Останні події:
Франківщина не буде вогнищем розбрату, – Гончарук пообіцяв, що навіть під час виборів на Прикарпатті буде спокій... | Масове отруєння на Коломийщині: кількість потерпілих зросла до 19... | Справжнє гуцульське весілля та автентична кухня: в Івано-Франківську проведуть фестиваль “День Верховини” (фото)... | До уваги прикарпатських водіїв – штрафи за порушення ПДР зростуть у 20 разів (відео)... | Смертельна небезпека: два надвірнянських села можуть бути відрізаними від світу через аварійний міст (відео)... | Маленькому франківцю терміново потрібна допомога на боротьбу з раком... | Журналісти показали, як живеться у найбільшому селі України – гуцульському Космачі (відео)... | Тепла осінь: у Карпатах зацвіла червона рута (фоторепортаж)... | Протестувальники повертаються додому – влада пообіцяла відремонтувати дорогу Яблунів-Делятин (фото)... | Прикарпатець за “смішні” гроші купив рідкісний карпатський гриб (фото)... |

Жити по-новому? Цензура, судове свавілля і репресії – такою стала Україна

Tsenzura 98456

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК рішуче засуджує безпрецедентно жорстокий вирок журналістам Дмитру Васильцю і Євгену Тімоніну – 9 років позбавлення волі. Це сфабрикована політично мотивована справа, мета якої – залякати і закрити рота всім опонентам влади та продемонструвати всю силу її репресивного апарату. 9 років в'язниці для журналістів – неадекватне покарання в країні, де не можуть знайти вбивць Олеся Бузини, Павла Шеремета і паліїв «Інтера».

Це не просто удар по свободі слова, а, по суті, спроба остаточно перетворити Україну на авторитарну державу, де цензори влади будуть визначати, яка точка зору є правильною, а яка – ні. Дана технологія залякування політичних опонентів покликана зберегти правлячий режим, не дати йому завалитися під рейтингами «коаліції війни», що стрімко обнуляються.

Влада провалила всі напрямки роботи, у неї немає «історії успіху». Саме тому вона влаштовує судилища під псевдопатріотичним соусом в надії відволікти громадян від бідності, захмарних тарифів, бандитизму та корупції. Однак дані «спектаклі» вже набридли українцям, і вже дуже скоро вони змусять владу відповідати.

Ми готові захистити і надати юридичну допомогу кожному, хто постраждав від репресивного катка влади. Разом ми будемо боротися за право кожного українця на свободу самовираження і гідне життя. Якщо ж в українських судах ми не знайдемо справедливості, то будемо звертатися до Європейського суду з прав людини.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика