Останні події:
Франківець Василь Вірастюк похвалився, що позував для пам‘ятника Іллі Муромцю (фото)... | У МЗС України відреагували на недружні висловлювання Угорщини про “Карпатський регіон”... | У Нижньому Вербіжі через сильні опади більше сотні хат відрізані від цивілізації (відео)... | За 5 років франківська поліція так і не знайшла винних у побитті активіста Євромайдану... | Тісно та брудно: на Городенківщині багатодітна сім’я живе в повній антисанітарії (фото)... | Через відсутність цистерн в Надвірній зупиняють роботу 47 свердловин Укрнафти (фото)... | Косівщина оговтується від повені та рахує збитки (фоторепортаж)... | Скільки вихідних отримають прикарпатці в серпні... | В Калуші на очах у перехожих помер чоловік. Швидка не встигла через затори... | Після весільних “поправин” до лікарні: у Ланчині через харчове отруєння госпіталізовано 5 людей... |

Виконання Мінських угод – основа для миру та розвитку в Україні

Minsk-4985674586

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Підписання комплексу заходів щодо виконання Мінських угод 12 лютого 2015 року мало забезпечити мир в Україні і зняти військово-політичну напруженість на всьому європейському континенті. Через три роки ця мета залишається недосяжною. Збройне протистояння на сході України триває, постійно зростає кількість людських жертв і руйнувань.

З моменту підписання другого пакету Мінських угод війна забрала ще понад чотири з половиною тисячі людських життів, десятки тисяч українських громадян постраждали, мільйони змушені терпіти лиха та ураження в соціальних і гуманітарних правах через триваючу війну. Відповідальність за її продовження несуть політичні сили по обидва боки лінії розмежування, які зацікавлені в продовженні конфлікту.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК засуджує спроби «партії війни» в українській владі під будь-якими приводами ухилитися від виконання Мінських угод. Вважаємо відновлення миру в країні конституційним обов’язком влади перед громадянами і основною місією України в європейських політичних процесах. Той, хто намагається зірвати виконання досягнутих в Мінську домовленостей, не тільки перешкоджає відновленню миру в країні, а й блокує створення нових дієвих механізмів регулювання конфліктів у Європі.

Ми вимагаємо від влади привести національне законодавство у відповідність до рекомендацій Парламентської асамблеї Ради Європи. В тому числі, резолюції від 23.01.2018 про «Гуманітарні наслідки війни в Україні». Активізувати роботу щодо розгортання миротворчої місії ООН в Україні, відновити роботу в рамках «Нормандської четвірки», сприяти діяльності інших міжнародних і національних форматів діалогу про мир. Розглянути і ухвалити законопроекти, необхідні для політичного врегулювання конфлікту в Донбасі.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК підкреслює свою прихильність місії мирного врегулювання. Ми гарантуємо, що після нашої перемоги на виборах мир повернеться на українську землю. Україна знову стане країною, що вносить свій політичний внесок у безпеку всього європейського континенту.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика