Олександр Вілкул: Чиновники, які сьогодні, на тлі війни і зубожіння людей, «освоюють» мільярди на «ремонти доріг», відповідатимуть за кожну гривню з держбюджету

Remont-dorogi-76785785jpg

Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в парламенті Олександр Вілкул на своїй сторінці в Facebook прокоментував скандальне відео, яке набрало тисячі гнівних коментарів у соцмережах. На ньому видно, як 10 лютого 2018 року на дорозі Дрогобич-Самбір у Львівській області чиновники «освоюють» бюджетні гроші - дорожники кладуть асфальт прямо поверх льоду і снігу.

«Що негайно потрібно було б зробити в подібній ситуації? Якби я працював сьогодні в уряді, то обласні чиновники, балансоутримувач дороги, представники підрядної організації, яка робила ці роботи, не вийшли б з Кабміну до тих пір, поки не надали ясний і чіткий план вирішення проблеми. А деякі ще й поспілкувалися б з правоохоронцями», - сказав Олександр Вілкул.

«Хочу попередити про це і всіх тих чиновників Кабміну, які сьогодні, на тлі війни і зубожіння людей, освоюють десятки мільярдів гривень на «ремонти доріг». Нагадаю, за два попередні роки на «ремонт доріг» з бюджету було виділено майже сорок мільярдів гривень. А в 2018 році пан Гройсман та його команда планують витратити рекордні 47 мільярдів», - підкреслив політик.

Він зазначив, що відео «ремонту», який зняв користувач соцмережі - «склад злочину, наочне свідчення корупції і бездіяльності. Я вже мовчу про те, що поїздка по такій дорозі для кожного автомобіліста не просто небезпечна для життя, це ще й приниження людської гідності».

«Уже два роки прем'єр-міністр Володимир Гройсман розповідає, якими «якісними» стають українські дороги. Але варто виїхати за межі урядового кварталу Києва і стає очевидно: більшість доріг в Україні у жахливому стані. Комфортна і безпечна поїздка як і раніше можлива лише на тих трасах, які будувалися в Україні в період підготовки до Євро-2012, і рік-два після цього, коли вимоги до якості будівництва і ремонту доріг в Україні значно підвищилися», - резюмував Олександр Вілкул.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика