Останні події:
В самому центрі Івано-Франківська назріва... | У Франківську біля “Епіцентру” будуватимуть дитячий садок... | “Відключення холодної води франківцям не загрожує”, – директор “Водоканалу” Роман Кімачук... | Зрив виборчого процесу у Франківську: екс-голова забрав ключі і печатку додому, ДВК не може прийняти бюлетені (фото+відео)... | Поблизу Бурштинської ТЕС виявили раптове перевищення норми рівня радіації (фото)... | В Івано-Франківську запустили новий комунальний маршрут: з’єднує АС 4 та Набережну (ФОТО)... | Курйоз: у Франківську бригада рятувальників втихомирювала агресивного кота... | В Івано-Франківськ привезли 170 тисяч бюлетенів на президентські вибори (ФОТОФАКТ)... | Справа “пасажівських стрільців”: у Франківську перед судом постав учасник перестрілки, який півтора роки був у бігах... | Секретар Калуської міськради заробляє більше, ніж міський голова Івано-Франківська... |

Юрій Бойко: Через три місяці дуже багато українців будуть недотримувати пенсію через збільшення страхового стажу

pensija

"Пенсійна реформа веде українців до зубожіння. Ганебно, що влада намагається проштовхнути її шляхом маніпуляцій, обману та шантажу", - стверджує Юрій Бойко.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК налаштований категорично проти ухвалення пенсійної реформи, запропонованої урядом. Про це заявив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко в кулуарах Верховної Ради в четвер, 21 вересня.

«Це не реформа, а суцільний обман. Через три місяці дуже багато українців будуть недотримувати пенсію через збільшення страхового стажу. Адже відповідно до цієї «реформи», підняття страхового стажу є завуальованим збільшенням пенсійного віку», - зауважив політик.

Boyko

За словами Бойка, напередодні розгляду пенсійної реформи, уряд шантажує народних депутатів питанням осучаснення пенсій.

«Сьогодні з боку уряду відбувається шантаж і обман суспільства, адже осучаснення пенсій – це чисто технічна процедура. Незрозуміло, чому її пов’язують з прийняттям реформи. Уряд зобов’язаний здійснити осучаснення пенсій, враховуючи рівень інфляції», - додав парламентарій.

Бойко переконаний - пенсійна реформа веде українців до зубожіння.

«Через інфляцію та зростання цін уряд повинен збільшити пенсію ще до початку нового року. Цього не зробили. Чекали сьогоднішнього дня, і тим самим шантажують депутатів, мовляв, якщо не буде проголосована реформа, то не виплатять пенсії. Більш цинічного дійства ми ще не бачили», - наголосив лідер опозиціонерів.

Бойко підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не голосуватиме за пенсійну реформу.

«Ми пропонували власний проект бюджету, який враховує реальний рівень інфляції – 12%. Додаткові 30-40 мільярдів гривень ми пропонували закласти в бюджет для підвищення пенсій. Натомість уряд заклав в бюджет кошти для збільшення виплат силовому блоку. Це абсолютно цинічна, шкідлива політика уряду і влади», - зауважив Юрій Бойко.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика