет, знизити комунальні тарифи і підвищити пенсії

VR

Про це лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «NewsOne» у понеділок, 5 березня.

Він підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК наполягає на перегляді Державного бюджету на 2018 рік. «Ми не голосували за той варіант бюджету, який був затверджений парламентом. Це був типовий бюджет будівництва поліцейської держави з бідним населенням. Практично весь бюджет побудовано за рахунок пенсіонерів. Їм недоплатили пенсії, натомість додаткові кошти дали Верховній Раді, Кабінету міністрів, Генеральній прокуратурі, СБУ, поліції. У порівнянні з минулим роком всі силові структури отримали додатково 23 млрд грн», - зазначив парламентарій.

Він розповів, в якому б регіоні він не зустрічався з людьми, всі говорять про одне – про низькі пенсії, про високі тарифи, про проблеми, з якими сьогодні живуть чорнобильці та люди з інвалідністю. «Кожного пленарного тижня фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ вимагає переглянути бюджет, зменшити виплати на силові структури і направити ці гроші на вирішення соціальних питань людей. Нами підготовлені і зареєстровані у Верховній Раді соціальні законопроекти, але їх не ставлять до порядку денного. Ми також вимагаємо знизити комунальні тарифи вдвічі. І влада в змозі це зробити», - зазначив опозиційний політик.

«Вартість газу власного видобутку була піднята у 8 разів, і це назвали реформою. А насправді просто обідрали людей і посадили всю країну на субсидії. При цьому керівництво «Нафтогазу» підняло собі зарплату до 2-3 млн гривень на місяць і спокійно живе, а народ потерпає від їхньої абсолютно незрозумілої та ганебної політики. Саме тому ми наполягаємо, що уряд повинен або надати програму виходу з кризи, або разом з цією Верховною Радою, якій не довіряє вже практично все населення України, піти у відставку», - підкреслив Юрій Бойко.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика