Останні події:
Франківець Василь Вірастюк похвалився, що позував для пам‘ятника Іллі Муромцю (фото)... | У МЗС України відреагували на недружні висловлювання Угорщини про “Карпатський регіон”... | У Нижньому Вербіжі через сильні опади більше сотні хат відрізані від цивілізації (відео)... | За 5 років франківська поліція так і не знайшла винних у побитті активіста Євромайдану... | Тісно та брудно: на Городенківщині багатодітна сім’я живе в повній антисанітарії (фото)... | Через відсутність цистерн в Надвірній зупиняють роботу 47 свердловин Укрнафти (фото)... | Косівщина оговтується від повені та рахує збитки (фоторепортаж)... | Скільки вихідних отримають прикарпатці в серпні... | В Калуші на очах у перехожих помер чоловік. Швидка не встигла через затори... | Після весільних “поправин” до лікарні: у Ланчині через харчове отруєння госпіталізовано 5 людей... |

Наталія Королевська: Наш законопроект про соціальний захист мирних громадян, які стали інвалідами у результаті війни на Сході, підтриманий Комітетом соціальної політики

Soc-Politik-4958763

Парламентський Комітет соціальної політики підтримав законопроект №7046 «Про соціальний захист мирних громадян, які стали інвалідами внаслідок бойових дій або збройних конфліктів».

Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Наталія Королевська.

«У результаті бойових дій на Сході нашої країни, згідно зі статистикою ООН, постраждали понад 4,4 мільйонів громадян України - мирних жителів Донбасу, багато хто з них отримали інвалідність. Але до цього часу пір, для таких людей не було прийнято спеціальних законодавчих кроків, які передбачали б їм особливий державний соціальний захист і допомогу», - заявила Наталія Королевська.

Korolevska-9587630956

За словами народного депутата, прийняття законопроекту №7046 дозволить на законодавчому рівні встановити для інвалідів та дітей-інвалідів, які постраждали від конфлікту на Сході, додаткові соціальні гарантії, компенсації і пільги, а також дасть можливість впровадити ефективну систему захисту таких людей, надавши їм комплексну матеріальну, медичну і психологічну допомогу.

«Жахливо, що люди, які ніколи в житті не брали в руки зброю, особливо діти, виявилися заручниками ситуації і не змогли виїхати із зони бойових дій. Ще гірше, що багато хто з них отримали серйозні каліцтва і шкоди здоров'ю. Я вважаю, що в даному питанні необхідна чітка державна позиція - всіх мирних людей, які отримали інвалідність внаслідок бойових дій, необхідно захистити, підтримати і забезпечити максимально якісну державну допомогу. Я закликаю народних депутатів не сумніватися, коли цей законопроект винесуть в зал і проголосувати за нього одноголосно - цього чекають тисячі громадян нашої країни», - зазначила Наталія Королевська.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика