Останні події:
На Прикарпатті невідомі підпалили “Мерседес” депутата Яремчанської міської ради Олександра Гуменюка (фото)... | У Івано-Франківську комунальники демонтували балкон старовинної кам’яниці (відео)... | Нові подробиці аварії в Загвізді: двоє чоловіків з “Ауді”, що перекинулась, були п’яними... | Івано-Франківськ: як проходить будівництво моста на Пасічну (фоторепортаж)... | “От і калоші пригодились”, – очільник Івано-Франківська Руслан Марцінків “потролив” політичних опонентів (фото)... | Мережа борделів: франківчанка разом з компаньйонкою влаштувала секс-бізнес у двох областях (відео)... | Нові подробиці корупційного скандалу: голову Верхньолипицької сільської ради затримали на подвійному хабарі (фото+відео)... | Як у центрі Франківська демонтовували аварійні балкони старих будинків (фото)... | В Богородчанському районі вибухнув артилерійський снаряд: загинув 22-річний чоловік... | У Карпатах зійшла лавина... |

Олександр Вілкул: За оцінками ООН, встановлений в Україні на 2018 рік прожитковий мінімум в 2,5 рази нижчий за рівень бідності

Bednost6785679

Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в парламенті Олександр Вілкул поставив вимогу, щоб Верховна Рада припинила політичні чвари і почала приймати закони, спрямовані на відновлення миру і економіки.

На своїй сторінці в Facebook він написав: «Треба створити умови для роботи підприємств. Тільки це дасть реальне зростання зарплат і пенсій. А друкарський верстат, який вже димить, треба зупинити! Збільшення не забезпеченої реальним виробництвом грошової маси вже призвело до того, що в 2017 році інфляція склала 14%. Зростання цін зашкалює».

Зростання цін в Україні в 2017 вище за рівень всіх країн Європи і СНД. За даними Світового банку, ВВП України на душу населення з 2013 року впав в 2 рази і становить близько 2 тис. дол. США, що відповідає показниками найбідніших країн планети. Міжнародне рейтингове агентство Moody's вважає, що рекордно низький ВВП України залишиться таким і у 2018 році. У Міжнародному рейтингу Bloomberg's Misery Index, який показує рівень бідності і знедоленості країн, Україна потрапила до десятки найбідніших країн.

«З 1.01.2018 в Україні встановлений прожитковий мінімум всього 1700 грн/місяць. По курсу 28 це 2 дол./день! При цьому ООН визначає поріг бідності в 5 дол./день», - підкреслив опозиціонер.

Вілкул зазначив, що тільки підтримка промисловості та економіки забезпечить реальне, а не інфляційне зростання зарплат і пенсій. А в даний час навіть незначні підвищення виплат з'їдаються зростанням цін і тарифів.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК подав до парламенту відповідні законопроекти про підтримку промисловості і зниження тарифів, але влада вже третій рік блокує їх прийняття.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика