Останні події:
Франківський богатир Василь Вірастюк розповів про свою мрію (ФОТО)... | В Івано-Франківську почали встановлювати головну ялинку (фото)... | Сучасне українське кіно їде до Карпат... | Скандальна сесія облради: питання про спорудження спорткомплексу перенесли на друге пленарне засідання (відео)... | Сесія Івано-Франківської обласної ради: поліція намагалася “схопити” активіста “Хіміка” та депутата Мерінова (фото + відео)... | Нардепи підняли собі зарплати. Як голосували прикарпатські обранці... | Скандал на сесії Івано-Франківської облради: активісти заблокували трибуну - оголошено перерву (фото)... | У Франківську під ОДА протестують проти забудови стадіону: обіцяють блокувати трибуну (фото)... | Помер прикарпатський боєць АТО, в якого влучив снайпер... | Івано-Франківська облрада буде судитися з ОВК через 85-го депутата... |

"Країні потрібен мир, розвиток, людям – людське життя. Влада завела країну в глухий кут. Зміна влади – єдиний вихід", - ОБ

UA-94857694

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Боротьба за владу всередині самої влади, нетерпимість до альтернативної точки зору і спроби розправиться з неугодними провокують нові кризи і протистояння.

Влада за 4 роки не забезпечила мир на українській землі, завела країну в глухий кут економічної кризи і злиднів. Війна, кримінальний розгул, наступ на свободу слова і репресії руйнують Україну. Через непрофесіоналізм і некомпетентність влади розоряються промисловість, бізнес і підприємці. Дірки в бюджеті латаються нескінченними позиками.

Сьогодні ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає продовжити мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення. Але влада відмовляється чути опозицію і суспільство. Вона прагне пустити землю з молотка в рахунок погашення зовнішніх боргів. Влада змушує країну проїдати своє майбутнє.

Весь тягар кризи влада переклала на плечі громадян. Мільйони українських сімей опинилися за межею бідності. Населення планомірно позбавляють доступу до медицини та освіти, підвищується пенсійний стаж. Націоналістична політика влади веде до деградації культури і занепаду духовності багатонаціонального українського народу. Мовні квоти і заборони позбавляють мільйони українських громадян їхнього конституційного права говорити і чути рідною мовою. Грубе переписування історії, насадження нової «історичної пам'яті» розколює суспільство і плодить конфлікти з сусідніми країнами. Втручання влади в церковні справи веде до деградації моралі і моральності.

В сучасній Україні зростають тільки кількість силовиків і рівень корупції. За корупційні потоки вже розгорається боротьба між різними угрупованнями всередині влади. А силовиків використовують для обслуговування інтересів груп впливу у владі і придушення громадського протесту. Головними завданнями силових відомств стали боротьба з політичною опозицією, незгодними ЗМІ і неугодними громадянами.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає забезпечити конституційне право на свободу опозиційної діяльності і припинити переслідування за політичними мотивами.

Як і мільйони українських громадян ОППОЗІЦІННИЙ БЛОК вважає, що ця влада втратила кредит довіри і вичерпала ліміт терпіння суспільства. Українських громадян не цікавить, яка з груп в цій владі переможе. Суспільство вимагає зміни влади. Підсумком має стати формування нової коаліції національної єдності і уряду громадянської довіри, які покладуть край війні, забезпечать зростання економіки і рівня життя громадян, знову об'єднають українську державу і суспільство.

Наше завдання – домогтися формування нової відповідальної влади. Наша мета – вивести країну на шлях миру і розвитку!

Борімося разом! Разом переможемо!


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика