Франківські авто "поселять" у багатоповерхівки

1351599467 avtogorod 04
На семінарі "Мобільність в Івано-Франківську: спільне бачення та стратегія"  говорилось про пішохідний рух і зони та паркування.
За словами начальника Департаменту комунального господарства, транспорту та зв’язку Михайла Смушака, пішохідний рух та зони в Івано-Франківську розвиватимуть для комфорту мешканців

 

Відтак планується облагородити нові пішохідні зони. Одною із головних пішохідних і відпочинкових зон має вже незабаром стати вулиця Шевченка.

 

Що стосується паркування, то культура водіїв бажає бути кращою. На переконання, пана Смушака, для цього в Івано-Франківську доречним було б спорудження багаторівневих паркінгів поблизу міста, чи великої парковки.

 

"Це те, що не потребує значних затрат. Облаштування парувальних зон на в’їздах у місто. І встановити диференційовану плату. Чим ближче власною автівкою заїжджаєш у центр міста, тим вища ціна за паркування", - зазначив головний комунальник.

 

Ці чинники допоможуть також розвантажити місто від заторів та зробити його екологічно чистішим.

 

Крім того, за словами Михайла Смушака, до організації руху важливо підходити з різних сторін. Як наукового, соціально-орієнтованого, та інноваційно-прогресивних, тільки тоді можна досягти бажаних результатів.

 

"Якщо ми хочемо чогось досягнути, то треба брати досвід в європейських колег. Тільки тоді у Івано-Франківську можна буде збудувати правильну модель руху транспорту", - наголосив посадовець.


facebookvktwitterrss

Яндекс.Метрика