Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК братиме участь в перших виборах в об'єднаних територіальних громадах

OB

На розширеному засіданні Політради партії, яке відбулося в Києві в середу, 20 вересня, обговорили активну участь політсили у виборах об'єднаних територіальних громад, призначених ЦВК на 29 жовтня 2017 року.

Також на засіданні прийнято низку важливих політичних і внутрішньопартійних рішень, - пише ОБ.

Представники регіональних організацій одноголосно підтримали вимогу ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ ветувати Закон про освіту, як такий, що порушує Конституцію України, в частині дотримання прав національних меншин, які проживають в Україні, Європейську хартію регіональних мов. Цим рішенням влада поставила себе за рамки Конституції, здалася націонал-радикальним угрупованням.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК буде на всіх рівнях захищати права і свободи людини і громадянина. Опозиціонери також виступають категорично проти пенсійної і медичної реформ, як таких, що спрямовані на знищення громадян і проводяться владою на догоду МВФ.

Як підкреслив Співголова партії, Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в парламенті Юрій Бойко, загальнонаціональну мирну акцію ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ «Боремося разом - разом переможемо!» підтримали понад 700 тис. громадян. Серед головних вимог - припинити війну і повернути мир в Україну, забезпечити право говорити і слухати рідною мовою, припинити фальсифікацію історії, забезпечити гідне життя і роботу, припинити політику заборон, квот і обмежень, зупинити репресії та пропаганду людиноненависництва.

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не допустить побудови в Україні поліцейської держави, і не буде голосувати за антилюдські реформи, подані урядом. І якщо найближчим часом Кабмін не представить план виходу з кризи, він повинен піти у відставку», - підкреслив Юрій Бойко.

Співголова партії і прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков зазначив, що сьогодні про «успіхи» нинішньої влади говорять дві речі, - Україна займає 1 місце з корупції серед європейських країн і останнє із заробітної плати. У зв'язку з цим Опозиційний уряд підготував програму дій щодо виходу України з кризи, а її презентація відбудеться 29 вересня.

Серед головних пріоритетів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ - домагатися виконання Мінських угод як важливого кроку з встановлення стійкого миру на сході країни, почати відновлювати промисловість, створювати робочі місця і підвищити соціальні стандарти.

Бідність і соціально-економічна катастрофа, в яку веде Україну нинішня влада, повинні бути зупинені.

Всі необхідні законопроекти для реалізації цих завдань ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК розробив і зареєстрував у парламенті.

Якщо ж парламент, довіра до якого сьогодні нижче 4%, буде й далі ігнорувати рішення і прийняття соціально-значущих для людей і країни законів, він повинен саморозпуститися, в країні повинні пройти дострокові вибори.

Своїм першочерговим завданням відразу після перемоги на виборах ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК бачить - досягнення стійкого миру в Україні, як основи для розвитку конкурентоспроможної економіки, відновлення промисловості та створення робочих місць, створення умов для гідного й забезпеченого життя людей.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика