Фонд Бориса Колеснікова став переможцем Національного рейтингу благодійників–2017

Kolesnikov fond

Незалежна організація «Український форум благодійників» оголосила переможців Національного рейтингу благодійників-2017. Фонд Бориса Колеснікова був визнаний найбільшою вітчизняною благодійною організацією з бюджетом понад 10 млн грн, спрямованим на розвиток освіти і науки України.

З 2008 року Фонд Бориса Колеснікова реалізував десятки проектів для українських студентів технічних спеціальностей; здійснив ряд програм, спрямованих на підтримку школярів і спортивної молоді Донбасу; надав адресну допомогу нужденним дітям та людям похилого віку.

За 9 років існування Фонду:

- 12 000 українських студентів технічних спеціальностей взяли участь у відкритих всеукраїнських конкурсах Фонду – «Авіатор», «Залізничник», «Архітектор».

- 500 талановитих студентів стали переможцями благодійних освітніх ініціатив Фонду та відвідали престижні профільні форуми в Великобританії, Франції, Німеччини та Японії.

- 7 000 першокласників Донецького регіону отримали фірмові рюкзаки зі шкільним приладдям та цукерками до Дня знань.

- 103 000 школярів і педагогів Донецької області напередодні Нового року отримали солодкі набори.

- за підтримки Фонду в м. Дружківка Донецької області функціонує найбільша в Україні дитячо-юнацька спортивна школа ХК «Донбас», яка дала путівку в спортивне життя тисячам дітей.

Президент благодійного Фонду Борис Колесніков подякував «Українському форуму благодійників» за визнання і зазначив, що організація і в майбутньому буде розвивати освітні та спортивні проекти, а також надавати всебічну допомогу молоді. «Мій Фонд інвестує в молоду еліту України – авіаторів, залізничників, архітекторів. Кращих з них ми відправляємо в Європу і Азію на престижні профільні форуми, де у них є можливість заявити про себе і набратися досвіду. Переможці наших конкурсів розвивають вітчизняну залізничну і архітектурну галузь, поповнюють ряди авіаконструкторів і інженерів, представляють Україну на міжнародній арені. Молодь – це наше завтра, в яке ми вкладаємо вже сьогодні», - підкреслив Борис Колесніков.

Нагадаємо, 1 жовтня Європа відзначала День благодійних фондів. Саме до цієї дати і був приурочений престижний Національний рейтинг благодійників – професійний незалежний рейтинг благодійних фондів та організацій, які готові оприлюднити свої податкові звіти.

Рейтингування здійснювалося за обсягами наданої допомоги в трьох категоріях – до 1 млн грн; від 1 млн грн до 10 млн грн; понад 10 млн грн. У кожному сегменті відзначалися фонди та організації, які працюють за різними напрямками.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика