«Знову зростають виплати на силовий блок, на адміністративні чиновницькі органи, знову зменшуються соціальні виплати», - Юрій Бойко про Держбюджет 2018

Biydjet 8946

Юрій Бойко: Альтернативний проект Держбюджету-2018, підготовлений ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ, передбачає істотне збільшення виплат на соціальні потреби.

128 мільярдів гривень можна передбачити в Держбюджеті-2018 на соціальні потреби та підтримку реального сектора економіки за рахунок інфляції, зниження тарифів та виплат на силові органи. Про це заявив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко під час робочої поїздки в м.Лохвиця Полтавської області, - пише ОБ

За словами політика, представлений урядом проект Держбюджету на 2018 рік повторює найгірші традиції бюджету минулого року. «Знову зростають виплати на силовий блок, на адміністративні чиновницькі органи, знову зменшуються соціальні виплати», - заявив Юрій Бойко.

Політик зазначив, що з ініціативи уряду витрати на Адміністрацію президента, Кабінет Міністрів і Верховну Раду в 2018 році сумарно зростуть на 2 мільярди гривень. «При цьому зменшуються виплати по народженню дитини, виплати чорнобильцям, матерям-одиначкам. Паралельно 8 мільярдів виділяється на Генеральну прокуратуру. При цьому підтримка «Південмашу» скорочується на 500 мільйонів, а вугільної галузі - на мільярд. Це абсолютно неприйнятна позиція. Це бюджет поліцейської держави з бідним населенням», - підкреслив Юрій Бойко.

За його словами, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК підготував альтернативний варіант бюджету, який передбачає збільшення виплат на соціальні потреби, і навпаки зменшення - на силовий блок і адміністративні органи. «Ми підрахували, що за рахунок інфляції, зниження виплат на силові органи, зменшення тарифів можна додатково направити на соціальні потреби і підтримку реального сектора економіки 128 мільярдів. Ці ті гроші, які чекає країна і люди», - підсумував лідер опозиціонерів.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика