Останні події:
На Прикарпатті громаді повернули землю вартістю майже 4 млн грн, яка була незаконно передана у приватну власність... | Прикарпатці потерпають від масової вирубки лісів (відео)... | На Калущині мешканці села самостійно ремонтують аварійну дорогу (відео)... | «Єгипетський слід»: горянин створив унікальний музей Гуцульщини (фото)... | Івано-Франківськ: на вулиці Тичини горів гуртожиток (фото)... | Аварія на Тисменицькій трасі: водій автомобіля “на бляхах” втік з місця пригоди (фото)... | В ЄС не випускають авто без комплектуючих, виготовлених в нашій державі, – Петро Порошенко в Коломиї... | Гравця футбольного клубу “Калуш” викликали до лав збірної України... | У Калуші через спалювання сухої трави горіло кладовище (фото)... | Жінка, яка повторила шлях Сковороди: історія видатної гуцульської художниці, фольклористки та етнографа Параски Плитки-Горицвіт (відео)... |

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК братиме участь в перших виборах в об'єднаних територіальних громадах

OB

На розширеному засіданні Політради партії, яке відбулося в Києві в середу, 20 вересня, обговорили активну участь політсили у виборах об'єднаних територіальних громад, призначених ЦВК на 29 жовтня 2017 року.

Також на засіданні прийнято низку важливих політичних і внутрішньопартійних рішень, - пише ОБ.

Представники регіональних організацій одноголосно підтримали вимогу ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ ветувати Закон про освіту, як такий, що порушує Конституцію України, в частині дотримання прав національних меншин, які проживають в Україні, Європейську хартію регіональних мов. Цим рішенням влада поставила себе за рамки Конституції, здалася націонал-радикальним угрупованням.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК буде на всіх рівнях захищати права і свободи людини і громадянина. Опозиціонери також виступають категорично проти пенсійної і медичної реформ, як таких, що спрямовані на знищення громадян і проводяться владою на догоду МВФ.

Як підкреслив Співголова партії, Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в парламенті Юрій Бойко, загальнонаціональну мирну акцію ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ «Боремося разом - разом переможемо!» підтримали понад 700 тис. громадян. Серед головних вимог - припинити війну і повернути мир в Україну, забезпечити право говорити і слухати рідною мовою, припинити фальсифікацію історії, забезпечити гідне життя і роботу, припинити політику заборон, квот і обмежень, зупинити репресії та пропаганду людиноненависництва.

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не допустить побудови в Україні поліцейської держави, і не буде голосувати за антилюдські реформи, подані урядом. І якщо найближчим часом Кабмін не представить план виходу з кризи, він повинен піти у відставку», - підкреслив Юрій Бойко.

Співголова партії і прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков зазначив, що сьогодні про «успіхи» нинішньої влади говорять дві речі, - Україна займає 1 місце з корупції серед європейських країн і останнє із заробітної плати. У зв'язку з цим Опозиційний уряд підготував програму дій щодо виходу України з кризи, а її презентація відбудеться 29 вересня.

Серед головних пріоритетів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ - домагатися виконання Мінських угод як важливого кроку з встановлення стійкого миру на сході країни, почати відновлювати промисловість, створювати робочі місця і підвищити соціальні стандарти.

Бідність і соціально-економічна катастрофа, в яку веде Україну нинішня влада, повинні бути зупинені.

Всі необхідні законопроекти для реалізації цих завдань ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК розробив і зареєстрував у парламенті.

Якщо ж парламент, довіра до якого сьогодні нижче 4%, буде й далі ігнорувати рішення і прийняття соціально-значущих для людей і країни законів, він повинен саморозпуститися, в країні повинні пройти дострокові вибори.

Своїм першочерговим завданням відразу після перемоги на виборах ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК бачить - досягнення стійкого миру в Україні, як основи для розвитку конкурентоспроможної економіки, відновлення промисловості та створення робочих місць, створення умов для гідного й забезпеченого життя людей.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика