Жити по-новому? Цензура, судове свавілля і репресії – такою стала Україна

Tsenzura 98456

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК рішуче засуджує безпрецедентно жорстокий вирок журналістам Дмитру Васильцю і Євгену Тімоніну – 9 років позбавлення волі. Це сфабрикована політично мотивована справа, мета якої – залякати і закрити рота всім опонентам влади та продемонструвати всю силу її репресивного апарату. 9 років в'язниці для журналістів – неадекватне покарання в країні, де не можуть знайти вбивць Олеся Бузини, Павла Шеремета і паліїв «Інтера».

Це не просто удар по свободі слова, а, по суті, спроба остаточно перетворити Україну на авторитарну державу, де цензори влади будуть визначати, яка точка зору є правильною, а яка – ні. Дана технологія залякування політичних опонентів покликана зберегти правлячий режим, не дати йому завалитися під рейтингами «коаліції війни», що стрімко обнуляються.

Влада провалила всі напрямки роботи, у неї немає «історії успіху». Саме тому вона влаштовує судилища під псевдопатріотичним соусом в надії відволікти громадян від бідності, захмарних тарифів, бандитизму та корупції. Однак дані «спектаклі» вже набридли українцям, і вже дуже скоро вони змусять владу відповідати.

Ми готові захистити і надати юридичну допомогу кожному, хто постраждав від репресивного катка влади. Разом ми будемо боротися за право кожного українця на свободу самовираження і гідне життя. Якщо ж в українських судах ми не знайдемо справедливості, то будемо звертатися до Європейського суду з прав людини.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика