Останні події:
Франківщина не буде вогнищем розбрату, – Гончарук пообіцяв, що навіть під час виборів на Прикарпатті буде спокій... | Масове отруєння на Коломийщині: кількість потерпілих зросла до 19... | Справжнє гуцульське весілля та автентична кухня: в Івано-Франківську проведуть фестиваль “День Верховини” (фото)... | До уваги прикарпатських водіїв – штрафи за порушення ПДР зростуть у 20 разів (відео)... | Смертельна небезпека: два надвірнянських села можуть бути відрізаними від світу через аварійний міст (відео)... | Маленькому франківцю терміново потрібна допомога на боротьбу з раком... | Журналісти показали, як живеться у найбільшому селі України – гуцульському Космачі (відео)... | Тепла осінь: у Карпатах зацвіла червона рута (фоторепортаж)... | Протестувальники повертаються додому – влада пообіцяла відремонтувати дорогу Яблунів-Делятин (фото)... | Прикарпатець за “смішні” гроші купив рідкісний карпатський гриб (фото)... |

Наталія Королевська: Бартер відбувся, прийнявши Пенсійну реформу, Кабмін за 2 млрд від МВФ розрахувався усіма українськими пенсіонерами

pensija

Верховна Рада прийняла Пенсійну реформу – це бартер, при якому уряд за транш від МВФ розрахувався усіма українськими пенсіонерами. Про це, після голосування, заявила народний депутат від ОБ Наталія Королевська.

«Сьогодні прийнята Пенсійна реформа – це чорний день для нинішніх і майбутніх пенсіонерів, і для всієї системи пенсійного забезпечення в цілому. Ми намагалися довести і переконати депутатів не голосувати за неї, але нас не почули – все майбутні наслідки будуть на їхній совісті. Зі свого боку, ми, наскільки могли, боролися за те, щоб своїми поправками трохи вдосконалити документ, зберегти існуючі позитивні норми і скасувати неадекватні нововведення.

До певної міри, нам все-таки вдалося відстояти право пенсіонерів-інвалідів одночасно отримувати і пенсії по інвалідності, і регресні виплати; ми не дозволили заборонити отримувати пенсію у разі втрати годувальника обом батькам; ми не дозволили Кабміну перевести індексацію пенсій в ручний режим – за бажанням і на розсуд міністрів та багато іншого. Але це «крихти», яких недостатньо для того, щоб назвати цю реформу якісною і професійною», - заявила народний депутат.

За її словами, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК домагатиметься скасування пенсійної реформи у Конституційному Суді України.

«Ми стали свідками того, як депутати коаліції допомогли уряду здійснити бартер, при якому за 2 млрд доларів від МВФ Кабмін розрахувався українськими пенсіонерами. Цей закон порушує ряд статей Конституції і ми будемо домагатися скасування цієї пенсійної «афери» через Конституційний Суд.

Влада не розуміє, що єдиний рецепт для порятунку пенсійної системи і гідних пенсій – це розвиток економіки, створення робочих місць та легалізація тіньової зайнятості. Але ми це розуміємо, прийде час, і ми це зробимо», - підкреслила Наталія Королевська.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика