Останні події:
В Івано-Франківську комунальники латають ями на дорогах – у планах й більш масштабні роботи (відео)... | На Прикарпатті громаді повернули землю вартістю майже 4 млн грн, яка була незаконно передана у приватну власність... | Прикарпатці потерпають від масової вирубки лісів (відео)... | На Калущині мешканці села самостійно ремонтують аварійну дорогу (відео)... | «Єгипетський слід»: горянин створив унікальний музей Гуцульщини (фото)... | Івано-Франківськ: на вулиці Тичини горів гуртожиток (фото)... | Аварія на Тисменицькій трасі: водій автомобіля “на бляхах” втік з місця пригоди (фото)... | В ЄС не випускають авто без комплектуючих, виготовлених в нашій державі, – Петро Порошенко в Коломиї... | Гравця футбольного клубу “Калуш” викликали до лав збірної України... | У Калуші через спалювання сухої трави горіло кладовище (фото)... |

Юрій Бойко: Через три місяці дуже багато українців будуть недотримувати пенсію через збільшення страхового стажу

pensija

"Пенсійна реформа веде українців до зубожіння. Ганебно, що влада намагається проштовхнути її шляхом маніпуляцій, обману та шантажу", - стверджує Юрій Бойко.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК налаштований категорично проти ухвалення пенсійної реформи, запропонованої урядом. Про це заявив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко в кулуарах Верховної Ради в четвер, 21 вересня.

«Це не реформа, а суцільний обман. Через три місяці дуже багато українців будуть недотримувати пенсію через збільшення страхового стажу. Адже відповідно до цієї «реформи», підняття страхового стажу є завуальованим збільшенням пенсійного віку», - зауважив політик.

Boyko

За словами Бойка, напередодні розгляду пенсійної реформи, уряд шантажує народних депутатів питанням осучаснення пенсій.

«Сьогодні з боку уряду відбувається шантаж і обман суспільства, адже осучаснення пенсій – це чисто технічна процедура. Незрозуміло, чому її пов’язують з прийняттям реформи. Уряд зобов’язаний здійснити осучаснення пенсій, враховуючи рівень інфляції», - додав парламентарій.

Бойко переконаний - пенсійна реформа веде українців до зубожіння.

«Через інфляцію та зростання цін уряд повинен збільшити пенсію ще до початку нового року. Цього не зробили. Чекали сьогоднішнього дня, і тим самим шантажують депутатів, мовляв, якщо не буде проголосована реформа, то не виплатять пенсії. Більш цинічного дійства ми ще не бачили», - наголосив лідер опозиціонерів.

Бойко підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не голосуватиме за пенсійну реформу.

«Ми пропонували власний проект бюджету, який враховує реальний рівень інфляції – 12%. Додаткові 30-40 мільярдів гривень ми пропонували закласти в бюджет для підвищення пенсій. Натомість уряд заклав в бюджет кошти для збільшення виплат силовому блоку. Це абсолютно цинічна, шкідлива політика уряду і влади», - зауважив Юрій Бойко.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика