Останні події:
Мішок сушеної коноплі виявили франківські патрульні під час сімейної сварки (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську МІУК пише жителям смс з проханням відремонтувати балкони... | Краса нічного міста: як виглядає Коломия у світлі ліхтарів (фото)... | 12 тисяч франківців працюють у «тіні» або за тимчасовими трудовими угодами (відео)... | Франківське комунальне підприємство “МІУК” планує придбати за 1 млн грн два автомобілі... | В посольствах Польщі українців “мучать” дивними питаннями про видатного прикарпатця Степана Бандеру... | У Франківську розширять коло пасажирів, які будуть безоплатно їздити у міському транспорті... | В Рогатинському районі від пацієнтів психлікарні ховали новий одяг і білизну: люди ходили і спали в лахмітті (ФОТО)... | Подробиці резонансної події: у Франківську під час пожежі дівчина зістрибнула з балкону, а п’яний чоловік вистрілив в пожежника (відео)... | На Косівщині покарають батьків, які через пиятику не дбають про малолітніх дітей (фото)... |

Виконання Мінських угод – основа для миру та розвитку в Україні

Minsk-4985674586

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Підписання комплексу заходів щодо виконання Мінських угод 12 лютого 2015 року мало забезпечити мир в Україні і зняти військово-політичну напруженість на всьому європейському континенті. Через три роки ця мета залишається недосяжною. Збройне протистояння на сході України триває, постійно зростає кількість людських жертв і руйнувань.

З моменту підписання другого пакету Мінських угод війна забрала ще понад чотири з половиною тисячі людських життів, десятки тисяч українських громадян постраждали, мільйони змушені терпіти лиха та ураження в соціальних і гуманітарних правах через триваючу війну. Відповідальність за її продовження несуть політичні сили по обидва боки лінії розмежування, які зацікавлені в продовженні конфлікту.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК засуджує спроби «партії війни» в українській владі під будь-якими приводами ухилитися від виконання Мінських угод. Вважаємо відновлення миру в країні конституційним обов’язком влади перед громадянами і основною місією України в європейських політичних процесах. Той, хто намагається зірвати виконання досягнутих в Мінську домовленостей, не тільки перешкоджає відновленню миру в країні, а й блокує створення нових дієвих механізмів регулювання конфліктів у Європі.

Ми вимагаємо від влади привести національне законодавство у відповідність до рекомендацій Парламентської асамблеї Ради Європи. В тому числі, резолюції від 23.01.2018 про «Гуманітарні наслідки війни в Україні». Активізувати роботу щодо розгортання миротворчої місії ООН в Україні, відновити роботу в рамках «Нормандської четвірки», сприяти діяльності інших міжнародних і національних форматів діалогу про мир. Розглянути і ухвалити законопроекти, необхідні для політичного врегулювання конфлікту в Донбасі.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК підкреслює свою прихильність місії мирного врегулювання. Ми гарантуємо, що після нашої перемоги на виборах мир повернеться на українську землю. Україна знову стане країною, що вносить свій політичний внесок у безпеку всього європейського континенту.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика