Юрій Бойко: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає розглянути питання про недовіру уряду

Urjad UA-978

Про це лідер ОБ Юрій Бойко заявив під час виступу з трибуни Верховної Ради у вівторок, 3 жовтня.

«Вимагаємо внести на розгляд парламенту питання про недовіру уряду. Хотілося, щоб народ побачив, скільки депутатів підтримають цей Кабмін і пропоновані ним реформи. Ми закликаємо підтримати цю ініціативу. Відповідний проект Постанови і заяву передаємо депутатським фракціям та ЗМІ», - підкреслив він.

Політик зазначив, що парламент порушив ст. 228 Регламенту, не розглянувши звіт уряду перед Верховною Радою, та ст. 116 Конституції про виконання бюджету. «А головне, що ніхто так і не отримав відповіді, як 60% українців опинились за межею бідності за останні три роки. Це головний наслідок діяльності уряду. Наполягаємо негайно заслухати звіт уряду, розглянувши програму виходу з кризи», - акцентував Юрій Бойко.

«Вибухи в Калинівці в цілому відображають ситуацію в державі. Все, що намагається реформувати влада, стає вибухонебезпечним – починаючи від встановлення сигналізації в дитячих таборах, закінчуючи пенсійною та освітньою реформами», - зазначив лідер опозиціонерів.

Він розповів, як люди оцінюють урядові реформи. «Минулого тижня я побував в трьох областях та почув від людей багато критики щодо урядових реформ. Про ці реформи люди кажуть наступне: під тиском МВФ проводиться операція по скороченню населення України. Того, кого не знищить пенсійна реформа, медична доб’є точно», - сказав Юрій Бойко.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика